Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Fmg International S.A.

Pracowałeś w firmie Fmg International S.A. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
VIKAKI - 2012-09-07 10:21:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NIE PROWADZĄ ZATRUDNIENIA, MUSISZ SIĘ SAM ZATRUDNIĆ, JESLI MASZ ZAPARCIE DO CIĄGŁEJ PRACY TO TAM SIĘ SPEŁNISZ I ZAROBISZ. ALE SĄ LEPSZE FIRMY JESLI CHODZI O PROWIZJE
zdjecie uzytkownika
bartek - 2014-04-15 10:21:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ułatwiają pracę na początku np. dla studentów, którzy mogą pracować na umowę zlecenie - wówczas FMG płaci składki. Ja akurat dobrze wspominam pracę tam chociażby ze względu na pomoc i szkolenia. Nie było też problemu z naliczaniem prowizji.
zdjecie uzytkownika
Bartoisz - 2014-05-01 09:23:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracuje z FMG od dawna i jest to jedna z kilku pracy jaką wykonuje. Nie ma sztywnych wymogów które trzeba spełnić, co daje sporą elastyczność. Do tej pory nie miałem problemu z wypłatą prowizji, co czasami zdarza się w innych firmach. Ogólnie polecam jako sprawdzoną firmę.
zdjecie uzytkownika
Maestro Poznan - 2014-05-08 11:14:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Do FMG trafiłem przez przypadek - przybliżę.
Chodzi o pracę: FMG zaoferowało Mi dogodne warunki zarobku na sprzedaży bezpośredniej. Dziś mija nie chce okłamać 45-47 dzień współpracy z firma jak ww.
Skutki i działania są znakomite - polecam dla każdego kto chce zarobić dodatkowe pieniądze. Moja opinia to tylko prywatna sugestia kierowana do każdego czytającego.
zdjecie uzytkownika
andr - 2015-09-07 17:08:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dzięki @Maestro Poznan za twoją opinię, ja właśnie takiej dorywczej pracy poszukuję dlatego zależy mi dokładnie na takich opiniach, fajnie, że firma się rzetelnie sprawuje i naprawdę można sobie dorobić, potrzebuję właśnie takiej pracy ale boję się, jak to aktualnie wygląda, dlatego dajcie znać co tam słychać w fmg
zdjecie uzytkownika
nainia - 2016-04-19 23:07:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
usługi finansowe i ubezpieczenia to może być dobra pracownicza, ale jak uda ci się zdobyć zacne prowizje to pewnie jak wielu zostaniesz na dłużej, są szanse

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Fmg International S.A.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fmg International S.A.

Twoj email:
Wiadomość: