Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Fmg International S.A.

Pracowałeś w firmie Fmg International S.A. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2011-01-10 16:01:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy masz jakieś sugestie o pracy w tej firmie? Pracowałeś w spółce Fmg International S.A. (Warszawa )? A może ciągle tam pracujesz? Czy ta firma ogólnie rzecz ujmując prowadzi rekrutację? Jeżeli tak to na które stanowiska najlepiej składać CV? Jakie jest podejście do ludzi wewnątrz spółki ?
zdjecie uzytkownika
VIKAKI - 2012-09-07 10:21:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NIE PROWADZĄ ZATRUDNIENIA, MUSISZ SIĘ SAM ZATRUDNIĆ, JESLI MASZ ZAPARCIE DO CIĄGŁEJ PRACY TO TAM SIĘ SPEŁNISZ I ZAROBISZ. ALE SĄ LEPSZE FIRMY JESLI CHODZI O PROWIZJE
zdjecie uzytkownika
bartek - 2014-04-15 10:21:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ułatwiają pracę na początku np. dla studentów, którzy mogą pracować na umowę zlecenie - wówczas FMG płaci składki. Ja akurat dobrze wspominam pracę tam chociażby ze względu na pomoc i szkolenia. Nie było też problemu z naliczaniem prowizji.
zdjecie uzytkownika
Bartoisz - 2014-05-01 09:23:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracuje z FMG od dawna i jest to jedna z kilku pracy jaką wykonuje. Nie ma sztywnych wymogów które trzeba spełnić, co daje sporą elastyczność. Do tej pory nie miałem problemu z wypłatą prowizji, co czasami zdarza się w innych firmach. Ogólnie polecam jako sprawdzoną firmę.
zdjecie uzytkownika
Maestro Poznan - 2014-05-08 11:14:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Do FMG trafiłem przez przypadek - przybliżę.
Chodzi o pracę: FMG zaoferowało Mi dogodne warunki zarobku na sprzedaży bezpośredniej. Dziś mija nie chce okłamać 45-47 dzień współpracy z firma jak ww.
Skutki i działania są znakomite - polecam dla każdego kto chce zarobić dodatkowe pieniądze. Moja opinia to tylko prywatna sugestia kierowana do każdego czytającego.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fmg International S.A.

Twoj email:
Wiadomość: