Vanguard Sp. z o.o.

Janki

Opinie o Vanguard Sp. z o.o.

Stefan 2012-09-14 10:00:49
Nie polecam :( Ciężko jest się rozstać - zaniżają stawkę, godziny pracy...
Józef 2012-10-03 10:28:05
Trzymajcie się z daleka od tej firmy i jej inspektorów !!!
julcia 2014-04-01 14:35:34
niewiem jak sie pracuje ale sa niesłowni mówia co innego człowiek czeka i zostaje na lodzie
lukas 2014-07-23 09:58:13
Najgorsza firma w jakiej pracowałem....nie polecam....brak organizacji przez kierownictwo ....zwalaja obowiazki swoje na pracownika jak sie cos stanie to zrzucaja winę na niego po czym zwalniaja bez uprzedzenia jesli osoba jest od nich mądrzejsza dla nich stanowi zagrozenie i sie jej pozbywaja a jesli chodzi o pieniadze stawka umowna jest inna niz na papierze....jednym slowem chorzy ludzie ....to jest tak jak ,,PIEKARZ'' ZOSTAJE KIEROWNIKIEM ....hahaha
Agent Bolek 2014-09-11 10:00:06
Mobing i nic wiecej szukanie winnych, gdy inspektor zawali obowiazki to wina jest po stronie pracownika. Umowa 24 na 48 nigdy nie jest przestrzegana, na ogol to 24 na 24. Stawka nie jasna, umowa podpisywana inblanco, wiec nie wiesz do wyplaty ile zarabiasz. W zadnym wypadku nie polecam
Misiek 2014-12-22 22:51:51
Wszystko co wyżej już napisane, zwalnianie ma na celu eliminowanie ludzi którzy za wiele wiedzą na temat "kręcenia lodów" na boku przez pracowników nadzoru (tzn. działających na szkodę firmy. Dobrze, że właściciel nie czyta tego forum bo była by nagła rewolucja w firmie. Naciągają firmę na pieniądze (WIELKIE pieniądze).
wasyl 2015-02-06 12:07:07
Jeśli wiesz kręcą to ich udupimy, jeszcze tam pracuję mogę pomóc.
agen waw 2015-03-22 21:32:44
Pracowałem w innej firmie i tam to były cyrki tutaj w miarę . Panowie i Panie na jakim regionie takie cyrki . Ja nie mogę narzekać wypłata się zgadza więc to najważniejsze a jeśli coś mi nie pasuje zawsze mogę się zwolnić .
pantora 2015-04-24 04:17:16
pracuje od prawie roku a umowy zlecenia nie widze zbliza sie pit i cisza co to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za firma pracuje na obiekcie ktorego szefa znam od lat i chyba ba napewno mu to przekaze a wtedy firme zmieni
maD 2015-10-14 18:21:20
chcesz pracować jak niewolnik to się ,zatrudni firma lipa z pod Warszawy , umowa ? jaka ? kto z was mam jakaś umowę z nimi ? cwaniaki i tyle
marsilio 2015-11-24 18:23:09
Firma taka jak wiele innych i to jest najgorsze, że to wszystko jedno dziadostwo
agent waw 2015-12-13 22:43:31
Każdy z was narzeka ja prosiłem o umowę otrzymałem jeśli jest problem dzwonie do przełożonego i załatwia każda sprawę . Co znaczy tyra się nie rozumiem jeśli ci nie odpowiada zawsze można zrezygnować nikt cie nie trzyma na siłę . Każdy z was chciał by leżeć i brać wynagrodzenie oraz najlepiej pisać totalne bzdury. Jakiś czas temu pewna osoba odchodziła z firmy z dnia na dzień i nikt nie robił problemu wręcz przeciwnie . Jeśli jesteście tacy mądrzy to powiedzie mi czemu ludzie pracują w tej firmie po 4,5 lat a nawet dłużej takich poznałem .
Bzyk 2016-01-10 14:21:39
DZIADOSTWO !!! - nie polecam/doświadczony
agent waw 2016-04-24 00:16:33
Natępny nie zadowoly pewnie trzeba pracować a nie leżeć co za ludzie nie rozumiem tego .
Ktoś 2016-04-24 00:49:21
Myślę, że trzeba rozmawiać z przełożonymi i jasno komunikować swoje potrzeby, praca w ochronie,jak praca w ochronie niskie stawki,nie uprzedzać się, pytać
migdas 2016-05-09 10:32:35
Ktoś; dokłądnie ale widzisz każdy jest taki do przodu tutaj.Nikt nie ma odwagi wprost porozmawaic bez zbednych nieporozumien by sbie wszystko wyjasnic wtedy ci sie lepiej pracuje a atmosfera w pracy jest bardzo ważna.
wodzu 2016-12-06 21:34:17
umowa zlecenie 6 miecha , się czeka ? a jak ci nie zapłacą to jedz do wawy ,h.. i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kamieni kupa
Zostaw swoją opinię o Vanguard Sp. z o.o. - Janki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vanguard Sp. z o.o.