Portos Sawicki i Perz Sp. Jawna

Bydgoszcz

Opinie o Portos Sawicki i Perz Sp. Jawna

admin 2015-08-20 05:29
Znasz dobrze firmę Portos Sawicki i Perz Sp. Jawna lub pracowałeś w niej? Napisz nam swoją opinię o nich.
tfr 2016-04-27 16:51
no wlasnie przeciez to jest raczej niemozliwe to zrealizowania
Buntownik 2017-02-15 18:45
Nie polecam, firma po nowej ustawie kombinuje jak może, a przynajmniej stara się tak skrócić godziny żeby było po staremu... płacą między 15 a 25 każdego miesiąca. Wątpię że zobaczę 2.... z przodu w dniu przelewu. Od ponad roku gdy 15 nie wypadł w weekend kasa była na koncie, dziś mamy środę i grubo po 18:00 więc tym razem nie wiem co stoi na przeszkodzie że nadal przelew nie doszedł.
Mały John 2017-02-19 19:52
Dno i 100 metrów mułu. Nie polecam pracy w tej firmie ani korzystania z jej usług. Kombinują na każdym kroku byle nie płacić po nowej stawce. Pracownik dla nich to śmieć, po ktòrym można jeździć jak po łysej kobyle. Z racji dymania pracowników na każdym kroku powinni się nazywać pornos a nie portos.
Zostaw swoją opinię o Portos Sawicki i Perz Sp. Jawna - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Portos Sawicki i Perz Sp. Jawna