Opinie o Incobex w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Incobex. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Incobex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Incobex w Bielsko-Biała

Pytajnik

Jakie warunki pracy jako ph, bo widzę ogłoszenie na Mazowsze. Jaka podstawa ? Auto ? Multisport ?

Wysuszony
@Pytajnik

Są dopłaty do multisportu i oferowali dopłaty do pakietów medycznych ale nie wiem czy to weszło.

Gabi Nowy wpis

No i czemu ktoś zadaje w ogóle pytania o konkretne osoby? jeśli ktoś faktycznie chciałby widzieć kto konkretnie pracuje a kto nie to przypadkiem nie można zrobić tego bezpośrednio? Na ile ludzie tu są zintegrowani tak w ogóle? Są działy na których występuje lepsza atmosfera?

Katarzyna

temat premii z tego co wyczytałam powielał się ze dwa lata temu na forum, czy wiadomo jak ten system do dziś działa? zauważyłam na stronie ofertę dla specjalisty do spraw ofertowania i z opisu wynika, że występuje system premiowy uzależniony od wyników. Czy ktoś się odniesie do tematu wyników z perspektywy tego stanowiska? o jakich konkretnie jest mowa?

byłynaszczescie Nowy wpis
@Katarzyna

Dostaniesz % od sprzedanego tematu. Ogólnie z premiami to temat rzeka

Ricz Piana

Witam , konkretne pytanko ile zarobię na magazynie na wózku kiedy osiągnę umowę na czas nieokreślony? Na tą chwilę, ile ludzie dostają goła stawkę bez nadgodzin

Wysuszony Nowy wpis
@Ricz Piana

nie ma gołych stawek. jest stawka i premie . między 6 a 7 tys. zależy jak zawieje.

Kama Nowy wpis
@Wysuszony

Zależy jak zawieje? To ta premia jest uznaniowa i wynosi tysiąc czy jak? A kto ostatecznie je przyznaje i na jakiej ewentualnej podstawie. W sumie nowy rok się zbliża, będą jakieś zmiany w tym zakresie?

Jaka atmosfera jest między działami w Incobex?

Lakiernik

wystarczy ze jestes silny i nie mdlejesz przy lakierach praca w warunkach szkodliwych ale bez wypłacanego dodatku do pracy w warunkach szkodliwych

Czy możesz przyjsc jutro do pracy?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

@Pytajnik

Multisport jako benefit faktycznie jest aż tak bardzo istotny?

@Katarzyna

Warunkiem podjęcia pracy nie jest, natomiast jak jest zawsze jest plus

@Pytajnik

Rozumiem, a jaka podstawa byłaby satysfakcjonująca dla Ciebie?

@Katarzyna

W dalszym ciągu nie dostałem odpowiedzi, a moim zdaniem pytasz o to wszystko dlatego, że tam pracujesz. Ogłoszenie zniknęło, wiec nie dziękuje za pomoc.

Wysuszony

Katarzyna

Ktoś sugerował na forum kiedyś, że jak nikogo nie szukają to warto zostawić cv, wiadomo po jakim czasie odpowiadają zazwyczaj i jak długo dokumenty przechowują? Jest wtedy w zasadzie pierwszeństwo przed kolejną ewentualną rekrutacją czy jak to wygląda, dostał się ktoś tak ostatnio? Kiedy ostatnio kogoś przyjęto? Obecnie też ogłoszeń nie widziałam

Michal

Witam chcialem sie zatrudnic na magazynie i chcialem sie zapytac na jakie zarobki moge liczyc,czy po okresie probnym 4-5tys jest realne?

@Michal

Pewnie to zależy od twojego doświadczenia. Masz uprawnienia na wózki bo często na magazynie są potrzebne. Teraz kogoś szukają czy będziesz aplikować w ciemno?

Ivan
@Zbigniew

Nie szukają ale zawsze można zostawiać CV.

Ludwik

Dzień dobry. Zmieniam miejsce zamieszkania i szukam pracy, wobec tego wszedłem na to forum. Czuję, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Bielsko-Białej. Mam prośbę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Incobex? Czy mają wysokie stawki? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Pozdrawiam Ludwik

Cela
@Ludwik

Czołem Ludwiku. Jest spoko... ale firma nie lubi kosztów benefitowych. Odpowiadając na pytanie dotyczące jedzenia w pracy to sugeruję firmę Dynapac z Katowic. Pracownicy (wiem to od przyjaciela, który jest tam zatrudniony) zamawiają codziennie posiłki przez apkę, a firma dopłaca im do każdego obiadu. To wygodne rozwiązanie, dzięki temu pracownicy nie tracą czasu na spacery do kantyny albo stanie w kolejce. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Cela.

