Opinie o Lubuska Grupa Kapitałowa w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lubuska Grupa Kapitałowa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lubuska Grupa Kapitałowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lubuska Grupa Kapitałowa w Gorzów Wielkopolski

Czy w Lubuska Grupa Kapitałowa poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Kasia Nowy wpis

Zapraszam do siebie do pracy -obsługa polis majątkowych w warunkach bardzo ludzkich ????

nie polecam

To miejsce pracy to śmiech na sali - dosłownie. Pani Dyrektor nie szanuje pracowników, potrafi nawet obrazić. Pracujesz tam na umowie zlecenie przez nieokreślony czas, może w końcu dadzą umowę na okres próbny, ale przed tym będą mydlić Ci oczy. Uważam, że dają tam śmieszne pieniądze i traktują człowieka jak idiotę. Oczywiście motto tej śmiesznej ,,korpo-firmy” to: Musisz się przyzwyczaić ;)

Iza Nowy wpis
@nie polecam

Aha, czyli uważasz, że każdy mógłby się przyzwyczaić do tego? ;p Bo serio im więcej czytam tym trudniejsze te warunki tutaj zaczynają się zdawać.

nie polecam Nowy wpis
@Iza

nie wiem czy rozumiesz, oni po prostu nic nie zmienią i musisz się przyzwyczaić do takich zachowań

Co jaki czas w Lubuska Grupa Kapitałowa można ubiegać się o podwyżkę?

miły użytkownik

nigdy najlepiej

Dorota
@miły użytkownik

Kminie telewizor kupić ;) taki 90 calowy :) może który z (usunięte przez administratora)KIEROWNIKÓW malickiemu pomoze ;)

Iza
@miły użytkownik

Niby dla kogo nalepiej? Są coroczne i nie można indywidualnie?

Jak jest z pakietem medycznym w Lubuska Grupa Kapitałowa? Można dołączyć rodzinę?

Była

Tak, mozna

Aplikowałeś do firmy Lubuska Grupa Kapitałowa? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Szczera prawda

Jeśli chcesz utkwić w najgorszym (usunięte przez administratora)to śmiało można się podjąć pracy. Wszystko jest tajne przez poufne, nikt nic nie wie. Musisz się prosić o następna umowę, bo nikt o tym nie pamięta. Wyplata dość że jest marna jak kot napłakał to nigdy się nie zgadza, a(usunięte przez administratora) Hasło przewodnie tej firmy to "jak nie ten pracownik, to następny, spróbuj się wychylić to wylecisz". O prowizjach za sprzedane polisy możesz pomarzyć. Jak się upomnisz, że nie masz i czekasz to odpowiedź jest taka "no i co ja Ci poradze??" Dzięki tej pracy zyskasz: -(usunięte przez administratora), -Najniższa krajowa -Nauczysz się jak to jest być żebrakiem, bo musisz błagać o swoje pieniądze -kierownictwo będzie patrzyło Ci na ręce jakbyś zaraz miał coś wynieść. Dużo można opowiadac. Ostrzegam. (usunięte przez administratora)

x1
@Szczera prawda

Popieram wypowiedź. Sama prawda. Sama tu pracowałam więc wiem o czym mowa.

Ewelina

@. Co przez to rozumiesz? Bo nie do końca rozumiem, co ta odpowiedź ma wspólnego z pracą w Lubuskiej Grupie Kapitałowej. Dlatego jeśli mógłbyś jaśniej to będę Ci wdzięczna. Zachęcam zatem do wypowiedzi.

Czy w firmie Lubuska Grupa Kapitałowa w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

Hmmm... pytanie retoryczne ;)

Filip

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Idealnych firm nie tak jak nie ma idealnych pracowników.

Lunaa

Jeśli rozglądacie się za jakąś nową pracę t o tutaj http://pracalubuskie.pl/ są całkiem ciekawe oferty. Teraz bezrobocie jest dość niskie i wydaje mi się ze to nie najgorszy moment na zmianę pracy.

zawiedziony

Nie polececam!!! Ze względów finansowych i rozwojowych! A jeśli wychodzisz zapalić z Panią dyrektor, to mozesz być spokojny , albo spokojna nie zwolni Cię, bo w czasie wspólnej fajki wymińcie poglądy, = nie zwolni Cię\! Brawo za szanowania pracowników = opieprzanie, namierzanie i nagrywanie ich pracy

zawiedziony

Nie polececam!!! Ze względów finansowych i rozwojowych! A jeśli wychodzisz zapalić z Panią dyrektor, to mozesz być spokojny , albo spokojna nie zwolni Cię, bo w czasie wspólnej fajki wymińcie poglądy, = nie zwolni Cię\! Brawo za szanowania pracownikóws = opieprzanie, namierzanie i nagrywanie ich prachy

ktoś

Odnoszę wrażenie, że tyle negatywnych opinii nie bierze się z powietrza :D

poprzednik

Omijaj szerokim łukiem tą firmę. Powody? Proszę bardzo: 1) Wymagania nieadekwatne do zarobków 2) Atmosfera "wyścigu szczurów" 3) Nacisk na wiedzę o towarzystwach ubezpieczeniowych w bardzo krótkim czasie

zero szacunku dla pracownika!wymagań multum a płaca lepiej się nie wypowiadać.rotacja w tej firmie mówi sama za siebie.

Miki

Praca żart szefostwo jeszcze większy żart.

anna

oj nawet z ponad 10 letnim doświadczeniem ...a poszukaj tam pracownika z takim stażem!rok w lgk to nie lada wyczyn!

oszukany rekrutant

Całkowicie niepoważna firma. Wprowadzają człowieka w błąd umawiając się dzień wcześniej na konkretną godzinę a jak przychodzi co do czego to udając niewiniątka bezczelnie wmawiają człowiekowi, że umawiali mnie na godzinę później. Jak tak samo traktują swoich klientów, to nie utrzymają się długo na rynku. W moich oczach jako pracodawca czy kontrahent są WIELKIMI ZERAMI.

Praca za najniższą krajową, 3 m-ce na umowę- zlecenie. Potem możliwa umowa o pracę za 1600 zł, pakiet premiowy zależy od wydajności, itd. Zbyt wygórowane wymagania bez motywacji finansowej. Tyle w temacie. Polecam dla osób pracowitych, potrafiących się "dobrze zareklamować i sprzedać" w imię samej pracy, bo nie za wypłatę...

Enja

Umowa o pracę jest po pierwszym miesiącu, wtedy minimalna krajowa, a po 3 msc dopiero premia. Ale o warunkach pracy nic nie wiem, a chciałabym...

Kate'

Nigdy ale to nigdy nie polecam pracy w tej firmie. Popieram opinię powyżej w 100% . Brak szacunku do wykonywanej pracy Brak organizacji pracy Wymagań tyle co w firmach które płacą powyżej 3 tysięcy złotych, niestety tu najniższa krajowa. Obecnie pracuję w firmie zajmującej się podobnymi produktami , zarabiam tam o wiele więcej , poza tym miła atmosfera oraz mniej stresu !!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lubuska Grupa Kapitałowa - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Lubuska Grupa Kapitałowa?

Zobacz opinie na temat firmy Lubuska Grupa Kapitałowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lubuska Grupa Kapitałowa