Opinie o Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk w Warszawa

Lukasz Nowy wpis

W 2002 roku pracowalem w Dragonie kasa byla do reki na czas pan Robert czasami cos wiecej dal ale byl i okres kryzysu w 2005 kiedy trzeba bylo sie prosic i czekac na wyplate.Nie wiem jak jest teraz ale dobrze wspominam P.Roberta i prace u niego.

Kojot Nowy wpis

Kompletnie nie polecam i dla własnego spokoju radzę unikać tej firmy.

Wilk Nowy wpis
@Kojot

Kłamiesz, nic nie wiesz a hejtujesz.

Andrzej Nowy wpis
@Kojot

Ten cały kojot jak i inni hejterzy, dosłownie robią brudną robotę również na innych profilach, ja prowadzę firmę budowlaną i taki sam tekst co tu czytam się pojawił. Praktycznie w tym samym czasie. Najpierw pojawia się hejt, po około tygodniu upierdliwi ludzie dzwonią na komórkę i proponują usługi np usunę twój profil odpłatnie itp itd, jak to nie pomaga to wysyłają meila z propozycją odpłatnej współpracy o to przykład "Nasza kancelaria zajmuje się odpłatnie trwałym usuwaniem całych profili na Gowork.pl wraz ze wszystkimi opiniami Sami Państwo widzą co jest nawypisywane na temat Państwa firmy, nie są to pochlebne opinie , więc łatwo się domyśleć jaki to ma wpływ na Państwa działalność. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą" . Ja właśnie składam dokumenty pozwu do prokuratury" - Sami widzicie jak to jest z tymi rzekomymi , uczciwymi opiniami. Moja firma również jest ofiarą kłamliwych, fałszywych opinii wymyślanych przez różne osoby, firmy etc aby wyłudzić hajs. Niestety oszustwem nic nie osiągną, ja kieruję sprawę do prokuratury i innych instytucji zajmujących się hejtowymi oszustami. Przestrzegam osoby czytające rzekome opinie np pracowników itp - to jest zwykły hejt, a właściwie (usunięte przez administratora) Pozdrawiam, Andrzej.

Pozdrawiam

Nie polecam, mało rzetelna firma, żadne informacje się nie zgadzają. Obiecują ci cały etat a potem zatrudniają dwa razy więcej osób niż potrzeba. Pani w biurze IQ 20, nie rozumie co się do niej mówi. Szef robi naloty i trzeba udawać że się jest pracownikiem miesiąca bo inaczej będą nerwy.

Aneta
@Pozdrawiam

Bzdury piszesz bo już cię nie chcą za twoje niegodne czyny względem koleżanek i kolegów. Po co wymyślasz takie kłamstwa. W firmie pracują osoby po 10, 15 lat i jakoś nie narzekają a wręcz przeciwnie, a co do szefa można mieć zawsze gorszego, to, że jest wymagający to raczej zaleta niż wada. Ja jestem zadowolona, a boss jak przyjedzie jest miły i zawsze na poziomie.

D37wwa

Pracuję kilka miesięcy, 0problemow, kasa zawsze na czas. Sporo komentarzy starych jedzie na firme Dragon, ktora miala innego właściciela, inna nazwę i inny adres. Z tego co na szybko znalazłem w necie, Dragon Polska jest podmiotem wykreślonym z rejestru. Tylko to 2 inne firmy, więc sporo negatywnych ocen tutaj, dotyczy innej firmy, lub konkurencja tak chciała niszczyć tą firmę. Ja ze swoich krótkich doświadczeń w pracy daje 5/5, jak komus mało kasy to niech zmieni prace albo sie rozwija w tym kierunku :) mówię za siebie, nie mam interesu, zeby tu cos pisać, wszedłem z ciekawości, poczytałem, wyciągnąłem wnioski na swoim doświadczeniu

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Bogdan

wiecznie straszy sądem("nie jednego takiego miałem co chciał pieniędzy i każdą taką sprawę wygrałem")to jego częste słowa,wulgarny,(usunięte przez administratora) w terminie lub w cale,przyjeżdża na obiekt zdenerwowany jak pod wpływem jakiś substancji odurzających,ludzie z jego grona mówią że lubi pić i dlatego np pół roku nie było go na obiekcie a później nagle taki przejęty codziennie był,zwykły nie uczciwy człowiek który powinien zostać zdjęty z posady pozdrawiam

