Urząd Gminy Kobiór

Kobiór

Opinie o Urząd Gminy Kobiór

Józef 2015-01-06 18:25:19
Witam.Chciałbym się podzielić opinią na temat dróg w Kobiórze w okresie kilku dni mroźnych.Czy w Kobiórze jest gospodarz? Bo po tym jak śliskie są drogi w Kobiórze mniemam że brak kogoś kto by zarządził aby chociaż miejsca gdzie są zakręty zostały posypane piaskiem.Nowy wójt widocznie nie wydał odpowiednich decyzji,chociaż nie wiem czy takie sprawy należą bezpośrednio do wójta.W każdym razie za poprzedniego wójta drogi były sypane piaskiem.Pozdrawiam Józef
zadowolony inaczej mieszkaniec kobióra 2015-01-30 22:52:41
W Kobiórze to trzeba miec znajomosci zeby droge odsniezono, wszyscy siedza na ciepych posadkach i nas zwykłych podatników mają za nic, kumoterstwo , teraz to juz jawne kumoterstwo jest na kazdym szczeblu, co z tego ze na wybory chodze i tak to niczego nie zmnienia ....
koksi 2015-12-12 19:48:16
Czasem tak właśnie jest, ciężko jednak się dostać do pracy do Gminy, no ale jak ktoś już się dostanie, to raczej nie narzeka na nic, bo zarobki dobre i dużo udogodnień.
Zostaw swoją opinię o Urząd Gminy Kobiór - Kobiór
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Gminy Kobiór