Habasit Polska Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Habasit Polska Sp. z o.o.

pk au 2017-01-26 22:31
Nie ma premi kierownik co chwile kogoś zwalnia i przyjmuje jest tam już stała ekipa więc Góra 3 miesiące popracujesz chyba że się spodobasz kierowników.
olafasola 2017-02-06 15:23
Kierownik w S-c to ciul. I tyle w temacie
Helga 2017-02-07 23:22
Myślę, że powiedzenie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ma odniesienie do firmy. Habasit może mieć gorszy moment ale to nie jest zła firma. Załoga jak dobrze pracuje, stwarza fajną atmosferę i poprawia się generalnie wszystko. W innych firmach też bywa róznie!!!
Hadoo 2017-02-08 16:12
Ekipa śmieszne obgadywanie nadawanie jedna na drugą, dwie wariatki co muszą być naj szybsze i robią szum koło siebie, kazda się słodko uśmiecha a za plecami nóż wbija ekipa super
pk au 2017-02-08 20:29
Cześć kierownikowi z sc przydał by się specjalista psychiatra bo mu coś w głowę się robi może to okres przekwitu
Hela 2017-02-12 17:25
Szkoda, że najwięcej do powiedzenia mają ci pracownicy, którzy mało dają z siebie. Nawet dobre firmy tak jak Habasit walczą z hejtem.
Heniek 2017-02-13 22:16
Hela, odrazu widać że albo z biur albo strzela z ucha. Fajnie sie siedzi na wielkim tyłku i wciska bezmyślnie enter nie czytając zamówienia, a potem trzeba wszystko odkręcać. No nic tylko brawo bić. A idiotki co chcą we dwie zrobić tyle co cała zmiana wkońcu się przerwią i plecki będą do wymiany. Zamiast pracować 40 lat już po 20 trzeba będzie im dawać retkę. Taki oto porzytek. Żałosne.
Henio 2017-02-15 19:14
Super firma, pracuję tu od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Wystarczyło przeczytać kilka wpisów. To jest straszne jaka podłość jest w ludziach, skąd tyle jadu? Czasami myślę, że może ludzie są inspirowani do takich wpisów przez przez konkurencję?
Heniek 2017-02-15 22:33
Jak Cię dobrze traktują to wiadomo, że wszystko jest cacy i można nawet na ciepłym krzesełku siedzieć i do 70-tki. Inaczej się ma sprawa gdy szczępisz garba, starasz się żeby było lepiej niż ogólnie przyjęte za normę, a od kierowniczka w Sc słyszysz: "To czemu wcześniej tak nie robiłeś?", albo inne 'motywacyjne' gadki. Rozumiecie o co mi chodzi? Ludzie sami w sobie nie plują jadem byleby tylko pluć, ale bo są niedoceniani, a wręcz demotywowani przez ludzi, którzy o zarządzaniu zasobami ludzkimi wiedzą z kreskówek. Co by nie robić zawsze i tak 'za mało, za wolno, za późno'. Nie wiem skąd pomysł, że aż konkurencja musi w tym maczać palce. Kierownictwo i liderzy gnoją 'hołotę' to 'hołota' nie pozostaje dłużna i wyraża swoją opinię. Moim zdaniem i tak zbyt powściągliwie na to co się tam dzieje. I żeby było jasne - mówię teraz o Sc. Dąbrowa to inny stan umysłu.
Henry 2017-02-20 09:58
Jak poczytam sobie wpisy to i kawa jest zbędna, tak ciśnienie idzie w górę. Nawet dobre firmy nie unikną hejtu.
Sowa 2017-02-20 21:55
Człowiek w tej firmie nie ma nic do powiedzenia ma stać i robić taśmy i tak źle jak nie kierownik to ludzie pod sobą dołki kopia kiedyś to była atmosfera super dopuki parę osób nie odesxlo lub zostało zwolnionych teraz nie wiadomo do kogo się odezwac aby nie doniósł wyżej niech każda patrzy na swoją pracę a nie ocenia innej wystarczy że kierownik z okienka patrzy jak wielki brat.
