Opinie o Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Bytomiu Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Bytomiu Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Bytomiu Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Bytomiu Sp. z o.o. w Bytom

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy jest możliwość pracy w Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Bytomiu Sp. z o.o. na część etatu?

Bartek Nowy wpis

Staliśmy na przystanku górniku gospoda a m -14 się nam się nie zatrzymał machaliśmy renkom a i tak się niezatrzymał.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Bytomiu Sp. z o.o.?

pomocna

w zależnosci o jakie stanowisko pytasz??

Halina Nowy wpis
@pomocna

Taki kierowca to dobrze zarobi? Mam uprawnienia i ciekawa jestem czy kobieta poradziłaby sobie na takim stanowisku. W jakim systemie jest praca?

pomocna Nowy wpis
@Halina

PKM Bytom nie ma juz autobusów Tylko TIR

Olga

Widzę, że każdy chwali to przedsiębiorstwo. Skoro są awanse to pewnie idą za tym podwyżki. Na jakie sumy można liczyć?

@Olga

OLGA SĄ CO ROKU PODWYZKI KWESTIA TEŻ TWOJEJ PRACY W TYM ROKU BYŁA NA POZIOMIE 500ZŁ

Marzena
@pomocna

No ale tak szczerze na tę podwyżkę wpłynęła też inflacja i nowy ład prawda? Ile tak sama z siebie by firma dała bez tych czynników gospodarczych? 100 / 200 ?

@Marzena

bez ładu i bez inflacji są podwyzki i tyle nie pytasz o podwyżki .Szefostwo docenia osoby które pracuja są zaangazowane stosunek do pracy i wyniki -trzeba pokazac na ile stac pracownika a nie ile jak i zaile roszczenia dziewczyny chłopaki pokażcie najpier na co was stać nie zaczeliście pracy a 100 pytań do pracuje tu już 10 lat i nie zamierzam nic zmieniać pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Bytomiu Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Jak w Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Bytomiu Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

są awansy

Marzena
@pomocna

I jak wygląda struktura organizacyjna u was w takim razie przy tych awansach? Można prosić o wypisanie poszczególnych szczebli?

Czy Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Bytomiu Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

tak są okreslone

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Bytomiu Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

to zalezy jakimi sa pracownikami ja nie mogę nic złego powiedzieć wrecz bym skłamała .Szefostwo ok zawsze mozna porozmawiać i dojsc do porozumienia

Remik

Żeby być zadowolonym z firmy trzeba również być dobrym pracownikiem, ja w każdym razie polecam!

Jak szefostwo w Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Bytomiu Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

leon

Jak w rodzinie szefostwo spoko

nieznajomy

jezeli ktoś nie pracował i nie ma zielonego pojecia odnosnie pracy w PKM niech sie nie wypowiada bo piszecie bzdury dziwi mnie jeszcze fakt ze szef PKM jeszcze nie zgłoasił naduzycia odnosnie opini jego osoby i ujawnianie danych co jest zabronione widocznie nie wie nic o tym portalu a to co kolega pisze o zarobkach to kłamstwa widocznie z niego jest taki pracuś odkad pracuję ponad 4 lata takie sytuacje nie mialy miejsca Pozdrawiam Tych co piszą takie oszczerstwa i damianowi i anonimusowi Szkoda słów

admin

Co nowego wiecie o firmie Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Bytomiu Sp. z o.o. ? Jakie są stawki oraz wymagania na poszczególne stanowiska? Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Bytomiu Sp. z o.o. - Bytom

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Bytomiu Sp. z o.o.