DTZ Polska Sp. z o.o.

Opinie o DTZ Polska Sp. z o.o.

abc 2013-12-19 00:51:44
Witam, ponad 3 lata w firmie. Nie jest źle, ale jak wszędzie mogło by być lepiej. Top Management nie zawsze słucha co mówi średni szczebel i stąd jest tak jak jest. W firmie można sporo osiągnąć, ale ciężką pracą (nie zawsze docenianą) i mocnym promowaniem własnej osoby, tak jak to zrobiło kilka osób już nie pracujących tu. Duża chęć zmian na lepsze.
takie tam 2014-02-26 18:25:18
Trochę atmosfera się oczyściła jak większość towarzystwa wzajemnej adoracji poszła do savillsa. Kariera przez łóżko już nie przejdzie. Kilka dziewuszek, które tak awansowały na szczęście przeszły do klientów :) Również Super Fajny zespół sięn rozleciał bo jego menago poszedł hasłować pliki u klienta (i chwała mu za to niech idzie jak najdalej). Pozostał zespół naprawdę odpowiedzialnych i pracujących osób, a nie lansujących się. Uważam, że wszystko powinno wyjść na proste, tylko trzeba trochę poczekać.
Niestety nie ma już liptona, tylko saga, za to została kawa z expresu :)
Ogólnie jest ok, czasami więcej pracy a czasami da się odpocząć przynajmniej w management. Niestety jak to w usługach trzeba mieć cierpliwość.
worker 2014-04-08 13:57:21
Beznadziejne godziny pracy 9.00-17.30 z przerwą na lunch, zanim wrócisz do domu jest 19.00. Dno zero życia prywatnego, nie dla osób mających rodzinę, tylko dla singli.
To odstrasza wszystkich najbardziej. Większość chce pracować 8.00-16.00.
Powinno być to elastyczne jak w innych firmach.
hymm 2016-08-17 12:08:45
A ja słyszałem ze jest elastyczny czas pracy i należy się stawić 8-9. Prawda to?
lolek 2016-08-23 21:52:11
Tak, dokładnie.
rst 2016-11-16 22:05:02
Duża konkurencja miedzy działami. Jedni nadają na drugich co sprawia ze praca w DTZ obecnie w Cushman jest mało przyjemna. Tymbardziej, że dzienny minimalny czas pracy to 8,5 h
Zostaw swoją opinię o DTZ Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DTZ Polska Sp. z o.o.