Fota S.A.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Fota S.A.

kasza 2012-01-23 20:39:18
Słucham??? praca po 12 godz. dziennie od 6 do 18. A jak przychodzi dzień wypłaty to szef znika. Ciągłe spóźnienia z wypłata (nawet po kilka miesięcy nie płaci). Stosuje kary finansowe za byle co, żeby tylko zapłacić marne grosze pracownikowi. I nie daje umowy !!! pracuje się na czarno i z dnia na dzień zwalniając ludzi.
megi 2012-04-18 15:56:35
Pracowałam w Focie niemal 3 lata. Stabilny pracodawca, zawsze pracuje się w oparciu o umowę o pracę. Pensje wypłacane są na czas, bez poślizgu.
Fantastyczni ludzie, którzy służą pomocą i radą w każdej kwestii. Bardzo uprzejmi i pomocni. Kadra zarządzająca to świetni ludzie.
Zdecydowanie polecam!
klara68 2012-07-10 15:07:25
szczera prawda !!!!!!!!!!!!!
:) 2013-06-20 21:15:23
Nie można powiedziec ze jest pięknie, bo to duza firma i sporo osob . Nie będzie przyjażni jak w domu ale to nie oznacza że jest zle Naprawdę jest super kadra , ludzie pomocni .
Fora-oszuści 2014-09-03 17:37:37
FOTA SA schodzi na psy, kiedyś były nadgodziny teraz jest równoważny system czasu pracy, podwyżek nie ma, socjalu żadnego, w maju powiedziedzieli że dofinansowanie do wczasów przysługuje, a przy składaniu wniosku stwierdzili, że się zmieniło i się nie należy. Regulaminu pracy i Regulaminu ZFŚS na oczy nikt nie widział. Z roku na rok pensje coraz mniejsze.
danio 2016-05-18 21:49:26
wlasnie nie napisali tego w ofercie, ale moze daja umowe, co?
Zostaw swoją opinię o Fota S.A. - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fota S.A.