Opinie o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naftor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Baza O21

Takie pytanie do szkoleniowców z Warszawy bo już teraz będzie chyba 3 rok bez szkolenia kiedy w końcu się zacznie? Bo w Dębogórzu czekają wszyscy prawie (tylko te tłuściochy i (usunięte przez administratora) narzekali) a oczywiście dowódcy nic nie wiedzą i jeszcze dyskryminują tych chętnych. A my zawsze lubili chwyty i strzelanie.

Jak się nie podoba to się zwolnić ciecie

Cześć, wiem ze jeszcze się nie dostałem ale liczę na stabilne zatrudnienie a tu napisano o tym, że nie przedłużali umów. Z jakich najczęstszych przyczyn tak właśnie się dzieje? Jak jest oferta na stronie dla pracownika zespołu zabezpieczenia technicznego to niestety nie piszą wprost jaka forma umowy obowiązuje…

xxx Nowy wpis

Też widziałem ofertę dla pracownika zespołu zabezpieczenia technicznego. Na stronie nie jest ujęta zbyt szczegółowo. Piszą o dyspozycyjności, jak mam ją rozumieć w przypadku tego stanowiska?

......... Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Został tutaj poruszony temat dowódców zmian.Faktycznie kiepsko to wygląda z każdej strony aspekt (usunięte przez administratora) a przedewszystkim brak kasy za dodatkowe czynności które tu kiepsko wyglądają.Kasa żadna a wymogi nie samowite.Nie chodzi o stekanie tylko o naświetlenie problemu który tutaj powstał.Moze tak Warszawa zauwazy problem który jest tutaj a nic się z tym nie robi?Kwestia szanowania ludzi tez ciekawy temat tutaj.Problem powstanie jak zaczną odchodzić ludzie z (usunięte przez administratora) z powodów wszystkim tutaj wiadomym.

Gość Nowy wpis

Dzień dobry, czy jest tu może ktoś z aktualnego zespołu zabezpieczeń technicznych? Po ofercie z internetu wiem, że właśnie specjalista do Was jest poszukiwany. opinie jak widać są tu różne a chce być na bieżąco. Opiszcie proszę jaka atmosferę macie teraz na dziale i przede wszystkim ile można zarobić

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naftor Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (KWALIFIKOWANY)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Zleceniowiec

Ja mam żal do Debogorza bo tyle czasu człowiek chodził za innych a oni niewdziecznicy umowy nie przedłużyli i nie tylko mi, ale to robota tych milicjantów też. Kierownik ma teraz do dyspozycji przepis żeby sprawdzać alkomatem to niech na Pb czasem zajedzie albo w weekend rano . Poza tym robota była ok no nie wszyscy dowódcy są w porządku kto wie o kogo chodzi to wie, złośliwa drogówka milicyjna . Polecam pracę ale pod warunkiem trafienia na przyjazną zmiane. Teraz w ETrade jest trochę lepiej!

Co komornik ma teraz do warunków pracy? możesz to doprecyzować, zwłaszcza, że jednak w tej opinii powyżej praca została mimo wszystko polecona? Po takim czasie sporo się zmieniło?

Witajcie. Nie wiem czy widzieliście ale na stronie jest oferta dla analityka finansowego. Ostatnio nie pisano o tej pracy, a byłbym jej ciekaw. proszę o omówienie atmosfery w zespole obsługi finansowej. jak przy tym wygląda kwestia zarobków?

Czy w Naftor Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Stary ochroniaż baza Dębogórze

Teraz to trzeba wysłać do nowego ministra kto tu przyszedł za poprzedniej władzy i jakie były robione porządki niech w końcu zrobią czystki tylko było donoszenie na brak uprawnień i inne władza się zmieniła i pociotki z pernu niech się teraz trzęsą będzie to napisane kto jest kim . Już w Orlenie i lasach nie ma kolegów z (usunięte przez administratora) ja bym na miejscu kierowników nie tylko naftoru już sobie robotę szukał.