Sowa 2017-02-20 21:56
Urocza 2017-02-21 22:04
Elka przestań już pisać o tym hejcie i dobrej firmie. Jak nosi to pobiegaj bez sensu po hali jak zwykle...
Emma 2017-02-26 16:52
Mam20 lat doświadczenia w pracy na produkcji i w każdej firmie organizacja jest podobna ale ta firma przebija wszystkie nikomu bym jej nie poleciła a kierownik to jakieś nie porozumienie zero kultury osobistej same przekleństwa idą z jego ust i to w stronę pracownika czasem wydaje mi się że nie ma świadomość do kogo się zwraca.
Weronika 2017-02-27 16:06
@Emma, dlaczego nikomu nie poleciłabyś Habasit Polska Sp. z o.o.? Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?
Emma 2017-02-27 16:15
Weronika poczytaj trochę wpisów i zrozumiesz czemu chyba że już tu pracujesx i masz swoje zdania
Weronika 2017-03-01 09:07
@Emma, jestem Redaktorem GoWork.pl, a moim zadaniem jest przedstawienie Wam informacji dotyczących pracodawcy. Chętnie poznam również Waszą opinię/ocenę na temat firmy. Oczywiście zauważyłam, że zdania są podzielone jeżeli chodzi o Habasit Polska Sp. z o.o. Dla chętnych - obecnie poszukują Specjalista ds. Obsługi Klienta. Może warto aplikować?
Buniek 2017-03-02 16:24
Mogę śmiało napisać ,że pracuję już pewien czas w tej firmie i widzę ogromną przemianę kierownika jest całkiem innym człowiekiem, niż na początku mojego zatrudnienia. Jest może i trochę specyficzny ale jest dobrym kierownikiem jeśli tylko robi się to co powinno. Jeśli wykonuje się swoje zadania prawidłowo i tak jak się należy problemów się nie ma... Ale dużo osób za dużo ma do powiedzenia na tematy które ich w ogóle nie dotyczą dlatego maja inne zdanie. A więc dla mnie jest sprawa prosta jeśli przychodzisz do pracy pracować a nie zajmujesz się innymi rzeczami to pracujesz spokojnie i nie masz w pracy żadnych nie przyjemności :)
Weronika 2017-03-06 09:56
@Buniek, dobrze to słyszeć. Firma teraz poszukuje osób na stanowisko Specjalista ds. Kontrolingu (m/k) w Dąbrowie Górniczej. Co myślicie?
Weronika 2017-03-27 08:37
@Kapelusznik proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w Habasit Polska Sp. z o.o.
Judyta 2017-04-09 11:40
Bardzo zależy mi na pracy w tej firmie ale niestety nie mają żadnych nowych ofert pracy. Chyba, że ktoś coś wie i mógłby się tą wiedzą podzielić. W rejonie są znani jako dobry pracodawca więc warto zawalczyć o dobrą pracę. Czytałam niektóre wpisy i złość mam straszną.
1234 2017-04-09 13:40
Tu nic siie nie dzieje stawka taka sama do konca zycia, brak mozliwosci podwyzek i roozwoju. 2 zmiany , na kazdej bedziesz walona naa kazdym kroku.
Weronika 2017-04-10 09:02
@1234, a co podoba Ci się w pracy?
Zuźka 2017-04-10 09:10
Ciekawy jestem w której firmie pracownicy z agencji pracy dostają premię roczną po za standardowym wynagrodzeniem :)
@1234 podwyżki były w tym roku...
Sssss 2017-04-10 20:41
W wielu firmach ludzie pod agencją dostają premie roczną.
