Opinie o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naftor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

......

Bwdzie jeszcze lepiej.

......

Jest ok.

Pracownik.

Naprawde jestem szczęśliwy że pracuje w tej firmie.Sa fajne zarobki mam cudownych kolegów super kierownika po prostu to jest bajka.Pozdrawiam.was.

Były

Brawo Brawo Brawo P Kierowniku NWW w końcu posłuchałeś tych normalnych ludzi którzy pracują i tych co odeszli co mówili prawdę jak to wgląda z paroma pracownikami :) Pozdrawiam kierownika i trzymam kciuki

Fotelix
@Były

W końcu :) nie będą niektóre osoby krzyczeć na innych i za przeroszeniem obmawiać tyłki za plecami a potem udawać wspaniałego kolegę z pracy jak to się mówi ,,,dwóch nas piło jeden nas (usunięte przez administratora)....a tam tacy się znajdą .haha cała rzeczywistość pozdrawiam

.....
@Fotelix

Kolegów nie ma w pracy to są tylko znajomi.Nie wiedziałeś tego!To już wiesz.

fr
@.....

Najlepsi są przy wódce :)

Levis
@.....

No niema bo tam w NWW to sami koledzy na siebie do noszą i piszą do inspekcji bo ich marzenia o byciu kier nie powiodły się to trzeba napisać i co wyszło wam bez uwag po kontroli :? to gdzie teraz napiszecie do ministra nauki żeby niektórych nauczył języka polskiego i wymowy :):):) miłego dnia ha ha

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naftor Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (KWALIFIKOWANY)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Były ochroniarz

2 lata temu jak jeździłem to pisaliście tam w Dębogórzu notatki to jescze piszecie bo jak kierownik nowy to chyba już nie trzeba. Bo to było niezgodne z przepisami o ochronie i do tego po złości wymyślone tak tylko pytam może mi ktoś odpowie.

Dowódca
@Były ochroniarz

To jak nie pracujesz to po jakiego grzyba pytasz? A przy okazji to ktoś (z wąsami) hyba znów łazienki robi skoro skacze po zmianach za nadgodziny a inni dostają wolne jak przyjdą na inną zmianę

Były ochroniarz
@Dowódca

To co ciebie z kolei obchodzi kto komu robi łazienki, może też byś chciał mieć za premię zrobione kafelki ale nie jesteś kierownikiem.i nigdy nie będziesz to musisz płacić z własnej kieszeni. A co do notatek to pytam bo tam są moje dane numer licencji nazwisko i zobaczymy kto będzie mądry bo jako dowódca kazałeś może nie mi ale komuś innemu a WPA sprawdzi po co to było pisane

¥¥¥¥¥¥¥¥

To co będzie nowy kierownik na Bazie Dębogórze?Już ekipę zbierają do sypania kwiatķów jak będzie nas opuszczał nasz gwiazdor super kierownik lowelaczi złoty okular.Lista jest na wartowni baza B pytać o listę.

Wartownik
@¥¥¥¥¥¥¥¥

Nie piszcie tak bo Wąsik z rozpaczy jeszcze sobie coś zrobi

@byly.
@Wartownik

Ale z ciebie nieudacznik zyciowy As forun zrob cos dla siebie lyknij sobie dawke trutki na szczury moze ci pomoze na ten zryty pusty baniak jak nie to udaj sie do odpowiedniego lekarza niech ci cos przepisze pajacu. I zajmij sie soba psycholu i nie obrazaj pracownikow zacznij od siebie niedorozwoju umyslowy.Pozdro dla normalnych

Sprawdzałam i to art 51 p 10 ustawy o broni i amunicji ale może też być coś z kodeksu karnego prawie już nie ma tu policjantów emerytów rencistów to nikt nic nie wie.

....
@:(

Możesz troche rozwinąć ten wpis?Z którego nic nie wynika.

Stefan

Co sie dzieje na Bazie Dębogórze więcej informacji co się stało?

@Stefan

Stefan opony popękały w rowerach hahaha :)

Stefan

Ty a w których popękały w twom też?

Dziś u nas na zmianie DĘBOGÓRZE kontrola z WPA ciekawe co i jak będzie bo teraz zwalanie na poprzedników a nowy kierownik nie od dziś robi to co nie wiedział że ktoś nie ma uprawnień ? To jak ktoś ciężarówką we firmie jeździ bez kategorii to szef firmy powie że nie wiedział ? A co by było gdyby został użyty paralizator ? To się w głowie nie mieści !

Po to są by kontrolować takie sprawy

Nafciarz

Podobno z wąsami chodzi po różnych zmianach ciekawe w jakim celu czy może coś ma się dowiedzieć co ludzie mówią niech tylko na mnie na Pb trafi konfident od darmowych łazienek.

