Opinie o VST S.C. Michał Juskowiak Maciej Jeneralski w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie VST S.C. Michał Juskowiak Maciej Jeneralski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w VST S.C. Michał Juskowiak Maciej Jeneralski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VST S.C. Michał Juskowiak Maciej Jeneralski w Bydgoszcz

Krzychu Nowy wpis

Jak mówią tak robią, takiego wachlarza technologii i umięjętności daleko szukać. Nie bez powodu inne agencje reklamowe zgłaszają się do nich ze zleceniami.

janek

słuchajcie, a nie ma nowych ofert pracy od nich od jakiegoś czasu, wiecie co się dzieje?

Pablo
@janek

Są nowe oferty, "firma" nawet wynajęła nowe biuro na ul. Nowy Świat 2 w Warszawie, obecnie oprócz akcji WWF, sprzedają również panele solarne, pompy ciepła. W tzw sekretariacie firmy ( wielki pokój ), 3 dziewczyny klikające na zmianę w komputer, w telefon, telewizor nadaje z yt hity z satelity. Pani Magda, nie wie nawet co to płaca brutto i netto, już po kilku słowach padły przekleństwa... rozmowa o wszystkim i o niczym, firma jakich wiele w polsce, wiele spółek jedni drugim wystawiają faktury...

Edyta
@Pablo

To zastanawiające, bo ja również nie znalazłam żadnej oferty pracy od firmy VST. Nie wiem, może nie szukałam dokładnie i pominęłam niektóre strony. A Ty pracowałeś tam, czy wypowiadasz się jako ich klient? Doprecyzuj to.

Marek93 Nowy wpis
@Pablo

Ale przecież oni są z Bydgoszczy a nie z Warszawy i nie zajmują sie pompami ciepła tylko to agencja reklamowa. Chyba coś się Tobie pomyliło :)

Honorata Nowy wpis
@Marek93

A Ty u nich pracujesz? Skoro Pablo tak wyczerpująco opisał firmę ale pomylił się z miejscem to może chociaż teraz Ty napiszesz dla odmiany jak naprawdę wygląda praca w tej firmie?

bartist Nowy wpis

Sprawnie odpowiadają na zapytania, nie są najtańsi, lecz wykonanie zlecenia jest bardzo zadowalające, są terminowi.

Bobby

Zawrotne tempo realizacji, uratowali nam cztery litery. Podziękowania dla p. Adama

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie VST S.C. Michał Juskowiak Maciej Jeneralski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Zamówienie zrealizowane sprawnie, w terminie, urzekł nas projekt i bezproblemowy finał.

Kinia

Szkoda gadać. Niekompetencja i słabizna.

Brzostek

Ktoś dobrze to ujął: duże ego, nikłe umiejętności, słabo płacą swoim pracownikom więc nie można liczyć na dobrą jakość tego co oferują. Warto poszukać gdzie indziej, jesli liczycie na dobrze wykonaną pracę.

tomek k

5 gwiazdek Dumny ze współpracy z profesjonalistami.

swojak

Michalku dlaczego tak slabo?

Prisma

Bardzo, dziękujemy za współpracę. Załoga bardzo kompetentna i znająca się w swoim temacie. Wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki Panowie. Pozdrawiamy Prisma Dent

Prisma

Fazi

Mam bardzo podobne spostrzeżenie. To pseudoartyści z wydumanym ego, jakość prac pozostawia wiele do życzenia. Biorą się za reklamy świecące a nie mają wcale o nich większego pojęcia. Myślałam, że sami posiadają maszyny do obróbki a oni całe to szkło zamawiają tylko gdzieś i dokładają niebotyczne marże. Ogólnie bardzo nie polecam :(

Sylwia

Witam. Napiszę tak: firma działa na zasadzie 2 współpracowników. Zaczęłamwspółpracę, niestety z panem Maciejem. Jest to bardzo nieodpowiedzialny człowiek, obiecuje cudowne reklamy a prawda jest taka, że zapomina o terminach i co najważniejsze o reklamach co bardzo mnie sfrustrowało. Niekompetencja to za słabe słowo a istnieją takie rzexzy jak kalenarze gdzie można sobie wszystko zapisać. ..

