Opinie o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naftor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Bożena

To jakieś nawiązanie do tego, co się dzieje w firmie? Jaka jest atmosfera miedzy pracownikami właściwie? Bo to mnie zastanawia skoro takie rzeczy tu piszesz.

Fix

Ponoć 1 z kierowników bazy w Polsce przyjeżdża na nocne kontrolę a tak naprawdę go nie ma tylko wpisuje się w dziennik służby ps w następnym poście podam nr bazy czekajcie z niecierpliwością ????????????????

@Fix

"Ponoć"? Czyli nie masz pewności że tak jest?

@Zuzanna

To fakt ale Naftoru itak to nie interesuje 2x10 i wszystko jasne...

Hanna
@Fix

Skąd myśl, że ich to nie interesuje?

Wiem to z autopsji

Hanna
@Hanna

Czasem warto włożyć kij w mrowisko żeby był porządek :)

@Fix

Jakim prawem 1 z postów został usunięty???? Nie był to post obraźliwy naruszający zasad forum jedynie był to post stwierdzający 200 procentową prawdę cyt :to fakt ale Naftoru itak to nie interesuje 2x10 i wszystko jasne......

Do Hanna

Ponoć wiele osób nabrało w końcu wody w usta i zaczęli zachowywać się jak normalni ludzie nie łamiąc praw pracowniczych ps wygląda na to że zrobił się porządek i to fajny ile można po prokuraturze latać i się tłumaczyć :p HAHAHA

@Do Hanna

O jakiej prokuraturze Ty mówisz? Ktoś coś zgłosil?

Do zuzanna
@Zuzanna

Dobrze wiecie co było zgłoszone i nie udajcie zdziwnionych róbcie z tym porządek i jak najszybciej bo nikt tej firmy szanować nie będzie inaczej

Katarzyna
@Do zuzanna

I co, jest w ogóle jakiś efekt tego zgłoszenia? Bo widzę, że wątek się urwał i nawet nie chcieliście napisać o co konkretnie chodziło i się teraz zastanawiam

@Hanna

Uwierz nie warto, spytaj bhpowca na wschodnich bazach

@Andrzej

A ty pytałeś i stąd wiesz że nie warto? Czy znasz temat z doświadczenia? A wracając do tematu nocnych kontroli? To ściema i nie się czego obawiać?

Dorabiający

W Dębogórzu proszę żeby Warszawa to przeczytała palenie papierosów w autach, w każdej innej firmie kary są za to bo to miejsce pracy. Ten z wąsami ale nie zastępca bo on żadko jeździ tylko ten w okularach a inni kierowcy też się skarżą ale nikt nic nie robi z tym No i te śmierdziele z Pb się rzygać chce jak tam trzeba wejść bo każdy tylko między sobą gada . Ja się dziwię jak oni mogą spać w kuchni na podłodze w tym smrodzie! Na działkach takiego chlewu bezdomni nie mają. Ja i tak napisze gdzie trzeba imiennie bo tu zlecenia się powoli kończą i góra miesiąc pracy.

@Dorabiający

Gościa jak ci nie odpowiadają warunki pracy to się zwolniĵ i szukaj czegoś innego proste.

Helena
@Tadzio

Ludzie lubią narzekać :D A tobie odpowiada praca tutaj? Opowiesz coś więcej o warunkach?

@Helena

Jest miłą atmosferą picie zloty proszek i dziewczyny co noc Ania Kasia I Ela super dziewczyny czynią cuda .

Michu

Siemka ziomki jak tam świąteczne świadczenie socjalne w 2022r. Ponoć połowę mniejsze niż w ubiegłym roku ??? Jak tam u was zadowoleni ???zresztą co tu pytać darowanemu koniowi się w gębę nie zagląda:)

ON
@Michu

Ile wynosi fundusz socjalny na jednego pracownika? Ile otrzymałaś, otrzymałeś z ZFŚS w roku?

Michu
@ON

A z kąd mam to wiedzieć? Gdzie niby takie informacje są? Bo na umowie o pracę na pewno nie ma takich

FS
@Michu

Zanim cokolwiek napiszesz, zapoznaj się z przepisami dotyczącymi zfśs, jak jest tworzony, wysokością odpisu, regulaminem zfśs w Twojej firmie, na co są przeznaczone środki z funduszu. Wysokość świadczeń zależy od Twojego dochodu indywidualnego oraz osób z którymi tworzysz wspólne gospodarstwo domowe. A przy okazji poczytaj co zawiera umowa o pracę

Zak
@Michu

Co do "świątecznego" : dla byłych pracowników, czytaj: emerytów, rok temu 2 stówy, w tym roku, super: 150 zł, za rok spodziewamy się 100, chociaż może być mniej, bo inflacja w Naftorze ????‍????

