Opinie o Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. w Swarzędz

Klient

Witam chodzę na zakupy do sklepu na toruńskiej od x lat nowa kierownicza bardzo nie miła dla klientów , opryskliwa . Szkoda że bystry bierze na stanowiska tak nieodpowiednie osoby . Atmosfera w sklepie zależy tylko od humoru ekipy bo kierowniczka wiecznie nie miła i nie jestem jedyną osobą o tym zdaniu . Pozdrawiam

klientka

Urodzilam sie i wiele lat mieszkałam w Swarzędzu a reraz od wielu lat mieszkam na Śląsku. Odwiedzając corocznie moj Swarzędz zawsze kupowalam pyszną biała kiełbasę. Niestety w dniu 21.10.23 kupiłam 2 paczki białej parzonej i 1 białej surowej(parag.nr.000203179) które nie nadają się do jedzenia,zawieraja w sobie ziarenka piasku,nie sa to zioła.,TRZESZCZY POD ZEBAMI. Musiałam wyrzucic kielbasy,straciłam 66 zł,bo trudno wracać z reklamacją z Katowic do Swarzędza. Jestem bardzo zawiedziona i z pewnoscią juz u Bystrego nie będę kupować.

Bbb

A jeszcze lepsze są jak się otwiera nowy sklep i jest grill zamiast pozostawić towar który został na sklepie to najpierw napychają sobie pełne torby że ledwo idą do auta a zaś resztki które pozostają każą wziąć pracownikowi żeby spraw nie wyszła na jaw ...tak to jest im bliżej prezesa tym więcej wolno

Aleksandra

Widziałam tu na forum taki komentarz o szkoleniach zręcznościowych. Nie wiedziałam w zasadzie czy to żart czy tez nie i tak dokopałam się do ogłoszenia sprzed paru miesięcy dla sprzedawcy, akurat na Poznań. Myślałam, że w sekcji „to oferujemy” będzie cos o tych szkoleniach a jedyny punkt jaki się tam znalazł to „zatrudnienie w firmie z 40-letnim stażem” i co z tego wynika? poda mi ktoś szczegóły?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Masarz - Wędzarz? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k.?

Klientka

Jestem bardzo zadowolona z zakupu w sklepie na ul. Toruńskiej w Trzemesznie. Od kiedy nie ma w tym sklepie pewnych osób to ten sklep tętni własnym życiem . Bardzo chętnie wchodzi się tam na zakupy . Panie zawsze w dobrych humorach . Potrafią swoją dobrą energią zarazić nawet najmniej uśmiechniętych klientów.

@Klientka

Zreszta pisze Pani ze jak nie ma niektórych osób ale prawda jest taka ze dziewczyny obgadują siebie na zmianę gdzie to słychać ;) jeżeli siedzą na zapleczu to nawet nie sadzą , ze klient na sklepie zdoła wszystko usłyszeć i nie fajnie później się na to patrzy niestety

Miroslaw

Jak to jest ze na Toruńskiej panie rozmawiają przez telefon a druga ręka obsługują ?

Edzia
@Miroslaw

Jakieś szkolenia zręcznościowe były wprowadzane? Zastanawia mnie przy tym jakiś regulamin pracowniczy, jest jakiś przedstawiany przy wdrożeniu? I czy występuje w nim mowa o użytkowaniu telefonu? Ktoś taki czytał i by dał znać?

Informator

Ostrzegam wszystkich przed zakupami w sklepach u Bystrego ze Swarzędza który (usunięte przez administratora) sprzedając jajka opisane na pudełkach jako z wolnego wybiegu które mają stempel na skorupce zaczynający się od 3-ki co oznacza że są klatkowe. Do tego bezczelnie jeszcze umieszcza poniżej drugi stempel z napisem wolny wybieg. Także do produkowanych wędlin i kiełbas dodaje błonnik palmowy. Lepiej trzymać się od jego sklepów z daleka i nic tam nie kupować gdyż nie wiadomo gdzie jeszcze i w czym (usunięte przez administratora) klientów.

AJ
@Informator

A to Bystry nie zajmuje się wyrobem wędlin??? Tylko ma fermę i sprzedaje jajka ???? NOWOŚĆ ???? ???? Sądzę że jajka to dodatek i nie jest on producentem więc nie odpowiada za to co pisza6 na opakowaniu.