klient

Zgłosiłem się do firmy z konkretnym zleceniem wartym kilkadziesiąt tysięcy złotych. Na rozmowie było wszystko ładnie, ale czekanie na szczegółową wycenę oraz szczegóły realizacji przeciągało się tak długo, że po kilku telefonach (i ciągłych obietnicach "proszę dać mi jeszcze kilka dni") odpuściłem. Zleciłem innej firmie, zrobili szybko i sprawnie.

klient

Nierzetelna firma. Otrzymałam niekompletną realizację zlecenia, wydruki były z błędami. Marna jakość wydruków. Nigdy więcej nie skorzystam i nie polecam ich usług.

byly pracownik

(usunięte przez administratora)żałosna jesteś, powinnaś napisać że to ciebie zwolniono a nie ty się zwolniłaś. Nie ma miejsca dla przeciętnych w VST, najlepsi zostają a drzewa nie przynoszące owoców trzeba wyciąć aby nie infekowały sąsiadujących.

Rozmowa o pracę wyglądała obiecująco. Choć zaproponowali niewielkie pieniądze, obiecali za parę miesięcy podwyżkę, a tej, jak się później okazało nigdy nie było. Szefowie otwarcie mówili, że na pracownikach oszczędzają miesięcznie około dziesięciu tysięcy... Sami jeżdżą najdroższymi samochodami. Każdy pracownik bez względu na stanowisko jest od wszystkiego. Grafik chodzi po zakupy dla szefów, parzy kawę i robi za sekretarkę, kierowca jest zarazem montażystą, montażyści pracują non stop. Częstym zjawiskiem jest praca montażystów z jednej zmiany od razu na drugą. Szefostwo nie dba o badania wysokościowe (praca przy montażu reklam na wysokościach). Kilka osób pracuje na czarno, bez żadnej umowy i świadczeń zdrowotnych. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie.

marta

Nie ma tam komfortu pracy, że pracujesz na swoim stanowisku - każdy robi wszystko. Grafik odbiera telefony, zmywa podłogi i chodzi po zakupy. Nie polecam.

beata_88

Chciałam iść tam na praktyki i się czegoś nauczyć, tym bardziej, że i tak muszę je odbyć ze względu na szkołę. Byłam u nich na rozmowie z zapytanie czy mnie przyjmą. Najbardziej chciałam nauczyć się InDesigna bo już mamy z tego zajęcia, podszkolić się z Corela i Photoshopa. Gdy przedstawiłam moje oczekiwania co do praktyk, odpowiedzieli, że InDesigna nie znają, a do komputera i tak mnie nie dopuszczą. Miałabym docinać jakieś wydruki, chodzić do drukarni po odbiór zleceń i tyle... Widać nie chcą niczego nauczyć i nie wiadomo po co w ogóle przyjmują na praktyki. Dobrze, że nie traciłam u nich czasu. Trafiłam do drukarni, gdzie nie dość, że świetnie znają interesujące mnie programy to chętnie mnie ich uczą.

kor_15

Rozmowa o pracę wyglądała obiecująco. Choć zaproponowali niewielkie pieniądze, obiecali za parę miesięcy podwyżkę, a tej, jak się później okazało nigdy nie było. Szefowie otwarcie mówili, że na pracownikach oszczędzają miesięcznie około dziesięciu tysięcy... Sami jeżdżą najdroższymi samochodami. Każdy pracownik bez względu na stanowisko jest od wszystkiego. Grafik chodzi po zakupy dla szefów, parzy kawę i robi za sekretarkę, kierowca jest zarazem montażystą, montażyści pracują non stop. Częstym zjawiskiem jest praca montażystów z jednej zmiany od razu na drugą. Szefostwo nie dba o badania wysokościowe (praca na wysokościach). Kilka osób pracuje na czarno, bez żadnej umowy i świadczeń zdrowotnych. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o VST S.C. Michał Juskowiak Maciej Jeneralski - Bydgoszcz

VST S.C. Michał Juskowiak Maciej Jeneralski
2.5/5 Na podstawie 18 ocen.
  • ul. Gdańska 35 lok. 9
    85-006 Bydgoszcz