Robert
@Cela

Witam Pani Celo. Poruszacie Państwo bardzo interesujący temat, dlatego dodam kilka słów od siebie. Firma Dynapac, której nazwę Pani wspomniała używa do organizacji posiłków systemu SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Zresztą dożywianie pracowników staje się standardem. Rynek "pracownika" powoduje, że firmy zaczynają dbać o swoją załogę. Pozdrawiam Robert

Lachongachon
@Robert

Jak stara ci bule zrobi to pojesz tylko uwazaj zeby za duzo ci nie wlecialo styrenu jak na prasach bedziesz szamal.Oni nawet parkingu normalnego nie potrafia zrobic a tobie sie marza posilki.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Incobex?

Od 6-14 i od 14-22 wg. Umowy Normalnie wg kierownika od 5-14 i od 14-23

@Niewyspany

Czyli praca na dwie zmiany a trzeba jeszcze dłużej zostawać i wcześniej przychodzić? Chociaż te dodatkowe godziny są ekstra płatne, czy nic się nie dostaje?

Strachu
@Zbigniew

Nie musisz teoretycznie,ale w praktyce jak nie bedziesz przychodził to ci maly gbur bedzie dawal taka robote,że się sam zwolnisz.Dodatek jest jakieś 7 zl do godziny wiec smiechu warte.Poza tym janki się cieszą bo dostali pare złotyh podwyżki,a normy na całym zakladzie przez ostatnie lata poszly grubo w góre.

bonzo

Normalnie płatne.

@Strachu

Jak normy w górę to i pensje powinny iść w górę. Za wyrobienie normy są premie? Jak tak, to ile mniej więcej?

@bonzo

To w końcu jak? Płatne w tej samej wysokości czy plus 7 zł jak pisał Strachu? Bo to różnica. W wypłacie na pewno.

Przepracowałem w tej firmie kilka lat, tak jak ktoś pisał niżej, parę lat temu firma była super, nie czepiali się za bardzo, dało się zarobić dobre pieniądze, ale im dalej tym szefostwo mniej patrzy na pracownika, a więcej zęby na obroty, kasa kasa kasa byle wyciągnąć coś na lewo z firmy. Najlepszy przykład jak weszła tarcza, firma płaciła za pracownika tylko połowę (prosta matematyka 300 pracowników po 2500 brutto mniej do zapłaty) wychodzi 750 000zł miesięcznie dla firmy razy 3 miesiące policzcie sobie sami. Firma ma kasy ze same porshaki stoją przed firmą, a głupiego parkingu dla pracownika nie potrafią zrobić!!! na wiosnę bez kaloszy do pracy nie przychodź, bo utoniesz na parkingu, a raczej polu błota (ale na 25 leciu firmy były obiecywane cuda na kiju, ba nawet wybudowanie nowego piętra ze stołówką i szatniami :DD no ale kupić trochę ton kamienia i wysypać to już jest za dożo, bo trzeba sobie premie przecież dać. Za czasów dziadka było fajnie, jak młody się zaczął interesować firmą to wszędzie szuka tylko pretekstu, by kogoś (usunięte przez administratora) jest nawet tak miły i ma taki szacunek, ze nie potrafi odpowiedzieć prostego "dzień dobry". Mówiąc w skrócie w firmie robi się źle, nie dba się o pracownika jak kiedyś, normy przez parę lat wzrosły o kilkadziesiąt procent, zaraz będzie tam jak w chińskich fabrykach (5min na zrobienie szafki i nara). Mobbing ze strony kierownictwa również jest odczuwalny, jak zrobisz mniej niż 100% albo się wypowiesz na jakiś temat nie po jego myśli to patrzy na ciebie z byka przez tydzień i zapomnij o jakimś urlopie jak podpadłeś. A najlepsza zasada w firmie jest taka, że jak twój urlop (jedno dniowy) zostanie odrzucony i weźmiesz w tym dniu na żądanie, to jakbyś bombę w firmie podłożył. U nich pracownik do 4 dni urlopu na żądanie ma tylko w teorii haha, oni dyktują swoje. Ocena neutralna, bo kiedyś było lepiej niż teraz

Stefan
@pracownik

Czyli z Twojej wypowiedzi wychodzi, że z roku na rok dzieje się co raz gorzej, jeżeli chodzi o warunki zatrudnienia w firmie Incobex. Czy będziesz tak uprzejmy i przedstawisz dokładnie ile można aktualnie tam zarobić? Strasznie zaniepokoiło mnie również to, co napisałeś o rzekomym mobbingu. Rzeczywiście dochodzi do sytuacji, które można pod to pojęcie sklasyfikować? To poważne oskarżenie, więc fajnie by było, gdybyś kwestię tę odpowiednio wyjaśnił. Zrobisz to?

