Opinie o Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k. w Jaworzno

Grupa CARGO - ponad 20 lat doświadczenia na rynku szkoleń. Prowadzimy działania na terenie całego kraju (jak również w innych krajach Europy).

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k. w Jaworzno

Szkolenie z klasyfikacji C +E Nowy wpis

Nie polecam szkolenia z klasyfikacji C+E grupy Cargo. Pierwsze zagadnienie zawiera 590 pytań, które można przewinąć dopiero po ok. 1,5 minucie każde co daje nie całe 200 pytań dziennie do przeanalizowania przez kursanta jeśli robimy je od samego rana do wieczora. Takowych zagadnień z rozwinięciem jest znacznie więcej. Pytanie z automatu po zakończeniu czytania przez lektora powinno być kierowane na następne a nie to system decyduje kiedy można je będzie przewinąć. Nie normalna sytuacja....człowiek płaci ok. 8000 za sam kurs i ma problem żeby go normalnie i szybko przerobić, bo dają takie szkolenia z którymi trzeba się użerać.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k.?

Cargo Nowy wpis

Zapraszamy do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych, które prowadzimy.

Marta Nowy wpis
@Cargo

Czy obecnie prowadzicie jakieś rekrutacje? Na jakie stanowiska i jakie wymagania stawiacie kandydatom?

GRUPA CARGO Nowy wpis
@Marta

Witamy! Dziękujemy za zainteresowanie - wszystkie nasze rekrutacje są na bieżąco zamieszczane na olx lub serwisie pracuj.pl - zachęcamy do śledzenia. Oczywiście zawsze można wysłać CV na nasz adres biurowy. :)

Czy Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k. zapewnia kartę multisportu?

Jest taka w planach. Do tej pory nie było zainteresowania ze strony pracowników.

Czy w Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tak, zaangażowanie w realizację zadań jest docenianie przez kierowników poszczególnych działów.

Wanda

I jak to docenianie się objawia? Uścisk ręki prezesa czy coś więcej?

GC
@Wanda

Każdy kierownik ma możliwość przyznania premii zależnej od obrotów danego działu. Dodatkowo są inne formy ustalane indywidualnie z Przełożonym.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k.?

Weronika

Oczywiście, atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Grupa Cargo stawia to jako jeden z priorytetów. Nasz zespół jest zgrany, młody, dynamiczny przez co też efektywny! :)

Czy w obrębie jednego działu w Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

wean

Witam, oczywiście, że w firmie jest możliwość rozwoju zawodowego i pokonywania poszczególnych szczebli kariery. Wszystko zależy od chęci, motywacji, zaangażowania i ustaleniu ścieżki rozwoju z przełożonym.

Iwona
@wean

A czy taka ścieżka kariery/rozwoju jest już od początku nakreślona przez pracodawcę? Chodzi mi o to, czy przyjmując się do pracy w Grupie Cargo wiadomo, na co można liczyć i jak może rozwinąć się Twoja kariera zawodowa.

wean
@Iwona

Schemat organizacyjny w firmie jest ustalony przez Pracodawcę natomiast zdarzały się już takie sytuacje, że Pracownicy z krótkim stażem awansowali i zajmowali stanowiska kierownicze. Ponadto Pracodawca nie zamyka się na chęć rozwoju przez Pracownika i jeśli ten wykazuje chęć rozwoju to jest taka możliwość. Zasady podjęcia współpracy są szczegółowo omawiane podczas spotkania. Natomiast na pewno nie ma czegoś takiego, że w późniejszym okresie współpracy nie można "wspinać się do góry" lub rozwijać obszarów, w których Pracownik czuje się mocny.

CCiekawy

Mam pytanie dlaczego pare tygodni temu przez kilka dni Cargo było zamknięte. Chciałem złożyć CV, ale podobno była "wizytacja" instytucji państwowych w związku z problemami z rozliczeniem jakiś dotacji (tak mi udzielili informacji pod budynkiem) Powiem szczerze, że mnie to zniechęciło, czy ktoś może napisać coś więcej czy firma ma jakieś problemy ?

@CCiekawy

Informujemy, że nasza firma pracuje na pełnych obrotach (biura są czynne w godzinach 8:00-16:00, dodatkowo Biuro Obsługi w środy ma wydłużony czas pracy – od 8:00 do 18:00). W ostatnim czasie prowadziliśmy rekrutację na stanowisko młodszego specjalisty ds. szkoleń, jednak rekrutacja ta już się zakończyła i rozpoczęliśmy współpracę z nową osobą. Zachęcamy do śledzenia kolejnych naborów do pracy w naszej firmie.

Czy zdarzają się nadgodziny w Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k.?

Grupa CARGO

Godziny pracy zależą zawsze od zajmowanego stanowiska i zakresu obowiązków, jeśli zdarzają się dodatkowe godziny, to zawsze są one ustalane w porozumieniu z pracownikiem.

Tak, ale tylko takie charytatywne - nie radziłabym pytać o ich odbiór w innym terminie, ponieważ to ma być dowód oddania się firmie ????

Patryk

@kasia a jest możliwość awansowania na wyższe stanowiska ?

WAAW
@Patryk

Oczywiście, jak w każdej firmie również w tej jest możliwość "wspięcia się" po szczeblach drabiny kariery.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k.?

Bywają dodatkowe nagrody i premie. Wszystko zależy od zaangażowania pracownika, jeśli sie stara to ma pewno zostaje doceniony.

RADEK

chyba juz 3 raz jest jakas rekrutacja i 3 raz biore udział i aby było smiesznie pani powiedziala ze taraz sie zalapie napewno. Dzwonie i jakas pani mowi ze nie załapałem sie bo byli szybsi. nie rozumie wczesniej po otrzymaniu smsa bylem po godzinie i tez sie nie załapalem. Jakas scieme tam walą! Każdy mowi cos innego. Najlepsze jest to ze pani na poczatku jak sie zapisywalem to ze do roku napewno sie zalapie ale z tego co widze to tez jakas sciema.

Asia
@RADEK

Ponownie pisze Pan o rekrutacji na szkolenia dofinansowane ze środków unijnych. Na jedno miejsce zwykle jest kilkadziesiąt osób, każdy projekt jet inny i posiada inne kryteria. Proszę nie zaśmiecać forum negatywnymi opiniami ma ten temat, ponieważ nie maja nic wspólnego z opinia o pracowdawcy - a po to właśnie jest to forum.

Czy często w firmie Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Grupa CARGO

Witamy, wszystko zależy od tego, jakie stanowisko Pana/Panią interesuje. Ale jak najbardziej są możliwe przejścia między stanowiskami, albo wykonywanymi obowiązkami.

RADEK

no z tego co jest mówione tam to wynika ze jest kolejka zapisów i według tej kolejki sa osoby dobierane tak mi tlumaczono jak sie na poczatku zapisywałem. A teraz ze kto pierwszy to lepszy! Niech sie zdecyduja bo to swiadczy tylko o firmie a ludzie którzy sami nie wiedza co tam mówia psuja wizerunek firmy CARGO.

Grupa CARGO Sp. z o.o. Sp.k.
@RADEK

Radku, w każdym projekcie są osobne kryteria naboru. Wypełniając zgłoszenie wypełniasz dokumenty, w których określasz swój wiek, status względem zatrudnienia, wielkość zakładu czy inne dane. Zasady naliczania potem punktów za każde kolejne kryteria są jasno określone w regulaminie projektu, który otrzymuje się do wglądu. Zebrane punkty również decydują o kolejności przyjmowania osób na kursy. Chcielibyśmy jednak wyraźnie zaznaczyć, że forum służy do wyrażania opinii na temat firmy, jako pracodawcy, a nie oceny realizowanych kursów. Jeśli masz zastrzeżenia do naszych usług, to zapraszamy do siedziby na spotkanie, a na pewno wyjaśnimy Twoje wątpliwości.

