UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeniowe

Nowy Sącz

Opinie o UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeniowe

zdegustowany 2014-03-24 23:39:27
"Zarabiają" pewnie dobrze bo z takim łupieniem klientów jeszcze się nie spotkałem jak u nich.
Firma ubezpieczeniowa UNIQA stosuje metodę "my zawsze mamy racje",za uszkodzenia wypłacają odszkodowania wg własnego "widzi mi się" ,ma się to nijak do szkód. Za wypłacone przez nich odszkodowanie nie jestem w stanie przywrócić pojazdu do poprzedniego stanu,nawet korzystając z o wiele tańszych zamienników. Samochód przed szkodą wyceniony na ponad 13200 po szkodzie warty wg Uniqi 8400. Znalazłem taki sam samochód z uszkodzeniami o wiele mniejszymi w tej cenie na necie,i z tego co wywnioskowałem zamiast opinii eksperta ,sami szukają jak najdroższego, podobnie lub mniej uszkodzonego pojazdu i w ten sposób mają te dziwne różnice,nadmienię tylko ze tamten rozbitek na necie siedzi już któryś miesiąc. Za najtańszego mechanika z lakierem i zamiennikami wszystko "po znajomości" wyszło 6000zl wypłacili odszkodowanie wg własnego uznania (4800)i umywając ręce wysłali takie oto zawiadomienie: Od powyższej decyzji przysługuje prawo dochodzenia roszczeń na drodze postępowania sadowego w terminach określonych przepisami kodeksu cywilnego.Podmiotem wyłącznie właściwym,przeciwko któremu może być skierowany pozew w postępowaniu sadowym jest UNIQA TU S.A.w Łodzi. Podpisano: likwidator szkód z poważaniem Agata Waga. Zastanawiam się tylko z jakim poważaniem bo to co zrobili to bezczelne olewatorstwo!!!!!
Zostaw swoją opinię o UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeniowe - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeniowe