Fmg International S.A.

Opinie o Fmg International S.A.

VIKAKI 2012-09-07 10:21:35
NIE PROWADZĄ ZATRUDNIENIA, MUSISZ SIĘ SAM ZATRUDNIĆ, JESLI MASZ ZAPARCIE DO CIĄGŁEJ PRACY TO TAM SIĘ SPEŁNISZ I ZAROBISZ. ALE SĄ LEPSZE FIRMY JESLI CHODZI O PROWIZJE
bartek 2014-04-15 10:21:45
Ułatwiają pracę na początku np. dla studentów, którzy mogą pracować na umowę zlecenie - wówczas FMG płaci składki. Ja akurat dobrze wspominam pracę tam chociażby ze względu na pomoc i szkolenia. Nie było też problemu z naliczaniem prowizji.
Bartoisz 2014-05-01 09:23:04
Pracuje z FMG od dawna i jest to jedna z kilku pracy jaką wykonuje. Nie ma sztywnych wymogów które trzeba spełnić, co daje sporą elastyczność. Do tej pory nie miałem problemu z wypłatą prowizji, co czasami zdarza się w innych firmach. Ogólnie polecam jako sprawdzoną firmę.
Maestro Poznan 2014-05-08 11:14:21
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Do FMG trafiłem przez przypadek - przybliżę.
Chodzi o pracę: FMG zaoferowało Mi dogodne warunki zarobku na sprzedaży bezpośredniej. Dziś mija nie chce okłamać 45-47 dzień współpracy z firma jak ww.
Skutki i działania są znakomite - polecam dla każdego kto chce zarobić dodatkowe pieniądze. Moja opinia to tylko prywatna sugestia kierowana do każdego czytającego.
andr 2015-09-07 17:08:59
dzięki @Maestro Poznan za twoją opinię, ja właśnie takiej dorywczej pracy poszukuję dlatego zależy mi dokładnie na takich opiniach, fajnie, że firma się rzetelnie sprawuje i naprawdę można sobie dorobić, potrzebuję właśnie takiej pracy ale boję się, jak to aktualnie wygląda, dlatego dajcie znać co tam słychać w fmg
nainia 2016-04-19 23:07:35
usługi finansowe i ubezpieczenia to może być dobra pracownicza, ale jak uda ci się zdobyć zacne prowizje to pewnie jak wielu zostaniesz na dłużej, są szanse
Zostaw swoją opinię o Fmg International S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fmg International S.A.