Opinie o Juki Central Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Juki Central Europe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Juki Central Europe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Juki Central Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Gość Nowy wpis

Jak wygląda sytuacja z zarobkami w JUKI?

weasley Nowy wpis

"Zarządzanie" i organizacja pracy w tej firmie to taka porażka, że aż brak słów. Komunikacja to żenada. Po prostu przedszkole. Nie polecam. Chyba, że komuś akurat uda się tam "przezimować", bo dla niektórych osób ta praca to tzw. plaża i, za przeproszeniem "ciepły k***idołek", że tak zacytuję klasyka. Rażące nierówności w traktowaniu pracowników. Prawo pracy niekoniecznie jest tam przestrzegane. Na szczęście pani E.S. główna księgowa / kadrowa już tam nie pracuje. Porzućcie też nadzieję wy, którzy liczycie na jakikolwiek rozwój w tej firmie. Można się tam wręcz uwstecznić. Rotacja jest więc spora jak na firmę tej wielkości. Siedziba firmy mieści się na zad***iu i sama w sobie jest taka, że wstyd klientów przyjmować (usunięte przez administratora) brud i bałagan, "o, kawa nam się skończyła"). Również ze względu na zachowanie części pracowników. A prezes to zaniedbany, zgarbiony pan w wypchanych dżinsach i rozciągniętym swetrze, który przemyka cichaczem na fajka i chyba ma depresję. Atmosfera tam jest ogólnie jak kupa pokryta lukrem. Ale i tak największą porażką jest pan wc-prezes... "Recepcja nie jest potrzebna." I jej nie ma. Bo po co. Wszystko się przecież jakoś samo zrobi.

Urszula Nowy wpis
@weasley

Fajnie, że napisałeś, dzięki. Mówisz o nierównościach w traktowaniu pracowników Juki Central. Możesz podać przykłady?

nora Nowy wpis

zip, a to ciekawa informacja, bo jak szukałem jakichkolwiek ofert pracy od firmy juki to niestety, ale nic nie znalazłem. Wygląda to tak, jakby rotacji nie było. Firma jest bardzo dobra jesli chodzi o maszyny do szycia, to bardzo trwałe sprzety. Dziwi mnie tylko, że nie maja tłumaczenia strony www na język polski.

zip

nie polecam,rotacja jest bardzo duża, w każdym miesiącu ktoś opuszcza firmę, zaletą są fajni ludzie bo zarządzanie- beznadzieja!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Juki Central Europe Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
polyglote

hej, a czy wolno tak po prostu zwalniac kogos bo sie ma akurat zle emocje?/

monsun

Można dodać do tego wpisu taki fakt: osoba Pana Prezesa człowieka bardzo cholerycznego i wybuchowego, zdarza mu się w przypływie emocji zwonić kogoś kto jest akurat najbliżej

juki

Firma jest dobra dla kogoś kto stawia pierwsze kroki. A to dlatego, że uczy i jednocześnie mało płaci. To jest tu niezmienne.

Zostaw merytoryczną opinię o Juki Central Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Juki Central Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Juki Central Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Juki Central Europe Sp. z o.o.