Igielski Ochrona Igielpol

Gdynia

Opinie o Igielski Ochrona Igielpol

admin 2016-07-22 18:14
Dlaczego zdecydowałeś się podjąć zatrudnienie w Igielski Ochrona Igielpol? Opisz nam swoją historię, oceń tego pracodawcę.
Jerzy z Spoptu 2017-06-03 17:45
igielski ochrona jgielpol podpisuje umowe z firma x na ochrone obiektu ze stawka 10pln. na tym samym obiecie pracuje druga firma brata lub ojca K.Igielskiego własciciela firmy na umowe zlecenie i ta firma zkazdej godz zaerobionej przez pracownika bierze na lewo ok 2 pln.w ten sposob powstaje karuzela nielegalnego zatrudniania rodzinnych firm i pobierania haraczu... wszystko odbywa sie pod OPIEKA znznej Kancelarił Adwokackiej ul.Wł czwartego z Gdyni...Tajemnica poliszynela jest ze o wszystkim powiadamiani sa sedziowie Sądu Pracy ale wszyscy zduza skutecznoscia powoduja podpisanie ugody....Dlaczego mimo tylu monitow ?Sad Pracy nie powiadamia prokuratury...tutaj chodzi o ludzi słabych ,poszkodowanych przez los...czy to układy !!!! Nadmieniam ze ta sprawa dotyczy rowniez mojej osoby i wszystko co napisałem jest zgodne z prawda Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Igielski Ochrona Igielpol - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Igielski Ochrona Igielpol