Danmar Sp. z o.o.

Szymbark

Opinie o Danmar Sp. z o.o.

łorker 2012-03-05 10:46:34
Jaja sobie robisz ??? czy też "najjaśniejszy" [usunięte przez moderatora] ci kazał tak napisać ?? ta firma to [usunięte przez moderatora], OMIJAĆ JAK NAJWIĘKSZYM ŁUKIEM !!!
Uciekinier 2012-06-02 20:11:01
podobno cała kadra jest na najniższym ZUSIE? a ZUS co na to?
koleś 2012-12-21 19:06:54
ZUS zrobi sobie za pół darmo u niego imprezkę. Podobnie zresztą jak inne służby kontrolne. Tam wszyscy są bez szans na normalne warunki pracy!
oszukany 2013-02-02 20:48:07
czekam na moję dwie wypłaty 2 miesiące.takich jak ja jest wielu .teraz już wiem za co wybudował ten cały CEPR.
pracownik 2013-02-02 20:50:07
a co wysłał cię znowy na wycieczkę do Egiptu za dobre kadzenie?
koleś 2013-02-10 11:27:00
Kadra może i na najniższym zusie , ale ponad połowa pracowników na żadnym ubezpieczeniu. Na pewno szerokim łukiem trzeba omijać ŻONĘ.
Rynsztok z gęby w kontaktach z pracownikami. Omijać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
były pracownik 2013-11-21 14:23:46
Danmar niestety to firma zle prowadzona Wlasciciel mysli ze moze wszystko . a prawda jest taka ze firma sie konczy tak jak i jej szef, poza tym zalega z wyplatami itp wiec nie polecam sie tam zatrudniac
rybak4 2016-07-29 20:01:51
Mam dom zbudowany przez tą firmę od 9 lat. Generalnie prawie wszystkie główne elementy domu były reklamowane. Klika przykładów : przeciekający dach prawie na całej powierzchni , również po położeniu pokrycia , przeciekając wole oczka , pękające podciągi , gnijący taras , brak w wielu miejscach wiatroizolacji ( temperatura 12/14 st. C zimą ) , pęknięty komin z wkładem ( obecnie 2 raz popękał ) , obecnie cieknie dach w kliku widocznych miejscach ( a w ilu nie widać - dach do robienia !!!), okno tarasowe przez 3 lata naprawione , robione , elewacja wymieniana , szlifowana (czarniała ) itd . Można powiedzieć , że to nie jest możliwe . Sam bym nie uwierzył .Jednak to prawda , bo po licznych wezwaniach , proszeniach, straszeniach zostały podjęte próby usunięcia tych wad . Z marnym skutkiem , bo większość z nich było błędnie wykonane na samym początku. Nie mieszkam na poddaszu i nie mogę wykończyć , bo przecieka dach . Przy kominach cieknie . Obecnie okazało się jeszcze , że firma pocieniła sobie elementy konstrukcji domu , pracownicy nie zamontowali wszystkie słupki . Generalnie katastrofa . Zamiast cieszyć się domem , upiększać go i działkę muszę główkować co dalej . Nie mogę polecić. Przykra sprawa , bo dom ogólnie się podoba .
siux 2016-10-02 11:08:33
Zapłacili Ci za pisanie tych bzdur. Chyba, że jesteś pracownikiem a jakiś policjant stoi nad Tobą i dyktuje takie teksty o tej firmie.
jojo 2016-10-11 18:18:23
Firma Danmar spartaczyła 20 szeregowych domów na osiedlu pod wierzbami w Glinczu.
Poza okrojeniem konstrukcji zrobiła pojedyncze ściany miedzy domami co w opinii NADZORU BUDOWLANEGO jest budownictwem wielorodzinnym a nie jednorodzinnym szeregowym. Ogólnie tragedia a niedowiarków zapraszam na ulicę Wierzbową 51 w Glinczu Gdzie aktualnie wymieniane są dachy z dachówki cementowej na blachodachówke. Dachy sie pouginały od ciężaru betonowej dachówki gdyż okrojono konstrukcję dachu.
cosiek 2016-10-12 12:44:39
Ale wiecie czy niedługo b ędzie można znaleźć zatrudnienie u nich? Widocznie nie pokazują sie teraz żadne oferty pracy,, zwłaszcza że dbanie o warunki finansowe jest najważniejsze. Podobno przed nowym rokiem miały się jeszcze pojawić jakieś premie do tego.
Zostaw swoją opinię o Danmar Sp. z o.o. - Szymbark
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Danmar Sp. z o.o.