Gregor
@Bogdan

Przecież nie masz na imię bogdan dawny kolego..... szef pożyczył ci 2 tyś złotych ( głupi człowiek to prawda, bo takim jak ty nie pożycza się pieniędzy nigdy nie oddawałeś ) zaliczkę 500 zł dostałeś i nie oddałeś ani złotówki do dzisiaj, nawet mi. A to, że nakryli cię jak mocno pijany "bełgotałeś" to i świętego by wkurzyło ( sami go powiadomiliśmy bo byłeś mega agresywny po pijaku ) , koledzy taxówką cie na jego prośbę i jego koszt odwieźli na pociąg w tym i ja aby policja cię nie zawinęła - a takie bzdury piszesz.... Ogarnij się to może w końcu jakąś porządną kobietę poznasz, bo konkubina za pijackie ekscesy wyrzuciła cię z domu, sam o tym opowiadałeś. A sądami i policja jak byłeś nachlany sam straszyłeś i to nas swoich dawnych kolegów z pracy, którzy oddawali ci swoje kanapki, a Adam przywiózł ci swoje buty i sweter żebyś miał w czym chodzisz.

securityOn

Pewnie nie mam racji ale każdy szef powinien nie być na co dzień pod wpływem dziwnych środków - "Fryzjer" wszystkich goli .....

Żona
@securityOn

Przestań pić, poddaj się leczeniu to twoje dzieci może zmienią zdanie o tobie.. Moja Mama miała rację ostrzegając mnie przed tobą!

Życzliwa

Znam tą firmę i osoby tam pracujące. Zatrudniają tam na stanowisko pracownika ochrony Pana który jest karany, oprócz tego kradnie i jest strasznie opryskliwy do gosci i pracowników Agory. Jeśli Panu Piotrowi J. nie odpowiada jakaś osoba od razu podstępami doprowadza do jej zwolnienia z dnia na dzień. Szef udowodnił temu osobnikowi kradzież na dużą skalę i Pan Piotr J. Pracuje nadal. Nie polecam tej firmy. Inspekcja pracy juz została powiadomiona

Marcinek
@Życzliwa

Te, "życzliwa" a kiedy mi pieniądze oddasz? Napozyczałas od ludzi hajs biorąc ich na litość i co? Kłamczucho! Dla mnie 600 zł może i nie majątek, ale nie odpuszczę ci oddasz co do złotówki. Byłem naiwny jak inni, którzy ci pożyczyli pieniądze, myślisz,że jak nie odbierasz telefonów i masz wiecznie zamknięte drzwi to sąd cię nie znajdzie? Na fb wszystkich co ci pomogli pożyczając pieniądze zablokowałaś, ale i tak wiedzą gdzie teraz kwaterę wynajmujesz, z poprzedniej cię usunęli bo za czynsz i energię nie płaciłaś. Jak tak można żyć z oszustwa, pożyczasz pieniądze na litość i nie oddajesz, po czym znikasz.. Ja nie jestem taki do końca naiwny i oddasz mi hajs, adwokat podpowiedział mi jak to prawnie zrobić... A inni no cóż... nawet ci oszustko nie współczuję, przestań pić, weź się za uczciwą pracę aż taka stara nie jesteś - 51 lat to nie tragedia jak poddasz się terapii antylkoholowej to i uczciwą pracę znajdziesz a wtedy spłacisz wszystkie długi bankowe kredyty i prywatne pozyczki, nie będziesz musiała naciągać innych, echh szkoda mi słów..

Firma daje marne grosze i dużo wymaga. Nie polecam, omijać szerokim łukiem

Doris
@Anna

Przestań wymyślać bzdury Anno, a może podać twoje prawdziwe imie i nazwisio? powinnaś być wdzięczna tej firmie za to co zrobili dla ciebie i twojej rodzinki, to, ze jesteś leniem i rzeczywiście kolegom zdjęcia robisz i ich oskarżasz za to czego nie zrobili to wszyscy wiemy, a firma jest solidna pieniądze zawsze na czas więc po co kłamiesz? lepiej omijac takie kłamliwe (usunięte przez administratora) jak ty z daleka...i rzeczywiście zacznij sie myć!!! Zęby tez myj bo aż czarne od papierochów.

