AXACOM SP. zo.o.

Sieradz

Opinie o AXACOM SP. zo.o.

admin 2015-06-26 17:55:41
Znacie dobrze firmę AXACOM SP. zo.o. lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!
ononononoonn 2015-07-16 09:30:25
Wszystkie firmy z branży informatycznej w Sieradzu to dno. Polski prywaciarz... szkoda gadać. Wegetacja...
nono 2016-05-21 18:50:15
pracowałem i to długo i dobrze, skoro nie zostałem zwolniony tylko sam odszedłem. Właściciel zwykły cwaniaczek, który kiedyś pracował w Inwarze i tam się wszystkiego nauczył łącznie z cwaniactwem i wyzyskiem. Każdego pracownika ma za tanią siłę roboczą i tym się dorabia. Dla niego najlepiej żeby wszyscy pracowali za minimalną zresztą reszta wspópracowników też odeszła więc o czymś to świadczy. Właściciela proszę nie pisał opini sam o swojej firmie tutaj :)
nono 2016-05-24 18:09:40
to jest tak zwana stara szkoła sieradzkich prywaciarzy.
no 2016-05-28 09:43:14
właściciel - jednocześnie prezes ;) kiedyś pracował w Inwarze, Teraz gra wielkiego specjalistę i geniusza, a tak naprawdę nie ma bladego pojęcia o informatyce, nauczył się tam tylko programować, a informatykiem nie jest. Zatrudnia ludzi za psie pieniądze, sekretariat prowadzi Pani o takim samym nazwisku ;), pracownik podejrzewam ma być dla niego tani. To jest jeden z tych: skoro minimalna to 1850zł to tyle będziesz zarabiał, gdyby minimalna być 250zł to tyle by ci też płacił, a najchętniej by nie płacić w ogóle, a najlepiej żebyś ty mu jeszcze dopłacał. Ogólnie sieradzkie firmy to jeden wielki syf. Kiedyś wszyscy pracowali w Inwarze, teraz są 4 firmy które wszystkie robią to samo, czyli AX Microsoftu zmiany gotowców, żadna innowacja, Programiści kopiujący gotowce z internetu i tylko jak zwykle taki koleś na rozmowie kwalifikacyjnej musi pokazać że jest geniuszem :) ale nie mnie nie robi to wielkiego wrażenia. Pyta o sortowanie bąbelkowe, a to jest przecież algorytm nie wydajny ;)
Zostaw swoją opinię o AXACOM SP. zo.o. - Sieradz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXACOM SP. zo.o.