Opinie o ITM Poland w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ITM Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ITM Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITM Poland w Zielona Góra

Administrator Nowy wpis

ITM Poland poszukuje pracownika na stanowisko Automatyk. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Ma Nowy wpis

Rekruter zapewnia o odzewie jaka by nie byla decyzja, jednak cechuje go brak szacunku bo od czasu rozmowy o prace żadnej inf.

waz

jak taka dobra firma to dlaczego caly czas potrzebuja ludzi a nie wszystkich przyjmuja bo patrza na wyglad a nie doswiadczenie i referencje

alex Nowy wpis
@waz

Ponieważ nie wszyscy się nadają ( nie ogarniają bądź nie pracują ) ,większość dostaje szanse

asior

Rekrutują obecnie na Operator/Specjalista ds. technicznych. Ktoś może powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku ? Jakie obowiązki ? Jakie zarobki ? Jakie godziny pracy ? Jaka atmosfera ?

niepewny
@asior

dołączam się do pytania

@asior

tragedia!!!

Łucja Nowy wpis
@były pracownik

A czy dodałbyś coś więcej na ten temat? Dlaczego masz negatywną opinię odnośnie pracy w ITM? Niestety nie dodałeś żadnego wyjaśnienia a jednak chciałabym dowiedzieć się jakichś konkretów :(

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie ITM Poland na stanowisko Kierownik Projektu Instalacyjnego? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Zielona Góra
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Wojtek

@on a jakie ci zadali to jedno pytanie?

gelo

@On hmm słabo to brzmi...a na jakie stanowisko aplikowałeś?

On

Bardzo nieprofesjonalna rekrutacja we Wrocławiu, osoba z która rozmawiałem nawet się nie przedstawiła, nie powiedziała dosłownie niczego na temat stanowiska na które aplikowałem. Totalny brak szacunku do aplikującego, rozmowa trwała może 10 minut, pan był totalnie niezainteresowany moja aplikacja, zadał mi jedno pytanie, nie nawiązał żadnej konwersacji, nawet strój tego pana był okazaniem braku szacunku dla rozmówcy, sprany t-shirt i stare jeansy... czy to naprawdę tak powinno przyjmować się osoby aplikujące do pracy??? Zero informacji zwrotnej po zakończeniu procesu rekrutacyjnego. Przykre, uważam ze moja aplikacja do tej firmy była strata czasu.

xxx

Firma we Wrocławiu nieprofesjonalna. Człowiek poświęca swój czas żeby ładnie wyglądać, dojechać, zrobić jak najlepsze wrażenie na rozmowie i co w zamian otrzymuje? Brak odzewu po rozmowie i to nawet po upomnieniu się. Porażka i starta czasu... Nie polecam

Robert
@xxx

Czy od tego czasu firma postanowiła jednak się do Ciebie odezwać? Liczę, że tak się właśnie stało i zostałeś poinformowany o wyniku rekrutacji. Powiesz też coś więcej na temat samej rozmowy kwalifikacyjnej?

certa

@itko chyba nieaktualne, jedyna rekrutacja jaką obecnie u nich widzę to menadżer projektów technicznych, alem to jest lokalizacja już we Wrocławiu także pewnie nie jestes zainteresowany, tylko w przypadku takiego stanowiska to już musisz znać się na CCTV, SSWiN, KD

onasloneczko

Ja pracuję jako inspektor terenowy w SDE, mam umowę ITM drugą w impelu, jestem bardzo zadowolona. Owszem mogliby płacić troszkę więcej, ale na nasz rejon i to co robię w pracy kasa jest adekwatna :) wypłata zawsze na czas.

byly pracownik

DAJCIE SOBIE SIANA LUUUUDZIE !!!!!!! NIE POLECAM !!! Tam jest totaaaalna masakra !!! ciagle fochy szefowej wielkiej,,, ktora tez byla operatorem a teraz zmienila sie w jędze i burą su.. ! ludzie tam nie mają poszanowania do operatorów !!! CIESZE SIE ZE ODESZŁEM

Penetrator-nie operator :)
@byly pracownik

właśnie sam wrzuciełeś siebie do tego rotacyjnego wora-słaby jesteś i wielce wymagający..co ty byś chciał za pierdzenie w stołek? chyba tylko rekompensatę leków na hemoroidy :P

Beznadziejna praca,12h za najniższą krajową,nom stop rotacja pracowników. Nie polecam.

Eustachy

Słyszałem dobre opinie na temat firmy.

Sabinka

Własnie rozpoczęłam pracę, jest cudownie :) Ludzie super i umowa o pracę :)

milka

Firma rozpoczęła rekrutację !!! W tej chwili poszukiwani są pracownicy na stanowisko Operator Bazy Monitorowania, z tego co wiem, to oferują od razu umowę o pracę, co w naszym mieście jest niestety mało spotykane...

Zostaw merytoryczną opinię o ITM Poland - Zielona Góra

• Jak się pracuje w ITM Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ITM Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ITM Poland