Martyna
@Anna

Nie prawda, mamy więcej niż ustawodawca nakazuje firmą za roboczogodzinę płacić, a to, że leni i plotkarzy nie lubią? No cóż tak jest wszędzie, na mnie i inne koleżanki też donosy pisałaś, bo zwróciłam ci uwagę, że się nie myjesz? to był powód? Mydło i woda to podstawa, (usunięte przez administratora)

Markus

Niewiem skąd sìę biorą Wasze opinie i szanuję Tych którzy tam pracowali.Ja też tam pracowałem parę lat.Niestety moja opinia jest negatywna.Tam się dzieją cuda dlatego odszedłem.Zwłaszcza jeśli chodzi o ochronę Gazety Wyborczej jeśli dalej ją ochraniają.Osiedle Sobieski-śmiech na sali.Imitacja ochrony.Robert P.komuś pomógł?Ja nigdy się z tym nie spotkałem.Raczej bardziej woli odjąć z pensji za głupotę niż dać.Dla mnie firma krzak dlatego stamtąd odszedłem.Nie polecam nikomu zatrudnienia w tej firmie.Pozdrawiam

@Markus

Po co kłamiesz? Mam podać twoje prawdziwe dane personalne wraz ze zdjęciem... Na tle innych firm jest tu jest spoko, nawet nie wiesz nic o ich klientach i piszesz kłamstwa co jest zagrożone kk Pochwal się swoimi czynami - złodzieju, tak złodzieju i oszuście.. Każdy wie kim jesteś i z ilu firm cię wyrzucili rzekomy markusie :) Podaj swoje prawdziwe dane skoro innych oczerniasz, niech inni wypowiedzą się o tobie, kim tak na prawdę jesteś?Firma jest spoko, a to, że jesteś kim jesteś i zostałeś wyrzucony za.... i za.... i za tamto.... nie usprawiedliwa cię do szkalowania i oczerniania innych, teraz wiesz czemu nie masz kolegów, takim jak ty... nikt uczciwy ręki nie poda tylko splunie w twarz, mi z szafki też ukradłeś telefon i łańcuszek. Jesteś (usunięte przez administratora) i oszustem, który innych wykorzystuje, następnym razem podam twoje prawdzwe dane i zamieszcze zdjęcia.

Dawid

Czy biuro chętnie zatrudnia kobiety?

Mateusz

@bogdan hej, a ty tam pracujesz ?

TO JEST STRONA BIURA OCHRONY DRAGON ROBERT PIETRZYK , A NIE BIURA OCHRONY DRAGON POLSKA. PROSZĘ NIE MYLIĆ I NIE PISAĆ OPINII NA TEMAT BIURA OCHRONY DRAGON POLSKA.

Bogdan

tacy sami jestescie byli wspólnicy andrju i roberto

Marcel

Witam,Pracowałem w tamtym okresie u Pana Roberta P,byłem szefem zmiany na tym nieszczęsnym osiedlu'Sobieski" to wszystko prawda nawet Administrator Pan Marek O był przeciwny żebyśmy psie gówna sprzątali a kazał to robić członek zarządu,który szykował się na stanowisko prezesa spółdzielni niejaki Pan profesor Adam B strasznie się awanturował i z Panem Robertem ciągle się kłócił gdyż szef nam zabraniał tego robić i innych uwłaszczających nie tylko ochroniarzom czynności ale wogóle godności człowieka..Pan Robert miał ciężką "rękę" co do wykonywania obowiązków to prawda ale zawsze był wypłacalny i można było na niego polegać,dużo ludziom pomagał.Co do Pana Mirka Sz i Przemka Sz to lepiej się nie wypowiadać bo po prostu szkoda słów! Prostaki i zlodziejowate chamy!!!..Aha pracowałem w Biurze Ochrony dragon u Pietrzyka 9 lat!..W sumie to spoko gość i tak jak mówię zawsze był za swoimi ludżmi czyli za nami,z tym wypowiedzeniem umowy to prawda,zrobił to po strasznej kłótni i awanturze z Panem Adamem.B..Nie spotkałem nigdy takiego szefa,który lache połozył na kasę a ujmował się za prostymi ludżmi..Pozdrawiam uczciwą firmę Dragon oczywiście nie z tzw redutowej ( kto to wogóle jest?? ) i Pana Pietrzyka..Marceli.

