Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Budynku Teatru Muzycznego

Gdynia

Opinie o Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Budynku Teatru Muzycznego

pracownikCP 2012-10-11 17:58:57
[usunięte przez moderatora] Kierownicy zmiany są niewykształceni, nie przygotowani, niekompetentni na takie stanowiska. Zwłaszcza w Kasynie w Gdyni, gdzie jeden z kierowników wcześniej pracował w McDonaldzie, a teraz się rządzi jak Pan i Władca, albo kierowniczka, która wciąż ma okres i mobbinguje wszystkich pracowników. Mamy także wspaniałą Pani Dyrektor, która nie ma własnego zdania, która zatrudnia i awansuje po krótkim czasie znajomych i rodzinę kierowników. Żałosne to wszystko ! A najbardziej to, iż taki pseudokierownik zarabia średnio 5tys.złotych, a jego ofiary po 1200,00zł
gość 2012-11-30 13:10:15
pracownikCP - 2012-10-11 17:58:57

[usunięte przez moderatora] Kierownicy zmiany są niewykształceni, nie przygotowani, niekompetentni na takie stanowiska. Zwłaszcza w Kasynie w Gdyni, gdzie jeden z kierowników wcześniej pracował w McDonaldzie, a teraz się rządzi jak Pan i Władca, albo kierowniczka, [usunięte przez moderatora] . Mamy także wspaniałą Pani Dyrektor, która nie ma własnego zdania, która zatrudnia i awansuje po krótkim czasie znajomych i rodzinę kierowników. Żałosne to wszystko ! A najbardziej to, iż taki pseudokierownik zarabia średnio 5tys.złotych, a jego ofiary po 1200,00zł
to fakt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żal tych ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kiedyś 2013-03-11 12:47:12
[usunięte przez moderatora] Co do pracy to mi się podobała ale nie z tymi ludzmi, zarobki oczywiscie swoja droga, nie wiem jak to teraz wyglada ale nie sadze ze byly podwyzki 100%, wiec pewnie nadal bieda z nedza do tego irytujaca kadra zarzadzajaca.
Jednego tylko nie moge zrozumiec jak przychodzi Państwowy Inspektorat Pracy do CP to pracownicy powinni powiedziec co im "lezy na watrobie" a nie sie bać, przeciez kasyno wszystkich nie zwolni, a tak nic sie nigdy nie zmieni.
Pozdro dla kumatych
ex staff 2013-03-29 19:08:08
Taka to firma,że wszystkich pracowników z Gdyni poinformowała przed samymi Świętami Wielkanocnymi iż wylatują na bruk. Panie prezesie nie można było tego zrobić po świętach? Gdzie pana sumienie? Chyba go pan nie ma.....Życzymy panu Wesołych Świąt i tego aby kiedyś poczuł pan to co my teraz......
ODP 2013-06-26 17:22:38
ale spokojnie tę Budę zwaną Casinos Poland zamykają już niedługo :)))))))
pracownik 2013-07-24 11:31:58
Obyscie jeszcze trafili na takich kierownikow bo nie wiecie co piszecie
Kiedyś 2013-08-12 20:41:53
Doskonale wiem co pisze "kolego/kolezanko" zycie nie konczy sie na kasynie ale moze w twoim przypadku jest inaczej. Nigdy przedtem ani potem nie mialem tak zalosnych kierownikow jak w kasynie.
osesek 2016-05-20 23:20:53
Cześć Wam. W poprzednie firmie zaprzepaściłem swoje szanse na sukces przez konflikt z jednym z kierowników. Mam nadzieję , że tym razem uda mi się zrobić lepsze wrażenie na szefostwie. Po za tym casyno to szczególne miejsce do podjęcia pracy prawda?
Zostaw swoją opinię o Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Budynku Teatru Muzycznego - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Budynku Teatru Muzycznego