Informator
@AJ

Odpowiada za to co sprzedaje, przecież ten producent jajek go do tego nie zmusił. Zmusiła go do tego jego chciwość, ponieważ przedtem sprzedawał w swoim sklepie świetne jajka jedynki, ale widocznie na tych najgorszych od torturowany (usunięte przez administratora) w klatkach można lepiej zarobić, gdyż zapewne są tańsze do kupienia w hurcie.

Klient

Nie polecam kupować gotowych hermetycznie zapakowanych wyrobów typu mięso mielone słonina. Zakupiłam ostatnio kilogram zmielonej słoniny w baronie. Porażka ???? to nie była słonina tylko same skory. Wytopione 1/4 szklanki i totalny smród w domu!

Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. szuka kandydatów na stanowisko Sprzedawca. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 6000 ?

Stracicie klientów jak Wasza obsługa z Kórnika będzie tak oszukiwała ludzi. Kupowałem jajka 15sztuk za około 14,90zl 2 dni temu, dziś patrzę na datę a one do jutra. Jak może sprzedawać towar z tak krótka data bez informacji. To już czuje jakie numery idą z reszta Waszych wyrobów. Sprawa będzie skierowana do odpowiednich organów urzędniczych. I się później dziwią ze ludzie idą do Lidla itp. tam chociaż jest Jakis standard zachowany a żeby tylko wypchnąć towar. Porażka…..

Klient

Grillowanie było potrzebne na Lotnictwa może sie poprawi juz kilka razy kupilam wędliny na drugi dzień nie można było zrobic kanapki mieso tez sie zdarza to potwierdzają sąsiadki ekspedientki starają się uśmiechać zachwalają a strae sprzedają

Wypłaty niby Ok,ale inflacja w górę a wypłaty w miejscu nawet podstawa 2800.szkoda że pracownicy nie mają zniżek na towar tak jak w większości firm,tylko kupują po normalnych cenach.góra mogłaby to przemyśleć i wprowadzić zniżki

Bożena

No 2800 jak dla mnie to mało. A rozmawialiście z szefostwem by podniósł je trochę? Jaka była jego reakcja?

Mariola

Chętnie zobaczę jak Pan Bystry daje radę przeżyć miesiąc za takie pieniądze. Pracownikom jałmużna, a sobie coraz droższe zabawki. Wstyd prezesie. Szkoda gadać, tam nigdy nie liczył pracownik, tylko nabijanie swojej kabzy.

Bożena
@Mariola

skoro wg was pensja taka niska to czy można dorabiać nadodzinami, albo w soboty? szef na to pozwala?

Nowa
@Bożena

Tam się pracuje we wszystkie soboty po 10 godzin nawet wiecej. Już od czwartku zaczyna się nadgodziny i wszystkie weekendy pracujące. A jak jesteś więcej jak 12 godzin w pracy jednego dnia to każą ci to rozpisac na 2 dni dni żeby nie było że tak długo pracujesz. Takie przekręty robią i można by takich machlojek dużo wypisywać..... Jak wielkie panie RKS każą zamrażać mięso jak zostaje za dużo i potem ludziom sprzedawać odmrożone,,.. Jak mięso nie sprzedadzą przez kilka dni to jest zmielone i wymieszane ze świeżym..... Dużo by można było wypisywać..... A za chwilę zacznie się sezon grillowy to polecam uważać bo jak jest mięso po terminie to jest rozpakowane i sprzedawane na luz bez opakowania..... Można by książkę napisać tyle tam się dzieje że jak ktoś tam nie pracował to nawet nie jest w stanie sobie wyobrazić jakie rzeczy tam się wyprawiają

Mix
@Nowa

Przekręt to masz na imię. Mówisz co robiłaś na sklepie że mroziłaś mięso że rozpakowujesz produkty po terminie. Ty jesteś odpowiedzialana za to co się na sklepie wyczynia!!!! Powinnas sie wstydzic to pisac szefa na sklepie nie ma więc z pewnością nie jest tego świadomy.!!!! Można tylko podziękować takiemu pracownikowi który dopuszcza się takich przekrętów.

@Nowa

Widocznie tak robiłaś,bo mìęso oddaje się na kategorie, A grilówek nie można rozpakowywac ,także mów o sobie i sklepie w którym byłaś .A za nadgodziny i soboty jest zapłacone A nikt Cię nie zmusza do nadgodzin

Danuta

chyba, że sytuacja osobista? to czekaj dopuszczasz, że tak właśnie mogłaby mieć w swoim sklepie? a co jakimś regionalnym, komu zgłaszać sugestie?