Elżbieta

Jaką wy tu macie teraz atmosferę pomiędzy sobą? Partner chce do pracy przyjść ale jak tak czytam te ostatnie wręcz wybrakowane opinie to zaczynam się zastanawiać czy go puszczać. O jakie odgryzanie komuś mogło tam chodzić? w którym obszarze jest tu spokojna atmosfera? gdzie warto pójść?

Baza O21

@Baza O21

Tłuściochy i chudzi mają (usunięte przez administratora) na te szkolenia i całą tą warszawkę .Kto tu kogo utrzymuje chyba my was fizyczni.Warunki socjalne do bani wizytówka baza B cieciownia sxkoda gadać pracownicy malują wartownie brak krzeseł do siedzenia na śmietniku lepsze leżą.Sanitarjaty to strach siadać smród i ubóstwo.

Jak się nie podoba to się zwolnić ciecie

Sebcio

Mam pytanko wiece ile od Stycznia dostanie zlecenie do stawki godzinowej.Bo narazie nikt nic nie wie albo nie chcą powiedzieć wielka tajemnica jest.

@Sebcio

Mogą dać nie muszą na zlecenie i tak macie więcej .

Amelia

Ja w sumie nie wiem dlaczego jest na zleceniu więcej, możecie dookreślić to dla jasności? chodzi o jakieś regulacje prawne czy tu w firmie tez cos inaczej jest poustalane?

Siemanko, zdradzisz o jaki incydent chodzi, bo nie wiem? Kiedyś obserwowałem ofertę na magazyn ale nie mogłem ostatecznie się wtedy zdecydować na prace, że dwa miesiące temu szukali kogoś. co mnie ominęło?

Twardy ząbek

Ponoć skarpety go przejmują :) nie nie żart pozdrawiam :)

@Twardy ząbek

Cześć, co to za jakieś slangi firmowe? :D nie mam pojęcia co oznaczają skarpety, ale bardziej te przejęcia mnie zastanowiły. W firmie szykują się u was jakieś zmiany? Być może zajrzę tu w przyszłym roku, wiec wolałbym jednak wiedzieć na co się szykować

Pracuję już ponad 10 lat w Naftorze. Pierwszy raz zajrzałem na forum i jestem zaskoczony. Tyle jadu i złośliwości jeszcze nie widziałem! Część ludzi nie lubi zleceniowców-to sam przejdź na zlecenie. Nie lubisz emerytów mundurowych- taki piszący jest widocznie nieudacznikiem. Naftor pewnie uratował ci życie. Wieczne pretensje o wszystko- możesz zmienić firmę. Ale nie pluj na swoją. W mojej byłej firmie niektórzy piszący już mieliby zarzuty. Zresztą pewne wpisy podpadają pod paragraf. Ludzie pomyślcie,zanim coś zamieścicie. Przecież nic nie ginie. Autora można namierzyć w 5 minut. Sami kopiemy pod sobą dołki. A chyba nie o to chodzi? No i nikt nikogo nie zmusza do pracy w Naftorze. Jak ktoś czuje się niedoceniany,licho opłacany to może zmienić robotę. Może otworzyć swoją działalność,rynek przyjmie geniuszy. Szanujmy się. Pozdrowienia.

Bolo

Totalna bzdura, widać że ktoś się próbuje poczuć kimś ważnym i podejrzewam z byłych. Dlaczego tak twierdzę, ponieważ ci co pracują doskonale wiedzą kiedy można się spodziewać kolejnej podwyżki i na pewno nie jest to luty.

Katarzyna
@Bolo

Luty stwierdziłeś, że nie czyli jaki inny termin skoro tak zapewniasz? Piszesz, że każdy kto obecnie pracuje czyli firma stale o wszystkim informuje swoich ludzi? Komunikaty jak tu są wysyłane?

Krzysiek.
@Katarzyna

Jest od Stycznia tylko nie wszyscy wiedzą że za Styczeń wypłata jest w Lutym hehe. Pozdrawiam.