BTC
@Grupa CARGO Sp. z o.o. Sp.k.

Nie ma co wyjaśniać. Błędy merytoryczne i bzdurne informacje, które potem powielają się niestety w pytaniach testowych. Czy naprawdę kierowca który nie wie jaka jest śmiertelna dawka amfetaminy nie powinien kierować pojazdami?

Hanna

Zastanawiam się, dlaczego w ogóle przestaliście prowadzić dyskusję o tym pracodawcy - ostatnie posty pochodzą z 2018 roku. Tak czy inaczej - powinniście wiedzieć, iż Grupa Cargo poszukuje aktualnie Specjalisty ds. obsługi klienta i administracji. Wybranej osobie zaoferują między innymi: możliwość wdrażania własnych pomysłów, wyjścia integracyjne (kręgle, gokarty, imprezy okolicznościowe) czy też, co szczególnie ważne, szkolenia z techniki jazdy. Wklejam Wam link do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-obslugi-klienta-i-administracji-jaworzno%2Coferta%2C6939636 Jakie jest Wasze zdanie? Warto byłoby tam aplikować?

Damian

Masakryczna obsługa. Nie można się dodzwonić bez przerwy cię przełączają... Samo szkolenie nudne i nie praktyczne. Wszystkim tylko sie chwalą a w praktyce obcinają godziny na zajeciach praktycznych!!! Nie polecam Cargo!!!

@Damian

Panie Damianie, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 32 413 88 12. Chcielibyśmy poznać szczegóły Pana opinii.

RRRRR
@Damian

potwierdzam dodzwonienie sie to cud a rozmowa i wyjasnianie przez panie ludzia rożnych rzeczy,DRAMAT!!!

Gutek

Bardzo rzadko piszecie na forum. Słyszałem sporo dobrego a tu narzekanie!

Hanna

@prawdziwy jeśli jakieś wpisy są usuwane, oznacza to, że naruszały one zasady regulaminu. Można o tym jasno przeczytać tutaj: www.gowork.pl/regulamin

Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k.

Pani Hanno, jeśli jest Pani zainteresowana podjęciem pracy, to proszę przesłać do nas CV, albo skontaktować się telefonicznie, a odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Praca u nas należy do ciekawych ponieważ prócz szkoleń organizujemy również różnego rodzaju eventy. Do dyspozycji instruktorów jest nowoczesna infrastruktura ośrodka. W przypadku osób z odleglejszych terenów jesteśmy w stanie pomóc również w kwestii noclegu. Instruktorzy otrzymują konkurencyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie, niezbędne narzędzia do pracy w tym komplet ubrań firmowych, a grafik mogą dopasować do swoich potrzeb.

Hanna

Jeszcze 1 dzień można aplikować na stanowisko Instruktor nauki jazdy (kat. C, CE, D)/ Instruktor techniki jazdy. Co możecie powiedzieć o pracy w Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k. właśnie w tym charakterze? Co powinny wiedzieć osoby, które zamierzają przesłać swoje CV?

Augustyn

No tak Pani okresla człowieka i nic nie robi, prosze podjac prace, umowa o pracę lub umowa zlecenie lub jesli nie moze Pani podjac pracy prosze isc na staz, w każdej chcwili moze Pani zrezygnowac z stazu i podjac prace nikt Pani nie bedzie trzymał na siłe,. Wraunkiem ukonczenia udziału w projekcie jest podjecie pracy, rezyganacja z projektu bez uzasadnienia tj. bo tak chce i kropka jest obarczana zwrotem poniesianych kosztów za całe szkolenie, stypendia oraz koszty zwrotu dojazdu, po drugie oczerniając człowieka który nie wyciagnął sobie z palca tych informacji bo tak jest w umowie , niech się Pani zastanowi nad swoim postepowaniem. Proszę znaleśc pracę i złozyc rezygnacje w projekcie i bedzię miała Pani problem z głowy a nie oczerniac człowieka który wcale nie musiał załatweiac wam staży.

Augustyn

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k.