Chilli Cafe Kawiarnia

Wrocław

Opinie o Chilli Cafe Kawiarnia

nie polecam 2011-06-13 11:02:18
Nie Polecam tej kawiarni jak i soul cafe. Wieczne problemy i kłótnie z menagerka i szefowa. Wiecznie jakeis problemy. Jak juz zatrudnisz sie tu jako kelnerka to robisz tez na kuchni albo na zmywaku badz na barze, pracownik jest wielofunkcyjny. Nie polecam
ona 2011-11-30 11:01:06
Ja również uważam ze chillicafe nie jest dobrym pracodawca! Atmosfera jest napieta kelnerzy postresowani bo szefowa kaze pracowac nawet do 5 dni po 12 godzin albo odciaga za pomylki, np zle zrobiona kawe, kelnerzy robia 3 etaty kuchnia , kelnerowanie i zmywak, szkoda gadac szefostwo nie ludzkie . ODRADZAM!!!!
Ola 2015-12-11 23:53:57
Widzę, że opinie nie były zbyt pozytywne, ale możliwe, że coś się w Chilli Cafe zmieniło od 2011 roku, więc może teraz kierownictwo jest przyjemniejsze. Jeśli ktoś ma takie informacje to niech da znać :) Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o Chilli Cafe Kawiarnia - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chilli Cafe Kawiarnia