@Stefan

Pracujesz wg. Umowy za najniższą krajowa, umówiona stawkę masz inną, wszystko w premi, wiec nie wiesz ile zarobisz, może to być 2000 a może to być 3500zl wielką nie wiadoma, nie wiadomo jak obliczają wypłaty, ludzie nawet nie wiedzą za ile pracują, a jak za dużo zarobią to normy dźwigają, zero podwyżek finansowych chyba że podwyżkę normy ci dadzą wiec mniej zarobisz. Zero socjalu, zero bonów lub paczek dla dzieci na mikołaja, nic. Jedynie 270 zł brutto na święta Bożego Narodzenia pod warunkiem że nie byłeś na L4. Pozdrawiam wszystkich co tam jeszcze wytrzymują, oraz cały zarząd. Ps. Zacznijcie dbać o ludzi

@Niewyspany

To faktycznie słabo jak się nie wie ile się zrobi. Na umowie powinna być normalna stawka a nie najniższa krajowa, a reszta w premii. Bo to żadne rozwiązanie. Na pewno niekorzystne dla pracownika. Teraz na święta też dadzą te 270 zł brutto, czy więcej?

jung
@Zbigniew

Myślisz że ktoś sie przejmuje czy to dal ciebie korzystne czy nie.

Leszcze

I co placki pare groszy dziadek dal i zadowolone?Nie daj sie...

Wyszla szmina
@Leszcze

Tak dał a normy od kilku lat o 200% w górę dobre czasy w tej firmie już dawno się skończyły.To co teraz oferują to sprzątaczka zarobi u mnie więcej.

Czy firma Incobex w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

TAKITAK

Szkolenia są w całości finansowane, ale przeważnie dla pracowników z określonym stażem.

Aleksandra
@TAKITAK

Tzn tylko ci co już coś potrafią dostają szkolenie żeby nauczyć się dalej czegoś więcej..? Bez sensu a co z nowymi? To jak ktoś tam pójdzie to ma podpatrywać innych pracowników czy co?

Boss

Kierownictwo na tej firmie to jest porażka. Goście nic nie umieją a myślą że są nie wiadomo jakim fachowcami . Kierownik Maciej to jak dostał awans to nawet okulary kupił żeby mądrze wyglądać. Jak jest problem to szukamy kozła ofiarnego wśród pracowników bo to przecież to na pewno ich winna. Brak organizacji produkcji razi na każdym kroku. Ale i tak najlepszy jest kierownik Marcin G. bardziej niekompetentej osoby na stanowisku kierowniczym nie widziałem a przerobilem trochę firm produkcyjnych. Jeżeli (nie daj Boze)bylbys jego nowym podwladnym nie wierz mu w nic co Ci powie, ten czlowiek w zyciu slowa prawdy nie powiedział nawet jak sie pomylił.Podsumowując NIE POLECAM pracy w tym zakładzie? Obozie? nepotyzm i kolesiostwo pełna para. Będziesz nie wygodny to Cię "intelektualiści" zniszczą bo nie wolno być mądrzejszy niż oni i nie masz większej wiedzy o kręceniu śrubki niż oni. Co do kasy to da się wyjść na swoje ale nie możesz zarabiać więcej niż kierownik bo Ty jesteś fizol. Każda osoba w biurze wie jak masz wypłatę i jak jest za dużo (na całej firmie jest akord) to szukamy błędów w Twojej pracy bo za duża wypłatę weźmiesz. A praca jest prosta że nawet Marcin G by sobie z nią poradził, chyba

Pełnomocnik
@Boss

Boss. Stary na tym zakładzie może znajdziesz 10 osób które tak myślą jak Ty. Reszta to są ludzie od kogoś więc nie będą kąsać ręki która ich karmi. Każą im mówić że coś jest białe a tak naprawdę to jest czarne. Wpajają im do głów nieprawdę która odbija się na innych. Cdn

Henry
@Boss

a propo kierownika Macieja - jak to jest, że pracownik, który porzucił pracę z dnia na dzień i został zwolniony dyscyplinarnie, wraca i zostaje kierownikiem jednego z ważniejszych działów w firmie???! Nadzwyczajne kompetencje? Zawodowe czy interpersonalne? Panie prezesie i panie wiceprezesie - szkoda, jeszcze 5 lat temu to była naprawdę dobra firma, ludzie ją sobie polecali. Teraz równia pochyła

Spinacz
@Boss

Magazynier bez szkoly na pierwszy rzut oka niby ok,ale tylko z pozoru bo tak naprawde pracownika ma za (usunięte przez administratora) mysli,ze kariere zrobi bo poimprowizuje troche i powymysla glupot co nawet przedszkolak by wymyslil i zablysnie wsrod szefostwa,a dla gory to idealny gosc.Szkoda,ze nie doceniaja prawdziwych ludzi tylko...bez honoru co za profity sa w stanie zrobic doslownie wszystko(bleee).