Czy Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Sylwia

Firma jak najbardziej szkoli i uczy. Za każdym razem po tym jak musisz zapłacić manko na inwenturze to uczy ciebie kombinowania. W pojemniku z mięsem jest woda. W workach z szynkami jest woda. Towar w ladach się wysusza a to co niby daje na ubytki to nie wystarcza więc kombinujesz. Omijaj tę firmę z daleka.

@Sylwia

Chwila. To stwierdzenie, że pracownicy tą wodą uzupełniają jakieś braki a sama firma jakoś tym nie wie? To w ogóle możliwe? Pytam, bo zastanawiam się czy by to nie wyszło przy pierwszej lepszej okazji

Sylwia
@Danuta

Wodę w szynki pompuje firma. Woda potem wypływa i szynki tracą na wadze. To powoduje manko i na inwenturze załoga musi zapłacić. i wtedy zaczyna się magia i nauka jak odrobić stratę bo nikt nie chce płacić ze swojej wypłaty.

@Sylwia

Czyli skoro tak piszesz to jest to na spokojnie do udowodnienia przez samą firmą? Skoro pracownicy o tym wiedzą to czemu tego nie robią? Jak firma komentuje tę całą wodę?

Syfon totalny Wszystko napompowane wódą Aweroby po dwóch dniach robią się obślizgłe Od jakiegoś czas omijam sklepy Bystry.

Wojtek
@Sł

Nie ty jeden. Szynki tak napompowane że zakupy robione w piątek a w poniedziałek nie można zrobić śniadania do pracy. Gdy widzisz jak obsługa otwiera szynki z worków to widać najlepiej ile tam wylewa się wody i dlatego już nie kupuję tego (usunięte przez administratora)

Były pracownik !!!

Firma nie liczy się z pracownikami ! Człowiek ma trudna sytuację prosi o to chodzić na między zmianę to twierdzą że nikt nie jest faworyzowany a po czym okazuje się że na tych dużych sklepach jest taka możliwość !

@Były pracownik !!!

a więcej szczegółów odnośnie tego dogadywania się? bo piszesz, że coś się okazuje ale do końca nie masz pojęcia jak do tego doszło? tutaj to inna osoba zrządza dużym sklepem, tak? a jeśli chodzi o przyjmowanie osób nowych to jak na chwilę obecną ich sytuacja się przedstawia?

Tomasz Wąs

Dzień dobry chciałem napisać kilka słów naa temat sklepu firmowego na Powstańców Wielkopolskich 46a w Mogilnie obsługa klienta : Kobiety w czarnych włosach obsłużyła mnie idealnie bardzo miła nawet dala fajny przepis na kotlety mielone ..dziewczyna młoda w jasnych włosach bardzo szybka I dokładna wie co I jak pani kierownik chociaż nie zawsze uśmiechnięta ale bardzo dokładnie pokroiła mi wędliny i ułożyła pieknie w woreczki ogólnie bardzo polecam sklep miło smczanie i świeżo Tomasz Wąs

Ona 125

Jestem w szoku co się dzieje w trzemesznie na torunskiej w sklepie jakaś porażka ...mieso odmrazane szynki obslizgle ...wiecznie bez czepka i fartucha chodzą nie mają za grosz empatii proszę coś z tym zrobić bo albo glupoe komentarze albo grzanie se przy kalorryferze ...

Klient sklepu trzemeszno

Trzemeszno toruńska żadna pani nie nadaje się tam do sprzedaży!!! (usunięte przez administratora) na pieniądze ! Pozatym cały czas siedzą jedna obsługuje druga siedzi przy oknie skoro nie zależy na pracy czas znaleźć innych pracowników

Stała klientka
@Klient sklepu trzemeszno

Potwierdzam niesympatyczne przedesszystkim :).

Klientka
@Klient sklepu trzemeszno

Jeżeli już siedzi jedna z pan obsługujących przy oknie to pewnie z powodu ogrzewania sądzę że zimno im jest.Nie jednokrotnie miałam sytuację że wydawała mi resztę za zrobione zakupy a tu ręce jak lody mimo że ma założony polar. A poza tym nie trafiłam jeszcze na sytuację żeby kiedy kolwiek nie zostać tam nie miło obsłużone panie zawsze uśmiechnięte sympatyczne. Nawet niekiedy potrafią same wyjść do dzieci i zabawić aby rodzic który przyszedł ze swoją pociecha mógł zrobić spokojnie zakupy.

Klient sklepu trzemeszno toruń

Zawsze świeże mieso ładnie w ladach , dziękuję jak zawsze za miłą obsługę ❤️

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k.