MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

Opinie o MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

nabita w butelkę 2014-08-19 16:15:25
Pragnę wyrazić opinię o Towarzystwie Met Life . Chcąc zwabić klienta obiecują złote góry a konkretnie że ubezpieczenie obejmuję wszystkie nieszczęśliwe wypadki . Niestety gdy taki się wydarzy to nie ma go w TABELACH Towarzystwa.
Uległam nieszczęśliwemu wypadkowi - skręcenie obu stawów skokowo-goleniowych. Będąc ubezpieczoną w dwóch firmach ubezpieczeniowych mam porównanie. Dla PZU moje trwałe inwalidztwo wynosi 4% a dla metlife jestem cudownie "ozdrowiona" i żadnego odszkodowania nie dostałam ponieważ tego typu przypadek nie znajduje się w ich TABELACH. Szlak mnie trafia bo gdy podpisywałam umowę pytałam o takie właśnie przypadki i konsultant potwierdzał że jestem w pełni ubezpieczona od nieszczęśliwych wypadków - ale zapomniał chyba dodać że musiałabym stracić nogę , rękę lub głowę to wtedy należałoby mi się odszkodowanie. Jestem zdegustowana i wściekła. Ten konsultant wziął za mnie pewnie premię bo dorwał naiwną klientkę. Gratuluję firmie - fajny chwyt .kasa leci a od siebie nic. Powodzenia.
Zostaw swoją opinię o MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.