Julia
@Zak

Emerytowany pracownik takie dostaje? Czy chodzi o zatrudnionych że statusem emeryta? Nie bardzo rozumiem

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naftor Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (KWALIFIKOWANY)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Tv trwam

Co to za pseudonimy czego ludzie nie wymyślą TVP TVN Polsat połowa to pewnie ludzie odpowiedzialni z naftoru za utrzymywanie porządku w firmie i gaszenie medialnych pożarów

Radio M.
@Tv trwam

Co malutki człowieczku nie udało zasiać się fermentu. Ludzie nie podchwycili tak jak kiedyś twojego pustego nic nie wartego gadania.

TVP

A jak tam nowy /stary pracownik z N W W... Jeszcze jeździ na podwójnym gazie? Czy w pracy jest trzeźwy i się zaczął myć...

Maria
@TVP

Jak często zdarzały się takie sytuacje, może to jakiś blef, kto teraz jeździ na podwójnym gazie?

TVN
@Maria

Kolejna informacja z cyklu PONOĆ

@TVN

Nikt tam nie jeździ na podwójnym gazie wiec chyba masz złe informacje . Chyba ze mówisz o sobie a czy ktoś śmierdzi czy nie to nie powinno cię obchodzić i mówić ponoć słyszałem . Ja słyszałem że ponoć niektórzy nie mogą się pogodzić z pewnymi zdarzeniami i znowu piszą o NWW proponuje zając się sobą i swoim życiem a nie z ukrycia pisać pozdrawiam .

Haha, czyli pisze to ktoś kto już odszedł z firmy i robi czarny pijar. Tak? A tak serio to jak się pracuje? Można się dogadać z kierownikiem i pracownikami? Nie ma większych konfliktów?

Ktoś
@TVN

W czym masz problem że ponoć. Jakoś trzeba dyskusje zacząć niech inni się wypowiedzą czy ponoć czy autentycznie dostali połowę mniej premi świątecznej na którą niektórzy cały rok czekają bo tak mało się zarabia w tej firmie że w tych czasach nie warto już chyba robić w tej firmie i znowu użyje tego słowa do którego się przyczepiłeś TVP że ponoć wiele osób (usunięte przez administratora) roboty gdzie indziej bardziej płatnej i chce olać i zostawić tą firmę niech sobie sami robią za tą kasę gdzie 1l paliwa niedługo 9 zł

Mnop
@Ktoś

Jak płacą, tak ludzie będą pracować. Tu zawsze będą problemy z ludźmi do pracy w firmie (usunięte przez administratora) Miarka się przebrała. Ja już im dziękuję.

Polsat
@Ktoś

Idź marudź gdzie indziej, po co tu siedzisz jak jesteś tak nieszczęśliwy

TVN
@Ktoś

Chyba zasiać ferment a nie dyskutować., podnieść swoją wartość bo jak nikt cię nie chwali to chociaż samemu trzeba się docenić. Wmówić sobie że nie będzie ludzi do pracy ,rzucić hasło że ja już dziękuje, odchodzę i płaczcie bo beze mnie to padnie.

......

Mam pytanko co to jest za nagonka na pracowników na zlecenie?Jakieś pismo jest napisane coś wiecie o tym Dębogórze?

Milosz
@......

Polecial do zwiazku i nagadał glupot na zlecenie a ten łyknął wszystko i napisali paszkwila same bzdury!

Elżbieta
@......

Jaka nagonka? O co chodzi? Rozwiniesz, bo brzmi to interesująco?

.........

Panie Kierowniku może tego Pana z Bazy C tego największego krzykacza .ten co donosi na innych a sam się uważa za idealnego pracownika.Ten co śpi pod kamerą i tyle krzyczy.Dać mu szanse aby się wykazał na bramie baza B.Tyle co już naslal kontroli na Pana i Firmę Naftor.Warto prześledzić kamery żeby ktoś się zainteresował tym jego mościem i sprawdzić jak on pracuje.Pozdrawiam cie Win...t.

@.........

Znowu ten inteligent z Pucka daje o sobie znać.Pracować to nie potrafi tylko donosi na innych bo co innego on potrafi.

Chrupek
@.........

Ta bestia z Bazy C to prawdziwy maczo ogier nad ogierami baby to sikają ale ze śmiechu z niego!

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Naftor Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Przyjaciel

Jaka rozmowa żeby tylko chciał pracować to wezmą cie z otwartymi ramionami

Oczy

Zadzwoń albo cv wyślij jeśli masz odpowiednie kwalifikację to Cię zatrudnią bo ludzi brakuje pozdr

........

