Szczotka Sp. z o.o.

Opinie o Szczotka Sp. z o.o.

anna 2013-02-19 21:52:30
[usunięte przez moderatora] .NIEWYPLACAJA PENSJI/PRACOWNIKA NA BRUK BO UPOMNIAL SIE OZALEGLE WYNAGRODZENIE
wika 2013-02-20 14:40:35
[usunięte przez moderatora] UWAGA!!!!!!!!!!! FIRMA NIE WYPLACA PENSJI.
ariell 2013-06-26 18:38:34
Jaka premia,hehehe mozna sobie pomazyc
As 2013-10-06 19:01:57
Ta firma to porażka,pracuje sie za trzech a wynagrodzenia brak,umów brak.. Czekamy na wypłatę( jeśli tak to mozna nazwać ) już 2-gi miesiąc ... Żart? Niestety nie.. Tłumacza sie,ze firma im zalega pieniądze ciagle ta sama gadka..(usunięte przez administratora)
wierzyciel 2014-07-08 11:24:35
Uwaga na firmę do niedawna SZCZOTKA S.P Z.O.O. a teraz SZCZOTKA PL S.P Z.O.O jej prezes nie jaki Wilhelm K. nie płaci swoich zobowiązań za wykonane usługi/zakupy. Bez problemu można znaleźć "jego" spółkę w rejestrach dłużników. Osoby, które chcą pracować w spółce tego osobnika muszą mocno się zastanowić w internecie aż roi się od opinii osób, które od kilku lat nie mogą odzyskac swoich zarobionych pieniędzy!!!! Kontakt z pseudo prezesem jest idealny do czasu kiedy nie zacznie się problem z płatnościami...nagle przestaje odbierać telefony i przepada jak kamień w wodę.
anka 2016-05-18 10:57:33
jest oferta rowniez noa na panie do sprzatania do warszawy, podejrzewam ze to sprzatanie biur, wiec praca nie ejst stresujaca
Zostaw swoją opinię o Szczotka Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szczotka Sp. z o.o.