Opinie o Billbird S.A. w Kraków Kamienna 21

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Billbird S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Billbird S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Billbird S.A. w Kraków Kamienna 21

Glenn

Administrator Linux?? Ktoś coś aplikuje? Jakie warunki?

Nela
@Minister

No mi tez nic nie wpadło w oko ostatnio. A zgłaszaliście się może przez ten formularz aplikacyjny ze strony? Ciekawa jestem po jakim czasie następuje jakikolwiek odzew. Podajcie w swoim cv oczekiwane zarobki? Ile teraz średnie wynoszą?

Lozana

Czy ktoś wie czym zajmuje się ta firma dokładnie???? Mam ofertę od nich na pracę o charakterze administracyjnym. W sieci są same ogólne opisy.

Kardynał
@Aneta

Zgrany zespół! Wszyscy się dogadują! Biuro w KRK jest naprawdę małe

Maslany

Zaaplikowałem na jedno chyba z wyższych stanowisk zadzwoniła do mnie pani, że w KRK chcą się spotkać - biuro bardzo ładne i nowoczesne naprawdę. Po rozmowie mieli się odezwać w obydwu przypadkach w ciągu 14 dni. Równo po 2 tygodniach dostałem porpozycje pracy. Odrzuciłem ze względu na konieczność przeprowadzki. Natomiast kasa całkiem całkiem, także jeśli ktoś szuka roboy w KRK i jest devem ze specjalizacją na Andka - to droga wolna.

Zośka
@Maslany

Jak to biuro jest teraz wyposażone skoro piszecie, że takie ładne? Nie było mnie tam jeszcze dopiero próbuję je sobie wyobrazić. :D biurka oraz krzesła ergonomiczne? A co ze sprzętem? Komputery i tak dalej?

Ciekawa Nowy wpis

Hejka, ciekawa jestem waszego zdania dotyczącego pracy jako specjalista ds. obsługi klienta. kiedyś oferta była widoczna na taki portal, teraz gdy sprawdzałam stronę firmową niestety nie ma żadnego ogłoszenia ale możliwy jest do wysłania formularz zgłoszeniowy. Czy warto aplikować?

Maria Nowy wpis

Dzięki zespołowi Billbirda za pomoc przy sprawie wyłudzenia środków metodą na Blika. Szybka reakcja, szybka odpowiedz i zwrot środków. Dziękuję

Zastanawia mnie potencjalna ścieżka kariery. W tych komentarzach z zeszłego roku kilkukrotnie podkreślaliście, że występuje szansa na awans. Chcę się dowiedzieć jaki i po jakim czasie. Rok pracy to minimum?

No cześć, a biorą jeszcze na te cala obsługę klienta? pojawiały się opinie dotyczące ratunku przy wymuszeniach metoda blik. Kiedyś pokazała mi się oferta od nich z takiego portalu i ciekaw byłem jak się zarabia, ale tam i tak tego nie podali. Czy to jest zależne od liczby obsłużonych klientów?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Billbird S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Hulk

Dziękuje zespołowi Billbirda za pomoc przy wymuszeniu metodą na blik. Szybki kontakt, sprawna komunikacja i pozytywne rozwiązanie sprawy.

Cześć, kiedy będą kogoś potrzebować? jak kiedyś już tutaj pisano nie ma ofert na stronie, zakładka jest pusta. Czytałem po prostu te dawniejsze opinie o tym, że w firmie można się rozwinąć, jestem osoba bez doświadczenia, ale interesuje mnie rozwój w dziedzinie finansów. Jakie mam na to szanse nie będąc studentem?

Zostałem oszukany na wypłatę pieniędzy na 600zl metodą "na blik". Obsługi Klienta w ciągu niecałych 24h po wysłaniu zgłoszenia podjęła decyzję o zwrocie środków. Poznałem firmę w niemiłych okolicznościach, ale dzięki szybkiej pomocy zapamiętam ją na długo.

Cześć, czy kiedykolwiek zawieszali tu praktyki lub staże? Widzę ze ktoś pytał jeszcze niedawno o nie i właśnie na koniec spytał czy nie są wstrzymane. Jeśli tak to z jakich przyczyn najczęściej to występuje?

Nezmarows

Billbird ma spokojną i przyjemną atmosferę. Szczególnie dla ludzi z zacięciem na IT i finanse. To się teraz bardzo umiejętnie łączy. Zarobki, powiem tak: tym rynku albo się awansuje i zarabia albo pracuje na tym samym poziomie.

