Ankara S.C. Rocławscy Smelkowska

Gdańsk

Opinie o Ankara S.C. Rocławscy Smelkowska

Alicja 2013-04-19 08:30
świetna jakość zdjęć, ceny konkurencyjne , pełen profesjonalizm, polecam
Kejt 2013-05-06 09:13
super podejście do klienta, profesjonalnie i sprawnie polecam
Maggie 2013-05-28 21:38
Super się tam pracowało. Musiałam zrezygnować ze względu na wyprowadzkę, ale to chyba najlepsze miejsce do pracy w usługach w Gdańsku. Atmosfera na piątkę. Szefostwo - młode i konkretne. Polecam! Składajcie CV ludzie!
dina 2013-06-18 10:11
Bardzo dobra jakość zdjęć oraz atrakcyjne ceny, polecam
grażka 2013-07-03 11:56
najlepsze usługi foto w Gdańsku! super jakość, ceny konkurencyjne, czas oczekiwania na realizację też nie najgorszy. polecam
Sonia 2013-07-25 13:18
Zamówiłam mojemu narzeczonemu koszulkę z moim zdjęciem. Jest rewelacyjna, bardzo dobra jakość, zdecydowanie polecam. Bardzo fajny sposób na prezent.
Francis 2013-08-05 13:54
Kalendarz ze zdjęciami to fajny pomysł na prezent, polecam.
aja 2013-08-21 08:43
Bardzo miła obsługa. Nie lubię mieć robionych zdjęć (zwłaszcza do dokumentów) ale tutaj panuje tak sympatyczna atmosfera, że nie stresuję się już przed pójściem do fotografa. Polecam.
arus 2016-05-17 17:41
Tak, jest pytanie o zarobki czy też o to jakie posiadasz wady
Agata 2017-09-06 15:10
Większość osób jaka się wypowiadała na temat Ankara S.C. Rocławscy Smelkowska, to zadowoleni Klienci, w takim razie pracować muszą tam sami profesjonaliści? Czy osoby nie mające doświadczenia mają szansę na zatrudnienie?
Zostaw swoją opinię o Ankara S.C. Rocławscy Smelkowska - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ankara S.C. Rocławscy Smelkowska