Opinie o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naftor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Silnoręki

Tu trzeba napisać dużymi literami DĘBOGÓRZE tak patrzę po wcześniejszych komentarzach to teraz ja napiszę: jedna wielka miną te zlecenia kilka razy byłem i jeszcze na aucie obok albo na tym całym tankowcu można jakoś przeżyć to na tym Pebe to (usunięte przez administratora) i malaria te stare dziady chyba pijane są bo nie idzie się nawet dogadać śmierdzi butami oni tam puszki z rybami jedzą w tym smrodzie potem w kuchni na tej podłodze śpią myszy biegają a na ogrodzie co tam chodzą sikać to pełno butelek leży tam to powinien jakiś prezes przyjechać ale to Land Roverem jedynie i nie radzę tam nikomu brać służby a wogóle to dajcie sobie spokój Owc w 3miescie co jakiś czas daje oferty.

Klaus Mittwoch

Chodzą słuchy w DĘBOGÓRZU że Marta z PERN zatruła się starymi jajami, hehehe To taka zemsta za nalot w nocy

Salam
@Klaus Mittwoch

Strach pomyśleć czym ty się zatrułeś że wali na dekiel he he he

Król Julian
@Salam

Jak w deklu same trociny to nie wali :)

......

Jaka pesja taka praca proste kto bedxie brał na banie jakieś problemy i przejmował się pierdami co mamy do stracenia raczej nic.

Były
@......

Chyba godność; świątki piątki, weekendy i nocki za psie pieniądzę. Sama obecność wymaga godnego wynagrodzenia a nie obniżenia poborów w porównaniu z zeszlym rokiem. Szczycą się że są w grupie Pern ale jedni dostają podwyzki w wysokości 800zł brutto a drugim się zabiera śmiech na sali. Jak by dostać w mordę.

Sed
@Były

To się zwolnij nieudacziku i nie stekaj tylko co ty w zyciu robic umiesz ?

Felix

Witam,stawka 2500 na rękę to prawda.

Wartownik
@Felix

A jako cieć to ile ty byś chciał zarabiać ?

@Wartownik

(usunięte przez administratora) sądziłem że praca w takiej firmie powinna być zadowalająca.Widicznie się myliłem.Czyli to przystań dla Milicjantów.

Tomasz
@Felix

To prawda w Koluszkach 2550 na rękę plus premia d-ca zmiany. W ostatnim okresie odeszło 3 młodych dowódców i wielu pracowników ochrony. Dlaczego?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naftor Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (KWALIFIKOWANY)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Njui

Ja zarabiam 3 tys z dodatkami.

Kacper

Wy wszyscy jesteście tchórzami co tu piszecie. Boicie się napisać komentarz i się przedstawić banda (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

....
@Kacper

Kacper grunt że ty masz wielkie (usunięte przez administratora)

Aneta
@Kacper

Komentarzy to trochę jest. Nie każdy musi podawać swoje imię. Grunt aby opinia o pracodawcy była prawdziwa. Swoją drogą jestem ciekawa, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, i czy można liczyć na awans w tym miejscu?

Król Julian

Co tam na części „B” Dacie jakiegoś Newsa? Ktoś przysnął? ????????

@Król Julian

Nikt już nie spi nowy kierownik zrobił tu porządki to jest gość.Tylko ludzi brak do pracy tutaj zakład pracy chronioninej powstanie i będzie ok.

Felix

Witam,koledzy jakie zarobki w firmie bo z informacji jakie mam to chyba ściema.

@Felix

Wszystko po staremu coś mówi kierownik że masz na rękę a to jest brutto na każdej bazie tak jest baza 5 to normalne

Ona

To jak pozamieniają ich z Pb i C to na pewno będzie kontrola z PiP bo wiadomo kto naśle masakra jakaś

Ona
@Ona

Ja.naprawde nie donoszę to jakaś pomyłka.Ja się tylko staram aby zmiany były na lepsze dla was wszystkich.Taka mam naturę ,A z kierownikiem tylko rozmawiam co by tu uleprxyc.Moze czasami za dużo powiem na.nie których z was a tak dla waszego dobra.

Kierowca motoru

DĘBOGÓRZE w końcu się dowódcy z kierownikiem wzięli za donosicieli bo jeden na Pb pójdzie a drugi kierowca roweru będzie do Kazimierza dojeżdżał !

@Kierowca motoru

Na bazie C są jeszcze judasze on i ona .

Żorż

Do pana kierownika DĘBOGÓRZE nieładnie jest zrzucać winę na brak kibli na PANA PREZSA Naftor, pan jesteś od kibli i kupowania w Auchan papieru oraz herbaty chyba się coś w główce komuś pomieszało ale o tym temacie zapewne niedługo będzie miał pan szansę porozmawiać z PiP i później z jakimś dyrektorem bo PAN Prezes nie jest od takich bzdetów.

