Opinie o Ebc Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ebc Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ebc Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ebc Polska Sp. z o.o. w Kraków

Aryek Nowy wpis

Spoko firma. Szefostwo zagląda raz w miesiącu a kierownik jest jak matka i ojciec w jednym. Z tą jednak różnicą że rodzice nie zwalniają swoich dzieci jak dzieci okazują się ułomne. Powiem że pracowałem tam 7 lat i 90% rotujacych pracowników powinni zwalniać już po tygodniu. Czasem miałem ochotę nawet przywalic . Zarobki netto 2500 do 6000... Mnie się udało raz ponad 8 tyś. Proste zasady wynagrodzenia. Zmiana miasta zmusiła mnie do zmiany pracy. Teraz w korpo konkurencji czuje się jak na dworcu. Ruch. Obcy ludzie. Koniec rodzinnej atmosfery. Moje sugestie dla Ebc Polska Sp. z o.o.: Zamiana lokalu na znacznie większy i nowoczesniejszy. Lubię atmosferę w Ebc Polska Sp. z o.o. za: Właściciele nie wyglądają się do pracy teamu.

Sebastian Nowy wpis
@Aryek

Teraz firma szuka magazyniera , max 4000 brutto , skąd takie zarobki 2500-6000

A.Krak Nowy wpis
@Sebastian

Dzisiaj byłem na rozmowie . Podałem swoje oczekiwania i zobaczymy. Ale jak umiem liczyć to 4000 brutto = 2854 netto przy umowie o pracę, aż do 3279 dla samozatrudnienia.. wiec chyba informacja się zgadza. Możesz kolego doprecyzować, swoja myśl?

Krakowski Słoik ;-) Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie 2 lata. Pracował bym nadal, jednak Dziewczyna zmusiła mnie do powrotu w rodzinne strony. 100% zawodowstwa i techniki samochodowej. System wynagrodzenia oparty na exelu, jest po prostu przewidywalny i daje możliwości zarobków od 2000 - 7000 tys netto. Prezesi firmy, jak to prezesi. Rewelacji nie ma , ale w firmie są raz na tydzień po 20 minut. Firma rządzi kierownik, który jest starym doświadczonym wygą, bardzo sprawiedliwym i sumiennym. Gdyby nie on, firma by padła. Lokalizacja firmy, jest OK, ale sam budynek kiepski. Podobno, już jest załatwiane pozwolenie na budowę na nowy. . Generalnie. Jest to absolutne przeciwieństwo korporacji i polecam pracę tym, którzy lubia sobie sami dawać zadania. Jak ktoś nie ma samodyscypliny, to po 3-4 mcach nie będzie robił wyników i Prezesi, mu podziękują w ten czy inny sposób za współpracę.

h

to fajnie że sie na taką opcje załapałeś @gtre bo już nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Ebc Polska Sp. z o.o. - Kraków

Ebc Polska Sp. z o.o.
  • Kamieńskiego 53