Util-Pasz S.C. Andrzej Sójka

Szczukowice

Opinie o Util-Pasz S.C. Andrzej Sójka

wiesio 2012-09-24 12:51
[usunięte przez moderatora] zdecydowanie omijajcie tę firmę
zuza 2012-10-30 14:23
wiesio - 2012-09-24 12:51:04

[usunięte przez moderatora] -zdecydowanie omijajcie tę firmę
Mam pytanie. Chciałbym nawiązać współpracę z tą firmą. Proszę o informację dlaczego tak sądzisz i co jest nie tak?

Sprawa bardzo pilna. Proszę o szybka odpowiedz
kp 2013-02-28 07:44
WIESIO dlaczego uważasz, ze to [usunięte przez moderatora] ?
Mam takie same doświadczenia z nimi i szukam kogoś kto jeszcze się na nich poznał?
oszukany 2013-03-02 01:16
Uważajcie na tą firmę, nie kompetentni ludzie a do tego sprzedają oszukany towar!!! Uciekać jak najdalej!!!
JAN 2013-03-11 10:59
Drogi Wiesiu.
Muszę Ci powiedzieć, że współpracuję z firmą UTIL-PASZ już od bardzo dawna. Stwierdzam, że pracują tam bardzo kompetentne osoby. Współpraca układa nam się bardzo dobrze i nie mogę złego słowa powiedzieć na TĄ FIRMĘ.
ewa 2013-03-11 11:02
Co znaczy oszukany towar? Proszę o więcej informacji bo handluję z nimi?.
do Ewy 2013-06-10 08:00
Ja też z nimi handluję i nigdy mnie nie oszukali, to bardzo uczciwi ludzie i złego słowa na nich nie można powiedzieć
ZZZ 2014-04-20 00:31
SZKODA GADAĆ POLECAM POSZUKANIE INNEJ FIRMY BO TA NIEDŁUGO JUŻ ZOSTANIE NA RYNKU
Jar-pasz 2014-06-13 20:20
Współpracujemy z Util-paszem od kilku lat nie mamy żadnych zastrzeżeń do oferowanych przez nich produktów ,najlepszym dowodem na to jest brak reklamacji na oferowany przez nich towar .
samir 2015-01-30 00:06
UTIL-PASZ jest firmą mającą ponad 20 letnie doświadczenie w produkcji środków żywienia zwierząt i z tego co widać po ich aktywności na rynku to póki co nie mają zamiaru zwijać swoich zabawek ( czytaj interesu). Po za tym własnie radzą sobie naprawdę dobrze ostatnimi czasy, więc nie ma nawet ku temu podstaw
martin 2015-03-31 15:14
to że czasami brak jakichkolwiek odp nie zawsze musi od razu świadczyć o tym, że firma nie istnieje.. nie znalazłem takich informacji na ich temat.klienci korzystający z usług wypowiadają się dobrze o firmie więc jest ok. ale chyba w związku z tym, że jest to firma raczej mała, prywatna to zbytnio współpracy z nimi jako pracownik to nie ma..
firma 2015-05-09 12:19
jaka nazwa, taka firma
młody 2016-05-21 11:33
Kupują jak jest cena ok a teraz zboże słabo stoi i nie ma widoków na podwyżki więc nikt się nie wychyli...
TakiO 2016-05-27 10:30
Dobre... Jaka nazwa taka firma, to fakt Brawo Util !
kam 2016-07-01 15:37
Ale niec chyba nie zaszkodzi jak ktoś z was pojdzie i zapyta o podwyższkę, to leży też w waszym interesie skoro nie macie sobie nic do zarzucnia i dobrze wykonujecie swoją pracę.
Karolina 2017-08-04 21:33
Poprzednie wpisy sugerują na kiepskie prosperowanie firmy, jednak nie znalazłam żadnych informacji na temat jej likwidacji. Czy ktoś z was ma informacje na temat jak działa firma obecnie? Dla osób chcących podjąć zatrudnienie w Util-Pasz będą to cenne informacje.
Zostaw swoją opinię o Util-Pasz S.C. Andrzej Sójka - Szczukowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Util-Pasz S.C. Andrzej Sójka