1234 2017-04-11 22:14
Podwyżki w tym roku ha ha ha ha ha
50zl to nie podwyżka , za to co robimy to powinien każdy dostać po 1000zl, robimy maksymalna wydajność. Jesteśmy najlepszym habasitem w Europie pod względem wydajności, wykresy tylko rosną a tu nas jeszcze wyciulali na 13stki.. W tamtym roku i 2 lata temu była w miarę fajna a w tym?.... Nawet na waciki nie starcza, no ale są osoby tzw przydupasy które 2 razy do roku dostają podwyżkę a dalej nic nie robia :)
Weronika 2017-04-12 08:45
@1234, co w takim razie chciałbyś zmienić w firmie?
Kukiel 2017-04-12 19:17
Sosnowiec podwyżki tak tak 100zl dla sami wiecie kogo(przydupasy i ucha) potem 50zł dla nielicznych a reszta nic. Dodam że w DG dostali 250zł. Co do Sosnowca to kolejny sukces Jacka. ,, umnie pracownicy nie mówią o podwyżkach nie ma sensu wszystkim dawać tylko niektórym żeby zmotywować resztę ". I mamy kolejny sukces. A potem Jacek nam powie ,,ja walczę cały czas oto byście mieli lepiej" kłamstwo i hipokryzja. Co do samej pracy jest ok mówię tu czynnościach które trzeba wykonywać. Co trzeba by zmienić to proste Jacka Elke Przemka Eweline i może jeszcze kilka osób chyba że skończyła by się wtedy patologia i reszta wzięła by się za swoje czynności a nie szukanie sensacji i obgadywania to jedyny sposob na te patologiczne sytuacje w zakładzi. Co do Jacka i jego dalszej kariery hmm może jako pisarz bajek albo science fiction. Pozdrawiam serdecznie normalnych ludzi.
Hadoo 2017-04-15 11:05
No no podwyżki dla naj lepszych, tak nie powinno być każdy na taśmach wykonuje tą samą pracę. Na przygotowaniu czasem się obijaja kawka bajerka itp. Ela na początku była bardzo sympatyczna dało się z nią pogadać i pośmiać a teraz, gdzie ta dawna Ela krzykiem i zamenten wiele nie zdziala, co do Jacka bez zmian jego zachowanie masakra
Stedke 2017-04-23 18:00
Jak qrwa 2 tys na miesiąc?!
To ile bym tam musiał zapuerdalać na moje wymarzone X5?!
To nawet Viezzer lepiej płacił
Filip hajzer 2017-04-25 15:13
Dzieje sie w firmie duzo duzo duzo :)
Henry 2017-04-25 18:09
Czy Habasit Polska ma jakieś nowe oferty pracy dla mechanika?
Filip hajzer 2017-04-25 21:48
Zaniedlugo na kazde stanowisko bedzie mialo
Weronika 2017-04-26 08:35
@Filip hajzer według Ciebie w firmie dzieje się dużo. Co masz na myśli? Powiedz kilka słów więcej na ten temat. Czy w Habasit Polska Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany?
Habashitek 2017-04-28 20:50
Ewelinka!!!!!! Jeszcze raz się spytam - kiedy zgolisz włosy z pleców????!!!!!!!! Jesteś najlepszym dowodem na to, że wszyscy pochodzimy od małpy!
Weronika 2017-05-04 09:28
@Habashitek proszę o publikowanie merytorycznych komentarzy na temat Habasit Polska Sp. z o.o., a nie na temat poszczególnych pracowników.
red bull 2017-05-10 12:12
Witam miałem okazje pracowac krotki czas w firmie habasit w Dabrowie Górniczej,nie polecam tej firmy,chyba ze lubisz donosic i strzelac z ucha bo ja nie.jak na miedzynarodowy szwajcarski koncern to zenada ,pracujesz we własnym ubraniu roboczym,chcac isc do toalety musisz zglosic to do brygadzisty,przerwa sniadaniowa tak jak w wojsku-brygadzista skonczy koncza i innitylko ze świete krowy z biura maja przerwe 30min a produkcja zalezy od zmiany max 20min.Zachowanie kierownika zalezne od stopnia zazyłosci z pracownikiem im mniejsze tym bardziej chamskie,niech lepiej wyżywa sie na siłowni niz na pracownikach(chociaz niedługo nie zmiesci sie do drzwi).niektóre osoby z produkcji ok ale to tylko jednostki...