Carol
@Nafciarz

Darmowe łazienki ? Jakość pewnie niska ;) fachowiec od wszystkiego, CIEć .

Tadek

Witam, co sądzicie o Planie Ciągłości Działań w Naftorze. Kierownicy informowali swoich podwładnych że W-wa ma ludzi gdyby coś. 24 godzinna służba na dużych bazach w takim standardzie i za takie pieniądze. Panie prezesie obudź się Pan. PIP

6 lat w naftorze i koniec

Teraz jak prokuratura tą sprawę DĘBOGÓRZA weźmie to będziecie mieli Radek i Jacek nauczkę jak kierownik zwali na was wszystkich co myślicie że w takiej ochronie jeden drugiego utopi a ten ma wszystko do stracenia i jescze na biednego Adama poleci , jaki był taki był a teraz na niego wszyscy zeznają bo go nie ma tacy kumple sprzedawczyki byłego konwojenta ! Gowork czy usunie to i tak będzie nagłośnione wszędzie gdzie się da chłopaki mają czas i chęci!

Qba

Co za z.eby w tym Dębogórzu pracują? Ogarnijcie się, cała Rzeczpospolita się z was śmieje ????????????

Kaszëbe

Wąsata (usunięte przez administratora) łazi na wszystkie zmiany pewnie kierownik mu kazał słuchać co ludzie mówią bo inaczej tego nie widzę!

Jogi

To co jakie ma plusy i minusy nasz szanowny super kierownik.? Nas sie ocienia jako tanią siłe roboczą bo tak jest!.Każdy może coś napisać nie szczekać jeden na drugiego tylko wykazać się inwencja i ocenić super kierownika tak jak zasługuje na to.Jestem ciekawy co napiszecie no to start.

Twój cień

To w końcu kto jest odpowiedzialny za dopuszczenie pracownika bez uprawnień czy poprzedni kierownik co już nie robi czy przekazał kolejnemu czy ich pisarz czy ten nowy kierownik kto w końcu czy zwalą to na A R. czy oni też wiedzieli czy ktoś to wyjasni bo już jakiś czas nowy kierownik żądzi i jeździł na kontrolę to co nie sprawdził książeczki broni ??? Pozdrowienia z roboty co nikt nie kontroluje bo się bez takich kierowników cwaniaków kręci i oby tak było w naftorze.

Jogi
@Twój cień

Jak kto jest odpowiedzialny za taki fakt.Tylko kierownik !Nasz gwiazdor tylko potrafi jeździć po nocach i ludzi sprawdzać to po trafi kazdy .Czym sie juz wykazał nasz szałowy kierownik niczym moze mnie ktoś tu oświeci czym?Złote okulary żelik na włosy nie zrobi z ciebie super kierownika gościa!

@Twój cień

pewnie 1/4 ludzi tak robi w Polsce

Kierowniku lubie Panskie zmiany wymieszać te cale towarzystwo niech pokażą na co ich stać.Na bazie C marnuje się tam jeden Pan co wiecznie ma pretensje o wszystko i ta Pani z bazy C ma potencjał na dowódcę zmiany inteligentna marnuje się tam przy tym szlabanie.I jeszcze jeden Pan z Pb co zna kodeks pracy ma go w jednym paluszku to jest też gość.

Naftor Dębogórze to już cyrk takiej rotacji ludzi to już dawno nie było i jeszcze dużo zmian się szykuje.Profesjonalizm spadł do zera.Nasz kierownik to naprawdę super gość!!!

Ktoś i coś

Ale to jak to teraz w DĘBOGÓRZU będzie skoro ktoś pobierał środek przymusu bezpośredniego a nie miał na to zezwolenia to czy świadomie to robił czyli umyślnie? A brak nadzoru to też przestępstwo ścigane z urzędu czy tylko wewnętrznie we firmie? Ktoś mi odpowie bo ja tego nie rozumiem skoro całe rzycie w ochroniarstwie ja pracowała.

Jerzyk

DĘBOGÓRZE Brawo dla Kierownika! 8:0 ! Takiej ilości zwolnionych z etatu ludzi to Warszawa się nawet nie spodziewała ! Oby tak dalej. I oby honorowy 1 też był jak ktoś w centrali się obudzi.

Kaktusy
@Jerzyk

Ale to kierownik wypowiedział umowy czy ludzie kierownikowi bo to jest zasadnicza różnica,

Tim
@Kaktusy

Problem tkwi w tym że w firmie Naftor nie robi sie nic zeby pracownika zatrzymać... śrubę sie dokręca, a na lepsze nie ma widu . ;)

.....
@Tim

Za pensje 2500 netto to oni mogą wymagać!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

• Jak się pracuje w Naftor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 282.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 27 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 228 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naftor Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 314 ocen.

Naftor Sp. z o.o.