Woody

Ja pracuje już ponad 3 lata i nie narzekam. Jak ktoś potrafi ogarnąć swoje obowiązki, odnajduje się w pracy zespołowej i wie co do niego należy, to ścieżka kariery jest bardzo ok. Jeśli nie wypełniasz obowiązków, to w każdej pracy będzie ci źle. to chyba oczywiste. Psioczyć można każdego, tylko po co ;)

Martha
@Woody

Billbird jak każda korporacja ma swoje blaski i cienie. Ja przechodząc przez wiele projektów wiele działów nauczyłam sie wielu rzeczy. Nie wszystkie doświadczenia były miłe ale również uczymy sie na błędach lub na niemiłych sytuacjach aby w przyszłości przewidzieć lub uniknąć niechcianych zdarzeń. Firmy tworzą ludzie, a jak to z ludźmi bywa różnie. Nie zawsze miałam dobrych współpracowników lub przełożonych ale tez od nich sie uczyłam czego nie robić. Nic nie jest czarne albo białe i nawet te osoby, do których mam zastrzeżenia nauczyły mnie czegoś. Jednak patrząc na to z lotu ptaka i jak sie rozwijałam, zdobywałam doświadczenie polecam tego pracodawcę.

@Martha

Ten rozwój czy zdobycie doświadczenia to głównie dzięki obowiązkom czy też dzięki kursom? Bo ktoś pisał, że właśnie kursy oferują i mnie to zaciekawiło. Pracownik może też sam zgłaszać chęć udziału w jakimś kursie? Na rozwój pracownika jest przydzielona jakaś konkretna suma pieniędzy do wykorzystania?

tallerand

kursy są językowe każdy się może zapisać

Ulka
@tallerand

Hej, czy tylko te językowe są opcjonalne czy również inne wchodzą w praktyce w grę? jeśli tak to jakie? ktoś w ogóle wspomniał o tym, że staże mogą być zawieszone… z czego wynika taka sugestia? Wcześniej nic mi nie było o tym wiadomo i nie wiem co myśleć

Cześć, zastanawiam się czy jest możliwość odbycia praktyk studenckich, związanych z językiem? Czy praktyki/staże są raczej zawieszone?

Czy firma Billbird S.A. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Sunny

Świetne miejsce, wspaniali pomocni ludzie, firma oferuje kursy, naukę języka, eventy dla pracowników, mnóstwo możliwości rozwoju. Stawka w porządku, ale może być wyższa. Świetna atmosfera i wyrozumiałość ze strony pracowników z dłuższym stażem.

Maslany

Hulk
@Maslany

czy ta firma obecnie rekrutuje?

brejdi
@Hulk

tak, administrator sieci/firewall

Agacia
@brejdi

Dzięki za info a jakie opinie z pracy? ja akurat na stronie w zakładce z karierą nie widzę ofert. możecie opisać to stanowisko? Czego potrzeba by moc się załapać na samą rozmowę i ona sama jak wygląda? Co jest sprawdzane?

brejdi
@Agacia

Tego nie ma w zakładce, bo jest na innej stronie. Billbird to PeP na stronie PeP ta oferta jest.

Zośka

Rex

Stabilna firma, z dużym potencjałem rozwojowym. Pracuje od roku i jestem zadowolony, benefity są dobrze dofinasowane a polityka work/life balans przestrzegana. Dużym plusem praca hybrydowa – w tych czasach to podstawa ale różnie z tym bywa. Dostęp do ścieżek rozwojowych wewnętrznych kursów i platform- na ten moment jest naprawdę ok :D

Kris78

Robiłem w Billbirdzie kilka lat i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Wypłata jest zawsze na czas, co miesiąc do wypłaty otrzymywałem dodatkową premie. Atmosfera w biurze w KRK jest bardzo przyjazna. Od kadry kierowniczej zawsze można liczyć na wsparcie i pomoc, choć tu jest jeszcze troszkę do poprawy. Firma powinna być bardziej aktywna w promocji swojej marki.

Wielkie podziękowania dla firmy BILLBIRD za pomoc przy tzw. oszustwie "na blika". Odzyskałem środku bardzo szybko!

Milord

Robiłem w billbirdzie lata temu. To było w tym czasie kiedy Polskie Płatności przejęły firmę. Klimat się zmienił, dla jednym na plus dla innych na minus. Jedni poszli w górę, inni do Płatności jeszcze inni poza firmę. Zrobił się bardzo korporacyjny klimat. Nagle dostaliśmy masę zajęć, które były moim zdaniem stratą czasu, zle czułem się w takim korpo. Plusem było jednak to że w końcu zarobki poszły w górę. Miło to wspominam. Ciekawe czy ta firma jeszcze isnieje, czy jest tylko szyldem pod marką Płatności?

Sikorski
@Milord

Istnieje i ma się nawet całkiem niezle, biuro w KRK

@Sikorski

A jakiś rozwój jest zapowiadany? Mam na myśli stanowiska pracy. Będąc na stronie nie udało mi się wypatrzyć żadnej oferty, a ciekaw jestem bieżących warunków. Na jakie stanowisko ostatnio kogoś potrzebowano? I było to wynikiem rotacji czy jednak powstają kolejne stanowiska?

kangur

rozwój? po pierwsze to jeśli jakieś nowe oferty są publikowane to nie na stronie Billbird tylko na stronach Polskich ePłatnosci w zakładce "Kariera". Billbird to już część tej firmy i rekrutacja idzie przez PeP.