Ty co narobiłeś tego bigosu wszystkim ciągają nas na przesłuchania i musimy się tłumaczyć teraz za ciebie.Powinieneś zrobic imprezę w lokalu i zaprosić wszystkich poszkodowanych i przeprosić nas za ten smród który powstał!!!!!

@........

Ale za co konkretnie ma was przepraszać? Co się tam u was w firmie dzieje?

Ochraniacz

Bo ja wam powiem dlaczego jest afera w Dębogórzu bo każdy myślał zey poprzedni kierownik ma układy wszędzie i może sobie zatrudnić kogo kolwiek bez papierów na ŚPB i że WPA prymnknie oko i potem każdy dowódca i zastępca myślał że tak musi być a teraz PROKURATURA nie będzie pytać nikogo tylko zweryfikuje kto ma rozum i nie sprawdził papierów. I będzie kara oj będzie! Do widzenia uprawnienia!

@Ochraniacz

Serio tak poszli "za tłumem" z tym zatrudnieniem? No nie wierzę...

Mario

Jak tam po podwyzkach

Zlotówa
@Mario

Chłopie o czym ty mówisz?

@Zlotówa

A co, nie było podwyżek? Czy tylko wybrani dostali?

Mikuś
@Zuzanna

Jest inflacja to i są podwyżki.

strażąk

Cześć po wyprzedaniu przez Naftor samochodów pożarniczych w innych bazach paliw , w Dębogórzu straż została ? Z tego co pamiętam mieli tam oni swoją osobną strażnice , oraz było ich dwóch na zmianę dowódca chyba na 8h a kierowca na 24h były dwa auta coś się pozmieniało ?

Strażak

Cześć po wyprzedaniu przez Naftor samochodów pożarniczych w innych bazach paliw , w Dębogórzu straż została ? Z tego co pamiętam mili tam oni swoją osobną strażnice , oraz było ich dwóch na zmianę dowóca chyba na 8h a kierowca na 24h były dwa auta coś się pozmieniało ?

Poczta SA

Gdyby nie poczta to byście wolnego nie dostali a wogóle to w Dębogórzu powinno się zrobić reorganizację od podstaw . Przede wszystkim pijaństwo na Pb w weekendy i to nie w nocy a w dzień. Dlatego może przez dowódców to nie dociera do Pana Kierownika bo prawda jest taka że Pnichcą wolne w weekendy i niech się dzieje co chce. Tylko dlaczego nikt się t jescze nie zajął. Jeżeli Centrala Warszawa to czyta to powinny być zamiany na linii Dowódcy-pracownicy Ochrony żeby nie było układów. Pan Kierownik od roku pracuje to jeszcze nie o wszystkim wie co się tam dzieje bo zatajają przed nim.

Zet

Tak w klejeniu znaczków ha

yhy
@Poczta SA

Niema co oceniać panowie z poczty czy z owc bo tak samo dorabiacie i uważacie się wysoko postawionych a sami musicie dorabiać w innej firmie bo wam nie starcza i ta samo jesteście pracownikami ochrony jak inni i się nie wyzywa bo nie jeden by was zaskoczył a sami spicie po 2 godziny czy znaczki kleicie za przeroszeniem zacznijcie od siebie pierw a potem kogoś pouczajcie .

Leń
@yhy

Te wpisy kolego co są tutaj niby z Poczty to jest lipa.Inni tu mieszają i podają się za Pocztę i tak to lecì jedni sie łapią na to zagrywki psychologiczne pisać I prowokować.

Leń
@yhy

Nawet sam się na to złapałeś i oceniasz ten wpis.Proste zagrywki ale skuteczne.I tak to leci.

Helena
@Poczta SA

Czegoś tu nie rozumiem... chodzi o to ze pracownicy pija w pracy, czy o to ze piją w weekendy? Ktore nie są wolne (?) błagam, niech jakis pracownik poczty wytlumaczy o co tutaj chodzi...

@Helena

Przeczytaj wpis Lenia to zrozumiesz !

Z-ca D-cy Dębogórze

Panowie no bez przesady nie piszcie na Dowódców bo oni tu robotę dają zleceniowcom i każdy chce wolne a drugi przyjść zarobić a czy śpi czy odpoczywa to jego sprawa, firma płaci i to się liczy. A kierownik no wiadomo trochę tego nie ogarnia i dobrze zresztą, pogonił te całe towarzystwo i ma spokój a wy tu jescze mieszacie niepotrzebnie na forum. Przyjść , dorobić i pójść do domu.

Elżbieta
@Z-ca D-cy Dębogórze

No tak jak ktoś nie zna całej sytuacji to też nie ma co oceniać. A ty tam pracujesz?

