Opinie o Cadbury w Skarbimierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cadbury. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cadbury o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadbury w Skarbimierz

Magda Nowy wpis

Czy jest dojazd pracowniczy dla osoby która jest za Nysy np czy z Głębinowa bo niestety nie mam czym się dostać rano na 4 jeśli ten bus zabiera ludzi o 4 rano z Nysy

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Cadbury?

Czy w Cadbury poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Anka Nowy wpis

Cadbury już od kilku lat nie ma. Zakład został przejęty przez Mondelez. Na go Work mondelez już ktoś wypisał stawki. Pozdrawiam!

Czy Cadbury zapewnia kartę multisportu?

Kaśka88

Pracownicy Mondelez (dawniej Cadbury) mają mozliwosc korzystania z karty Multisport. Nie pamiętam ile to dokładnie kosztuje, ale HR na pewno tu pomoże.

Czy po rozmowie w Cadbury rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Automatyk
Skarbimierz
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Regional Sales Manager (opakowania z tektury falistej)
Skarbimierz
VPK Packaging Polska Sp. z o.o.
Czekoladddaaa

Mam pytanie , czy obok firmy znajduję sie sklep przemysłowy zeby mozna bylo kupic produkty cadbury. ??:)

Anka
@Czekoladddaaa

Nie, nie ma czegoś takiego. Przykro mi

Kaśka

szukam pracy z dojazdem ze strzelina,czy do skarbimierza jest dojazd pracowniczy?prosze o kontakt na mojego maila-finanseag@interia.eu. Pozdrawiam

Grzes

Witam was pytam z ciekawosci czy serio oferuja dojazdy do Skarbimierza ja jestem z Glucholaz kolo Nysy pozdrawiam

Filip

Czy ta cisza na forum jest potwierdzeniem, że firma ma opinię świetnego pracodawcy?

AJSZA

CHCIALAM ZAPYTAC O ZAROBKI NA PRODUKCJI-JAKIE SA?

AJSZA
@AJSZA

SZUKAM INNEJ PRACY NIZ TA KTORA WYKONUJE,JESTEM ZE STRZELINA.JAK WYGLADA PRACA NA PRODUKCJI I ZAROBKI?ODPISZCIE.JEST DOJAZD?

mmm

coraz gorzej brakuje ludzi do pracy, rotacja coraz większa, szczerze odradzam, szczególnie na pakowni atmosfera kiepska

kirka

wiecie może teraz coś więcej - bo na prawde nie ma za bardzo informacji o tym. Może posiadaćie nowe informacje o cadbury, wiem że to miesjce jest warte zachodu, bo chyba mozan am łątwo awansować , a praca w takiej branży jest raczej stała. mam nadzieje, żę się uda. pozdrawiam wszystkich którzy jak ja poszukują.

tekla

cześć, ja szukałam informacji o cadbury pod mondelez international jak poleciła kolażanka wyżej,ale niestety nadal cisza.. wiecie może czym to jest spowodowane i od czego zależy? bo praca by mnie interesowała bo chce się zaczepić obojętnie gdzie na chwilę, tylko orientacyjne chciałabym wiedzieć ile proponują do ręki

mondelez

@UR w utrzymaniu ruchu zarobki są od czterech lat tj od 2010r na niezmiennym poziomie, nie licząc ochłapów rzucanych co roku i szumnie nazywanych podwyżkami, mówię tutaj o kwotach rzędu 0,2% 0,5% max 1,5%, gdzie np pracownicy z linii produkcji co roku otrzymują podwyżki na poziomie 4-7% tak po prawdzie dział techniczny czyli UR jest traktowane po macoszemu... w 2010 roku na stanowisku technika UR proponowali 3500zł brutto, dzisiaj po czterech latach ten sam pracownik zarabia ok 3700-3800zł, może to i nie mało i niektórym wystarcza, ale proszę zważyć na fakt, ze w 2009r 3500zł było kwotą powyżej średniej krajowej a dzisiaj jest już poniżej... reasumując jeśli komuś nie przeszkadza, że to co dostanie po przyjęciu do działu technicznego będzie prawie tym samym co będzie otrzymywał za 5, 6 lub więcej lat to droga wolna, ale proszę nie być później rozczarowanym, że wszyscy wokoło zarabiają coraz więcej podczas, gdy ty stoisz w miejscu... acha, zapomniałem dodać jeszcze o atmosferze, cóż tu dużo pisać, jeśli jesteś typem człowieka, że nie liczysz się z innymi i dbasz tylko o swój interes to UR w tej fabryce jest miejscem dla Ciebie, niestety przykro to mówić ale brak w zespole techników jakiejkolwiek jedności, jest wiele narzekania i mowienia co komu się nie podoba ale jak przychodzi co do czego to większość kładzie uszy po sobie... a wiadomo w pojedynkę nic nie zdziałasz zwłaszcza kiedy się ma TAKIEGO przełożonego jaki jest u elektryków, nie licz na to że się wstawi za tobą lub będzie dbał o twój interes - jest zupełnie odwrotnie, długo by jeszcze pisać i opowiadać, proponuję szukać pracy gdzie może niedużo mniej się zarobi ale ludzie są bardziej otwarci, przyjaźni, życzliwi i szczerzy, po prostu bardziej ludzcy

monelez

@Ewa poniżej masz link do strony z ofertami pracy, wybierasz z rozwijanej listy fabryke np. skarbimierz czekolada i pokazuje Ci wszsytkie aktualne oferty... powodzenia https://app.enjoymdlz.pl/AdvertSearch.aspx

Witam! Jak można się skontaktować w sprawie pracy ? Bo telefon z ogłoszenia jest cały czas nie dostępny ? Może ma ktoś inne namiary ? Dziękuje za odpowiedź

UR

Jakie są zarobki na Utrzymaniu Ruchu ??

as

coraz gorzej tej firmy z przed 5 lat już nie ma

A

Witajcie, Ja z takim zapytaniem, jak pracuje się personelowi technicznemu?? chodzi o utrzymanie ruchu maszyn.... Czy zarobki są OK ? Jaka jest atmosfera w pracy? Chciałbym poznać opinie ludzi wykonującą tą pracę.... Pozdrawiam...

nikuś

ludzie otwórzcie oczy i nie dajcie się dalej tumanić bo będziecie przez następnych parę lat pracować w tym legalnym obozie pracy za tak śmieszne pieniadze i to w jakim systemie 4 brygadowym gdzie wszędzie na zachodzie z tego tytułu mają dodatki

..!..

nie pasuje to się zwolnij

Zostaw merytoryczną opinię o Cadbury - Skarbimierz

Cadbury