Glenn

Administrator Linux?? Ktoś coś aplikuje? Jakie warunki?

General
@Glenn

Rynkowe + dobre benefity. Szczerze nawetnie , biorąc pod uwagę wszsytko łącznie z premiami.

Bożena
@General

Zrozumiałam, że wg Ciebie jest okej, ale nie rozumiem tego fragmentu "szczerze nawet nie". Nie aplikujesz, biorąc pod uwagę wszystko? Czyli jednak nie okej?

Kapitan
@Glenn

Tak, jak już napisałem 4/5 na plus kompaktowy i nieduży zespół.

@Kapitan

pytanie jeszcze jak obecnie zorganizowany? tutaj nie ma na tyle osób, żeby móc ewentualnie zmienić ekipę jeśli człowiek się nie dogada? występują często jakieś konflikty? jak je rozwiązujecie?

@Glenn

No właśnie tu chcieli mnie po 2 latach doświadczenia! Zaprosili mnie na rozmowę, jako jedynie spośród 30 aplikacji brali mnie na poważnie!

Hansi
@wasyl

No to się ciesz, widocznie nie mieli zgłoszeń, albo podpasowałeś rekruterowi. Załączyłeś jakieś portfolio?

@Hansi

tak, ok 10 projektów na których pracowałem, w prezentacji, wiesz co znowu do mnie wrócili i znimi rozmawiałęm, dostałem lepszą propozycję i zacząłem pracę.

Fredi
@wasyl

Ale już pracujesz? Jak to wygląda? Jaki jest klimat? Można pracować zdalnie????????

@wasyl

podobnie jak kolega wyżej też jestem zaciekawiona. w praktyce teraz jak to ocoenisz? o ile faktycznie te warunki są lepsze i ewentualnie dlaczego? jak tu na takie się załapać? samo doświadczenie starczy?

@Natalia

Dlaczego lepsze? Bo firma nie wymaga od pracowników nadgodzin, programista nie musi robić roboty product managera, ponieważ struktury organizacji pracy jak w innych porządnych firmach tutaj istnieją.

@wasyl

a nie wiadomo na podstawie konkretnie czego została wybrana jednak tamta osoba? fajnie wiedzieć na co faktycznie dobrze mieć zwróconą uwagę u siebie. a o praktykach dla osób bez doświadczenia komercyjnego cos wiecie? są opcje zdalne na wakacje?

Minister
@Natalia

Z tego co ja wiem BILLNIRD nie rekrutuje, patrzyłem i szukałem ich ofert!

Nela
@Minister

Lozana

Nikola
@Lozana

Systemy płatności bezgotówkowej. To głównie firma stawiająca na speców od programowania, IT oraz sprzedaży. Nieduży zespół to jest, także administracja nie będzie należała do trudniejszych zajęć.

Wiki
@Nikola

Czyli co konkretnie będzie należało do takich typowych zadań administracyjnych w firmie? i poza nimi jaka atmosfera panuje w dziale? wszystkie ze sobą w miarę się dogadują? Jaki jest aktualny poziom integracji miedzy nimi? Są imprezy czy cokolwiek?

Nikola
@Wiki

Nie wiem jak teraz, kiedyś tam pracowałam teraz jestem w PeP. Administracja to funkcjonowanie biura, pomoc w kadrach, kontakty z managementem, otoczeniem biznesowym, podwykonawcami. To małe biuro więc robota idealna dla kogoś z głową na karku i chcącym się wybiić. Ale ta rekrutacja wciąż jest??

Martysia
@Nikola

Pomijając administracje to jakie projekty są generowane przez zespól IT? Jakie technologie są wykorzystywane i na jakich stanowiskach ludzi potrzeba? Ciekawa jestem zarobków, są premie?

albert
@Martysia

najczęściej projekty dla deweloperów ze specjalizacją na androida zarobki nie są złe, ale nie jest to najwyższa półka plusem jest możliwość pracy zdalnej oraz na freelance polecam

Aneta
@albert

Androida mówisz? I jak to jest wynagradzane jak średnio? Zastanawia mnie tez sytuacja pomiędzy działami, raczej dogadują się ze sobą? A co z przechodzeniem miedzy nimi? Była mowa o kursach i szkoleniach czy zdarzało się ze ludzie migrowali dzięki temu po stanowiskach?

Kardynał
@Aneta

Zgrany zespół! Wszyscy się dogadują! Biuro w KRK jest naprawdę małe

Zostaw merytoryczną opinię o Billbird S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Billbird S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Billbird S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Billbird S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Billbird S.A.