Dębogórze Stary

Podobno w strukturach poczty polskiej są żołnierze WOT bo telewizja trąbi , a ciekawe co dla ojczyzny oprócz rozwalanie foteli w Dacii i spania na fotelu na bazie A albo w samochodzie prywatnym na Pb zrobili pocztowcy na zlecenie w Dębogórzu? Panie kierowniku ja zapytam.

Ochrona

Po świątecznym weekendzie na Pb jak zwykle (usunięte przez administratora) i butelki w ogrodzie nowe bo ostatnio ktoś zbierał , jak to możliwe że od roku kierownik jeździ na kontrol a dalej jest spożywanie czy w końcu się to skończy. Dziwią się że nikt tam nie chcę iść a nie chodzi o dojazd tylko o co tam.sie dzieje, ekipę wymienić na jakiś czas prośba jak Warszawa Centrala to czyta.

Techniczny
@Ochrona

Panie Kierowniku czy dostał Pan zgodę na wprowadzenie odbijaków na wszystkich bazach Panu podległych.Sam Pan widzi jakie jest nie zadowolenie wśród załogi.Wszyscy patrzą sobie na ręce i donoszą jeden na drugiego to jest nie samowite jacy tu ludzie pracują.Sama elita błaznów.Dlatego odbijaki rozwiążą problem dzielni pracownicy będą mieli co robić.Nie będą im się po prostu legnąć dziwne pomysły w głowach.

@Techniczny

A kolega od błaznów się sam nazywa ? czy brak słownictwa i niski poziom inteligencji że nazywasz kolegów od błaznów ! A może kolego się spotkamy na piwie i powiesz to wprost bo widzę że tu taki odważny a w rzeczywistości pewno byś uciekł ze strachu z podkulonym ogonem . Nie mówi się o ludziach źle w ten sposób nie znając wszystkich bo to o tobie świadczy ją masz nisko samoocenę wyzywać innych miłego dnia :)

@Techniczny

Aha pewno sam donosisz i obarczasz potem innych bo sobie nie radzisz i wypisujesz swoje żale i frustracje chyba byś musiał iść do psychologa klinicznego to pewnie by od razu stwierdził niezdolność . Nie ocenia się kolego wszystkich jedną miarą i przez pryzmat swojej osoby pozdrawiam

@ser

Sądzę kolego ze jesteś tu jednym wyjątkiem tym prawym brawo ty.Ale większość jak by mogła to by cie utopila w lyszce wody.Robie tu już parę lat i wiem co tu ludzie potrafią zrobić.To nie pisz tu o braku inteligencji jakimś tam piwie i innych bzdurach samo życie.Nawet po nie których tutaj bym się nie spodziewać pewnych zachowań czy zajmowaniem się plotkarstwem na innych.

@.....

Wiem że ludzie mogą utopić ...ale nie ocenia sie przez pryzmat własnej osoby i wyzywa innych jak sam idealny nie jest pewnie bo nikt mu takiego prawa nie daje by robić z kogoś złego na forum czy wyzywać pozdrawiam

@ser

Nawet Ty nie jesteś idealny bo nie jesteś Bogiem.

@.....

a ty widziałeś Boga kiedykolwiek ? ze wyskoczyłeś z tematyka Boga święty się odezwał pewno na 6 chodzisz co ? pozdrawiam

Nie na 7 do Naftoru.

Poczta The Best.

Plat

W pracy sie nie spi ! A jak się dwóm zdarzyło to cały 2021 nie dostali premi. Kierownik sie nie czepia ani starych ani nowych wiec nie JUDASZUJ.

Pop
@Plat

A premia świąteczna była w firmie ?

Prawdziwy ochroniarz

Kierownik na Dębogórzu się uparł na jedną zmianę tylko kontrol robić a trzeba by tam na Pb na inną pojechać po tym weekendzie znów chłopaki mi mówili że jak na melinę rano w niedzielę weszli to co to ma być albo są układy czy jak? Tam w pewnym momencie to na Pb sobie prywatny domek na uboczu zrobili a kamerę można by dać na wejście bo jak ktoś bokiem wchodzi do auta spać to nie widać.

Naftor ci życię uratowal

Poczta

Poczat The Best.

Tadek

Bardzo Dziękujemy Za Życzenia Od Centrali.

Ktoś
@Tadek

A nie wiecie co znowu i na kogo Gocha donosi bo w poniedziałek coś za długo z kierownikiem rozmawiała przy szlabanie przed 15 ?

@Ktoś

A może mają romans?I już masz następny temat na ploty.

Zostaw merytoryczną opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

• Jak się pracuje w Naftor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 282.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 27 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 228 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naftor Sp. z o.o.