Slaw
@Boss

Ile można u was zarobić na reke

Prawdziwy
@Spinacz

Prawdziwi ludzie nie rozwalają wózków na całej firmie (szczególnie na prasach). Motyl, boczniak, czołowy ..co jeszcze rozwalisz? Uprawnienia z darmowych chipsów pewnie były. Prawdziwi ludzie nie płaczą co m-c że brakuje im 2 zł do wypłaty, znowu Cię oszukali co? xD Bezbłędny majster...Taki z ciebie "prawdziwy" człowiek jak z rudego astronauta.

Aleksandra
@Prawdziwy

Rozwalają tzn. co? Nie wiem o czym mówisz. Jeśli chodzi ci o jakąś konkretną sytuację, to najlepiej weź wyjaśnij, co tam się dzieje firmie.

Niewyspany

Jeśli chodzi o wynagrodzenie w tej firmie to jest wielką niewiadomą, na umowie najniższa krajowa, umówiona jest wyższa a w dodatku musisz wyrobić normę i od tej normy masz płacone ale nie wiesz ile, wiec nie wiesz ile zarobisz w danym miesiącu, nie przedstawiają żadnych danych. Wielka masakra. Wiec możesz zarobić 2000 lub 4000 zależy od kierownika jaki ma humor "licząc" wypłaty. Czyli nie jesteś sobie zaplanować wydatków na przyszły miesiąc. Podwyżek stawek nie widziałem ani nie słyszałem o nich. Wszystko idzie do góry a w firmie Incobex do góry to idzie jedynie norma która dźwigają co chwilę. Za dużo zarobisz to od razu normę zmieniają, oczywiście na ich korzyść. Zero socjalu, nawet paczek na mikołaja dla dzieci nie ma. Jedynie premia na Boże Narodzenie w wysokości 270 brutto i to dla osób które nie brały L4. Wielka masakra. Pozdrawiam wszystkich wytrwałych oraz Zarząd który tego wszystkiego nie widzi.

Inc

Witam jak wygląda praca na prasach?

Grażyna
@Inc

Widzę, że nikt nie odpisał, a sama chętnie bym się dowiedziała. Może mimo braku odpowiedzi zdecydowałeś/aś się przesłać swoją aplikację do Incobexu? Jeśli tak, będę wdzięczna, jeśli opowiesz o swoich doświadczeniach związanych z przedsiębiorstwem. Twoje wskazówki mogą się przydać komuś innemu.

Jak wygląda praca na lakierni? Jakie stawki?

Kudlaty z faja na wierzchu

Zrobili Wam juz normalny parking czy dalej łodziami musicie cumować?Może oddajcie w tym roku 200 na Pange to stary może się szarpnie i wam jakiegoś klińca wysypie za pare złotych.

Wojtek

Dużo osób pochodzących z Ukrainy tam pracuje ?

Naczelny Hejter
@Wojtek

Cała armia ;)

Rafał

Hej, orientuje się ktoś jakie są zarobki na dziale elektrycznym i montażu? Płacone na godzinę od wyrobionej normy czy np. Każda szafka złożona ma swoją cenę? Chciałbym znać konkretne wartości

Lewa pomywara
@Rafał

Daj sobie spokoj,zeby zarobic w miare sensownie trzeba naginac jak dziki osiol.W kolo wiele innej lepszej pracy poza tym ludzie w biurze to masakra oprocz Krzyska jedynego normalnego.Lewy pruje sie pod biurkiem na calej firmie,gasiu klamczuszek,a misia az bola usta.

Czy Incobex oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Prasiok

Tak umowe dostaniesz po 3 miesiacach,ale jak bedzie mniej roboty,a jest tak czesto to nara.Jak smiecia sie pozbeda.Ten zaklad swietnosc mial dawno temu.Teraz tylko robic i o lase nie pytac.

Alex
@Prasiok

To ten zakład miał lata świetności, chyba coś przegapiłem

Aaa

Witam, może ktoś się orientuje jakie są zarobki na poszczególnych działach. Jeżeli akord to jak płacony? Od normy i płacone na godzinę czy od szafek?

Zostaw merytoryczną opinię o Incobex - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Incobex?

Zobacz opinie na temat firmy Incobex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Incobex?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Incobex?

Kandydaci do pracy w Incobex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Incobex