Opinie o Urząd Gminy Kobiór w Kobiór

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Urząd Gminy Kobiór. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Urząd Gminy Kobiór na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zarządzanie podstawowymi typami działalności publicznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urząd Gminy Kobiór w Kobiór

Grażyna 52 Nowy wpis

Witam . Mieszkańcy Kobióra jak odebraliście ostatnie podwyżki opłat za odpady bo mnie szlag trafia kiedy mamy trudną pandemiczną sytuację ,ludzie tracą pracę ,tracą żródła utrzymania i grunt pod nogami to nasi włodarze serwują nam podwyżki za co się tylko da .Radzić mamy sobie z podwyżkami za wszystko {bo wszystko drożeje}, a czy samorządy nie dostały wsparcia rządu właśnie na to by pomagać ludziom przetrwać i nie podnosić stawek opłat a nawet zwalniać niektórych z pewnych opłat? Od lat wszystkie opłaty w gminie regularnie rosną ale w tym roku to już jest "iście pandemiczna stawka" I jeszcze jedno ...fajnie się tak siedzi w pracy i debatuje nad tym , ile podwyższyć opłaty mieszkańcom którzy np.pracy nie mają.

Jan Nowy wpis

Czy w Urzędzie Gminy Kobiór można liczyć na stabilne zatrudnienie? Czy zatrudniają również młode osoby zaraz po studiach?

Iwona 49 lat Nowy wpis

Mam dużo pretensji do naszych urzędników o wiele spraw które denerwują większość ludzi.Najbardziej jednak bulwersuje mnie sprawa zatrutego powietrza w naszej gminie.Na celowniku zawsze był Kraków z racji dużej emisji.Dziś to w Kobiórze mamy na czujnikach 1000 krotnie przekroczone normy "wszystkiego co trujące " w powietrzu.Ze strony Gminy nie widać żadnych konkretnych działań.Pogadanki w Domu Kultury nie wystarczą.To chyba nie do mieszkańców należy kontrolowanie ludzi ,może nawet sąsiadów,czym palą że tak trują.Nie chodzi chyba oto żeby mieszkańcy pożarli się miedzy sobą w sumie o słuszne sprawy.A może tak jakaś gminna ekipa kontrolująca jak się pali i czym się pali.Ludzie kupują (usunięte przez administratora) ruski węgiel bo tańszy i o dziwo robią to ci zamożniejsi nasi "obywatele".Podobno wielu gospodarzy przeszło na gaz ,tylko jakoś tego nie odczuwamy w powietrzu a wręcz przeciwnie po południu należy zakładać na twarz filtrujące maski na dworze .Można by na ten temat wiele napisać i nic się nie zmieni jak Gmina będzie liczyć tylko na rozsądek swoich mieszkańców .Kary pieniężne są najbardziej skutecznym środkiem {przetestowane w Niemcach}.

Laki Nowy wpis

Czy ktoś był na rozmowie o pracę?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Urząd Gminy Kobiór? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler Jakości
Ozimek
KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
koksi

Czasem tak właśnie jest, ciężko jednak się dostać do pracy do Gminy, no ale jak ktoś już się dostanie, to raczej nie narzeka na nic, bo zarobki dobre i dużo udogodnień.

zadowolony inaczej mieszkaniec kobióra

W Kobiórze to trzeba miec znajomosci zeby droge odsniezono, wszyscy siedza na ciepych posadkach i nas zwykłych podatników mają za nic, kumoterstwo , teraz to juz jawne kumoterstwo jest na kazdym szczeblu, co z tego ze na wybory chodze i tak to niczego nie zmnienia ....

Józef

Witam.Chciałbym się podzielić opinią na temat dróg w Kobiórze w okresie kilku dni mroźnych.Czy w Kobiórze jest gospodarz? Bo po tym jak śliskie są drogi w Kobiórze mniemam że brak kogoś kto by zarządził aby chociaż miejsca gdzie są zakręty zostały posypane piaskiem.Nowy wójt widocznie nie wydał odpowiednich decyzji,chociaż nie wiem czy takie sprawy należą bezpośrednio do wójta.W każdym razie za poprzedniego wójta drogi były sypane piaskiem.Pozdrawiam Józef

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Gminy Kobiór - Kobiór

Urząd Gminy Kobiór