Jaszczombek
@Marcel

Marcel ja cie pamietam. Ty siedziales w takiej budce na nockach. Niestety mam złe zdanie o panie Pietrzyku gdyż za pierwszy dzień próbny nie chciał płacić pieniędzy...

Maja

@Marìo Twoja opinia opiera się wyłącznie na hasłach, nie przytoczyłeś żądnego uzasadnienia, dlatego może być odebrana jako zwykłe pomówienie. Czy znasz jakieś argumenty, które mogą potwierdzić Twoją negatywną opinię o tej firmie? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie? Te kilka informacji może być bardzo przydatnych dla przyszłych kandydatów.

Mario

ZGADZAM SIĘ!!!!

Zainteresowana

Jeśli ktoś ma jakieś informacje o pracy w firmie mógłby podzielić się z innymi na forum.

Zbynio

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Melon

Pozdrawiam grupę Dragon z Woodstock2016 a zwłaszcza Pana Roberta P..W tej grupie przynajmniej bylo normalnie i jak zawsze kasa na czas!..M z Bydgoszczy

Adam Biały
@Melon

Masz szczęście że akurat Ciebie Pietrzyk nie okradł z uczciwie zarobionych pieniędzy. Ale nie wszystkim kasę wypłacił. Do dzisiaj zalega.

Karol..
@Adam Biały

Daniel po co tak piszesz wiadomo, że Pan Robert nam wszystkim wypłacił co do złotówki zaraz po zakończeniu pracy i dbał najlepiej ze wszystkich grup biorących udział w ochronie. To, że cię wyrzucili wszyscy wiemy w Częstochowie za co to nie powód żebyś tak kłamał i jak tchórz ukrywał się pod różnymi nikami. Adam biały - To Daniel.... Od nas pracy tez już nie dostaniesz wiesz za co! Lepiej opowiedz o swoich wyczynach zamiast oczerniać innych.

Piotr Częstochowa
@Adam Biały

Daniel Dąbrowski vel Adam Biały - Przestań chrzanić i przypisywać komuś to co Ty robisz i zrobiłeś. Dlatego nie masz u Nas szacunku bo jesteś właśnie zwykłym oszustem i (usunięte przez administratora) Tak jak Karol napisał Pan Robert jako jedyny wypłacił Nam wszystko jeszcze na Woodstocku a ty widzisz nam kasę nadal!. Nie pokazuj się na Częstochowie ani w Myszkowie złodzieju!

Melon
@Adam Biały

Panie Danielu Dąbrowski po co pan tak łże?.. Wszyscy wiemy, że Pan Robert Pietrzyk jest uczciwym człowiekiem. Hejtem nic pan nie wskóra. Skoro pana wyrzucili to wiedzieli za co. Koledzy z Częstochowy i Myszkowa mają rację, jest pan zwykłym blagierem!

byłypracownik2016

To złodzieje i krętacze :) prezes piasecki i koordynator siejka hubert [siejka podbiera za $ małym firmą ochroniarskim w których pracuje obiekty :) OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!

Maximus

Dragon 24 kompletni kretyni mają tylko jedno osiedle i kręta Siejkę Huberta a zarząd szuka problemów wszędzie i miss Ewa Kiljańczyk poniżej szamba podejście do zleceniobiorców mam nadzieję że ich Dembud też tak potraktuje nawet gożej ex zleceniobiorca od pół roku poza tym chlewem omijać Wólczyńską szerokim łukiem!

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk - Warszawa

• Jak się pracuje w Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Ochrony Dragon Robert Pietrzyk?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042