@Krzysiek.

Jakkolwiek nie wszyscy i tym wiedza? :D a warunki wynagrodzenia to kiedy są omawiane z kandydatem? Na rozmowie, tak? i na umowie jak to jest w sumie opisane? Fakt faktem jakie wtedy podwyżki wyszly gdy o tym pisali i jakie teraz się szykują?

Witek

Przeglądałem oferty pracy na stronie firmy, ale chyba wszędzie piszą, że szukają ludzi z doświadczeniem. Czy ktoś bez doświadczenia na starcie jest skreślony? Czy jednak warto spróbować?

W spaniu piszesz? A co jeszcze dodatkowego się przyda? Generalnie to obecnie która strona częściej rezygnuje ze współpracy i dlaczego? czy ktoś miał problemy przez to wspomniane spanie czy może da rade tak się prześlizgać i jakoś robić? Potrzebuje pracy na max rok, czy warto reflektować?

.........

Mam pytanie czy ten Pan Strażnik Wiejski Naftor Debogorze czy on donosi?Zauważyłem że nosi koraliki na szyji na ręku on jakiś jest dziwny czy to wiejski styl szuka przyjaciela?Ludzie już z nim nie chcą mieć służb wszyscy się skarżą na tego dziwaka .

Ktoś A.

Też popieram wpis kolegi J.T. nie warto wchodzić z dyskusję tutaj bo albo doniosą albo powiedzą że ty to robisz. Do tego odradzam brać służbę na tej bocznicy kolejowej bo tam chyba do herbaty coś dolewają sobie a jak coś się zdarzy to wszyscy poniosą konsekwencje.

J.T.

Jeżeli mam być obiektywny to nie jest zła praca i wypłata na czas ale też zależy gdzie się trafi. No i szczucie jednych na drugich że zleceniowiec nic nie robi i przychodzi odpocząć a ci starzy pracownicy to niby co? Tylko kawki i plotki od bazy do bazy. (usunięte przez administratora) też jest każdy wie jaki dowódca i jescze ktoś z zastępstwa. Tylko w pracy można usłyszeć narzekanie i pytania po co tu przyszedłeś a sami siedzą po 10 lat i dłuzej. Nie polecam tego towarzystwa, przyjść, robić co trzeba i iść do domu nawet nie mówiąc skąd jesteś gdzie pracujesz albo pracowałeś.

@J.T.

Czyli na integracje nie ma co liczyć? Zastanawiam się nad pozostałymi kolegami z pracy, wyższa kadra to nie wszystko? Nie wiem tylko o jakiej konkretnie robicie piszesz i kasie. Jest zatem adekwatna? Ujmiesz to sumarycznie dla jasności?

Anon

Mam pytanie czy ta firma naftor zatrudnia tylko ochronę kwalifikowaną i z pozwoleniem na broń wiecie coś na ten temat?

On
@Anon

Tak, ale nie ma w tej chwili naborów w woj. Pomorskim.

Krzysztof
@On

A w Płocku do Permu są nabory

Zastępczyni

Co do podwyżek to wiencej było za poprzedniego kierownika no i podobno ma wrucić bo licencje robi znów no ale zobaczymy teraz to jest tu duży bałagan kto wie i się domysli jaka baza dodam niedaleko moża i zatoki

Bolo
@Zastępczyni

Teraz właśnie przemówiła zastępczyni która jest tak napakowana wiedzą i profesjonalizmem że nie zauważyła że licenty to już nie ma ładnych parę lat. Gratuluję tylko myśleć o podwyżkach a od ciebie 0 nawet przeczytanie ustawy jest za trudne.

Katarzyna
@Bolo

firma podsuwa ludziom ustawy do przeczytania żeby się edukowali czy nie bardzo? co ze szkoleniami jakimiś i ewentualnym rozwojem?

Zostaw merytoryczną opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

• Jak się pracuje w Naftor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 282.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 27 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 228 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naftor Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 314 ocen.

Naftor Sp. z o.o.