Opinie o Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Budynku Teatru Muzycznego w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Budynku Teatru Muzycznego. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Budynku Teatru Muzycznego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Budynku Teatru Muzycznego w Gdynia

osesek Nowy wpis

Cześć Wam. W poprzednie firmie zaprzepaściłem swoje szanse na sukces przez konflikt z jednym z kierowników. Mam nadzieję , że tym razem uda mi się zrobić lepsze wrażenie na szefostwie. Po za tym casyno to szczególne miejsce do podjęcia pracy prawda?

Kiedyś Nowy wpis

Doskonale wiem co pisze "kolego/kolezanko" zycie nie konczy sie na kasynie ale moze w twoim przypadku jest inaczej. Nigdy przedtem ani potem nie mialem tak zalosnych kierownikow jak w kasynie.

pracownik Nowy wpis

Obyscie jeszcze trafili na takich kierownikow bo nie wiecie co piszecie

ODP

ale spokojnie tę Budę zwaną Casinos Poland zamykają już niedługo :)))))))

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Budynku Teatru Muzycznego? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
ex staff

Taka to firma,że wszystkich pracowników z Gdyni poinformowała przed samymi Świętami Wielkanocnymi iż wylatują na bruk. Panie prezesie nie można było tego zrobić po świętach? Gdzie pana sumienie? Chyba go pan nie ma.....Życzymy panu Wesołych Świąt i tego aby kiedyś poczuł pan to co my teraz......

Kiedyś

[usunięte przez moderatora] Co do pracy to mi się podobała ale nie z tymi ludzmi, zarobki oczywiscie swoja droga, nie wiem jak to teraz wyglada ale nie sadze ze byly podwyzki 100%, wiec pewnie nadal bieda z nedza do tego irytujaca kadra zarzadzajaca. Jednego tylko nie moge zrozumiec jak przychodzi Państwowy Inspektorat Pracy do CP to pracownicy powinni powiedziec co im "lezy na watrobie" a nie sie bać, przeciez kasyno wszystkich nie zwolni, a tak nic sie nigdy nie zmieni. Pozdro dla kumatych

gość

pracownikCP - 2012-10-11 17:58:57 [usunięte przez moderatora] Kierownicy zmiany są niewykształceni, nie przygotowani, niekompetentni na takie stanowiska. Zwłaszcza w Kasynie w Gdyni, gdzie jeden z kierowników wcześniej pracował w McDonaldzie, a teraz się rządzi jak Pan i Władca, albo kierowniczka, [usunięte przez moderatora] . Mamy także wspaniałą Pani Dyrektor, która nie ma własnego zdania, która zatrudnia i awansuje po krótkim czasie znajomych i rodzinę kierowników. Żałosne to wszystko ! A najbardziej to, iż taki pseudokierownik zarabia średnio 5tys.złotych, a jego ofiary po 1200,00złto fakt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żal tych ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pracownikCP

[usunięte przez moderatora] Kierownicy zmiany są niewykształceni, nie przygotowani, niekompetentni na takie stanowiska. Zwłaszcza w Kasynie w Gdyni, gdzie jeden z kierowników wcześniej pracował w McDonaldzie, a teraz się rządzi jak Pan i Władca, albo kierowniczka, która wciąż ma okres i mobbinguje wszystkich pracowników. Mamy także wspaniałą Pani Dyrektor, która nie ma własnego zdania, która zatrudnia i awansuje po krótkim czasie znajomych i rodzinę kierowników. Żałosne to wszystko ! A najbardziej to, iż taki pseudokierownik zarabia średnio 5tys.złotych, a jego ofiary po 1200,00zł

Zostaw merytoryczną opinię o Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Budynku Teatru Muzycznego - Gdynia

Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Budynku Teatru Muzycznego

Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Budynku Teatru Muzycznego