Ginter Kaczka

DĘBOGÓRZE poczta też groziła że tylko do czerwca ciekawe czy chłopaki tylko gadali tak czy będą zapychać dalej dziury na telefon bo są dowódcy złośliwi co specjalnie pospać nie dadzą a są też i tacy co tylko żeby ktoś przyszedł da na auto obok albo na tankowiec to wiadomo

@Ginter Kaczka

Połowa tutaj to ściema wiadomości bez pokrycia gadają aby gadać i tania sensacja.Nagorsi są tutaj te kable co chodzą i donoszą do szefuncia znane osoby.

pan Kierownik

Panowie. Korzystając z tego że akurat jestem w domu ( jest jeszcze zbyt widno i moglibyście mnie zauważyć jak sie bede skradał do Was na posterunki) to proszę Was o pomoc w pewnej kwestii. Otóż o ile na pracowników etatowych mam bicz w postaci kar finansowych (tzw premie) i jak uda mi sie etatowca złapać na czymś co mi się tam nie podoba to zabieram premię i tyle, o tyle mam problem z pracownikami zleceniowymi. Wiem że część z nich w sposób oczywisty zaniedbuje podstawowe obowiązki, są roszczeniowi itd. Przy próbie zwrócenia im uwagi że mają takie same obowiązki jak pracownicy etatowi dostaję odpowiedź że jak mi się coś nie podoba to mogą w ogóle nie przyjść do pracy. Czuję się nieswojo że tak nierównomiernie traktuję podległych mi pracowników. Zwracam sie więc do Was z zapytaniem jak wymusić na pracownikach zleceniowych aby rzetelnie wykonywali powierzone im obowiązki skoro nie mogę ich ukarać finansowo. Oni śmieją mi się w twarz po prostu. Macie jakieś pomysły???

@pan Kierownik

Raczej chyba nikt by nie był taki glupi żeby zrobić taki kretyński wpis jako kierownik.Brawo.idioto za ten wpis.

@pan Kierownik

Kierowniku proponuję żebyś odszedł podał się do dymisji.A wróci poprzedni kierownik Pan Radek bo dużo byś się od niego nauczył.To jest gość a o tobie szkoda tu pisać i łamać sobie język na twoj temat.

ręce opadają
@.....

To była ironia. Wiesz co to takiego? (usunięte przez administratora)

-'zzzz
@ręce opadają

Ironia to ty .

Wartownik
@pan Kierownik

Uwazam szefie zeby wzmoc kontrole nocne najlepiej zaczac od dowdcow bo to miekie faje

Kolo
@.....

"Raczej, chyba, nikt" proszę mi wybaczyć za śmiałość ale co Pan; Pani miał-a z języka polskiego?

@Kolo

To co ty miałeś miałaś z francuskiego pasuje Ci tam odpowiedź!!!!!

Zwykły wartownik

DĘBOGÓRZE wstyd emeryt i rencista w jednym milicyjna drogówka cztery sześćset ma rękę i prosić o dodatkowe godziny jescze czelność zamiast dać zarobić tym co tylko z pensji żyją zróbmy dla niego zrzutkę po 10 zł to lepiej się opłaci bo może nam wtedy dadzą zarobić nadgodziny WSTYD

Lewusos opierdalus

Kierowniku jestem z tobą powiedz tylko kiedy będziesz się katapultował to bramę Ci otworzymy abyś ładnie wyleciał z tad.

Gringo

Kierowniczkowi z DĘBOGÓRZE już się pali pod krzesłem bo w soboty daje ogłoszenia o pracę pilne od zaraz ciekawe jakiego kolejnego kaleke zatrudni

Kolo
@Gringo

Kolejnego hhmm a kto był niby ostatni zatrudniony?

Gringo z Pcimia

Ej ! Barany z Wału oraz Włodek i Marta z Płocka, nie widzicie jakiego cymbała zatrudniliście? 5 osób PIĘĆ osób poszło w tym 3 naraz z Dębogórza jak myślicie że taki miód jest to wbijcie sobie do tych pustych makówek że to są peryferia Gdyni bez dojazdu nikt o zdrowych zmysłach nie przyjdzie tu do pracy chyba że jego koledzy z solida bo im gruszki na wierzbie obieca ale tylko na chwilę.

Kierowca roweru

Trzeba być dnem moralnym żeby dać się chłopcu wmanewrować w kartkę z nazwiskiem na drzwiach do kibla rozNiesie się to szybko po Gdyni

Dominos opierdalus

Ludzie szukam roboty macie jakieś namiary gdzieś coś gdzie można się po obijać za te sama kase

Käszebe rëbe

No to napisaliście na mnie a pżeviesz wiadomo że Irek Zbychu Jacuś i reszta siedzą na telefonach i rutkowi nadają co tam w DĘBOGÓRZE słychać a ten jak to Wy piszecie nieudacznik czy tam popychadło myśli że będzie kierownikiem to było oczywiste że na chwilę Radek jest a potem ktoś i rurek wraca, skąd by siedział Irek z Leszkiem u Rutka po 3 godziny i przyjechali dyrektorzy też to wiadomo że (usunięte przez administratora) kolejnego zatrudnili to niech już wrotki nasmaruje otworem żeby do Kolbud dolnych dojechał jak kopa dostanie!

Ahmed
@Käszebe rëbe

Kierowniku wracaj jaki byłeś ale ten to już ciebie przebija we wszystkim.

Zostaw merytoryczną opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

• Jak się pracuje w Naftor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 282.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 27 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 228 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naftor Sp. z o.o.