Hebel 2017-05-11 08:41
@red bull Uważam, że przesadzasz oceniając firmę na podstawie zachowań jednego człowieka w dodatku w krótki czasie. Może po prostu nie nadajesz się do tej pracy? Czasami trzeba przeanalizować swoje możliwości.
Sssss 2017-05-30 20:31
Elka nadal latasz jak szalona po hali i do kierownika????? Wyluzuj dziołcha, bo się posrasz!!!!! Elka srelka hehehehe
Hebel 2017-05-31 21:53
Słyszałem wiele dobrego o firmie Habasit, czy warto aplikować?
Cizia 2017-07-03 21:06
Fajna firma, jest luzik. Za l4 nie zwalniają, spokojna robota bez pośpiechu. Kiero mówi ze klienci poczekają, ważne żebyśmy my się czuli w pracy dobrze.
Marycha 2017-07-03 21:50
Witam, czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko pracownik produkcji w Dąbrowie Górniczej. Czego mogę się spodziewać? Nie mam doświadczenia w pracy na produkcji więc nie mam pojęcia jak taka rozmowa może przebiegać. No i jak teraz warunki tam. Będę wdzięczna za odpowiedzi.
Heniek 2017-07-04 17:28
Spoko firma bez zadęcia ani szaleństw. Ja osobiście lubię spokojną pracę i tak mi jest dobrze. Firma ma swoją pozycje na rynku i to dla pracowników jest również ważne zw względu na perspektywy dalszej pracy.
Weronika 2017-08-04 11:50
@Marycha widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił odpowiedzi na Twoje pytania. Rozumiem, że masz już proces rekrutacyjny za sobą. Możesz powiedzieć o nim coś więcej? Twoje doświadczenia pomogą osobom, które zadają sobie takie pytania jakie Ty zadawałaś miesiąc temu.
Ok 2017-08-09 02:51
Wiec tak,
Firma aktualnie nowym pracownikom daje 2 tys netto na start, umowa przez agencje na 3msc, potem pod firmę na 3 MSC, kolejna na 6msc i na czas nieokreślony :) praca jak ktoś myśli nie jest zła, bywały gorsze. Jak robisz a nie sciemniasz się to masz prace cały czas.. W ostatnich czasach były zwolnienia pracowników którzy nie nadawali się do tej pracy ( pogawedki, kawki itp)
Ok 2017-08-09 02:52
Wiec tak,
Janusz 2017-08-12 15:11
Trudno wyrobić sobie opinię o firmie, mało jest merytorycznych opinii większość takie niepoważne wpisy. Wprawdzie słyszałem o Habasit sporo dobrego i mam zamiar aplikować ale miałem nadzieję, że tu dowiem się czegoś konkretnego od pracowników. Szkoda
BOLEC 2017-08-12 22:34
Jak tam?? HR wybawiliscie się na ostatej imprezie!?? Popijając winko portugalskie???? I nie wzieliscie naszego Jacusia?? Jak mogłyście!!!!!!! Wstyd i hańba!!!!!!! Nasz mistrz rowa ( zastępca Jacka) uwielbia takie trunki, aż si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ał ze środulskiej górki!!!!!!!!!
Mark 2017-08-14 15:58
Ktoś coś może napisać obiektywnie o pracy w dg? Jaka praca ludzie kierownik przerwy? Chciałbym aplikować
Hanio 2017-08-15 18:43
Myślę, że w firmie jest dobrze przynajmniej tak wnioskuję z braku ofert pracy. Gdyby było źle jak to niektórzy piszą to firma szukałaby nowych osób. Czasami zastanawiam się w jakim celu niektórzy tak szkalują firmę?
Zostaw swoją opinię o Habasit Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Habasit Polska Sp. z o.o.