Lubuska Grupa Kapitałowa

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Lubuska Grupa Kapitałowa

ula 2015-02-09 13:05
Praca w tej firma jest na najniższym poziomie, brak szacunku do pracownika, w szczególności przez zakompleksione szefostwo płci żeńskiej. Żal.....
Kate' 2015-08-18 11:36
Nigdy ale to nigdy nie polecam pracy w tej firmie.
Popieram opinię powyżej w 100% .
Brak szacunku do wykonywanej pracy
Brak organizacji pracy
Wymagań tyle co w firmach które płacą powyżej 3 tysięcy złotych, niestety tu najniższa krajowa.

Obecnie pracuję w firmie zajmującej się podobnymi produktami , zarabiam tam o wiele więcej , poza tym miła atmosfera oraz mniej stresu !!!!!!!!!!!!!!!!
Enja 2015-11-27 13:19
Umowa o pracę jest po pierwszym miesiącu, wtedy minimalna krajowa, a po 3 msc dopiero premia. Ale o warunkach pracy nic nie wiem, a chciałabym...
Kasia 2016-02-24 17:18
Praca za najniższą krajową, 3 m-ce na umowę- zlecenie. Potem możliwa umowa o pracę za 1600 zł, pakiet premiowy zależy od wydajności, itd. Zbyt wygórowane wymagania bez motywacji finansowej. Tyle w temacie.
Polecam dla osób pracowitych, potrafiących się "dobrze zareklamować i sprzedać" w imię samej pracy, bo nie za wypłatę...
oszukany rekrutant 2016-03-30 10:12
Całkowicie niepoważna firma. Wprowadzają człowieka w błąd umawiając się dzień wcześniej na konkretną godzinę a jak przychodzi co do czego to udając niewiniątka bezczelnie wmawiają człowiekowi, że umawiali mnie na godzinę później. Jak tak samo traktują swoich klientów, to nie utrzymają się długo na rynku. W moich oczach jako pracodawca czy kontrahent są WIELKIMI ZERAMI.
anna 2016-06-01 14:55
oj nawet z ponad 10 letnim doświadczeniem ...a poszukaj tam pracownika z takim stażem!rok w lgk to nie lada wyczyn!
Miki 2016-06-16 18:33
Praca żart szefostwo jeszcze większy żart.
były pracownik 2016-07-21 10:09
zero szacunku dla pracownika!wymagań multum a płaca lepiej się nie wypowiadać.rotacja w tej firmie mówi sama za siebie.
poprzednik 2016-12-10 00:21
Omijaj szerokim łukiem tą firmę.
Powody? Proszę bardzo:
1) Wymagania nieadekwatne do zarobków
2) Atmosfera "wyścigu szczurów"
3) Nacisk na wiedzę o towarzystwach ubezpieczeniowych w bardzo krótkim czasie
ktoś 2017-02-09 10:31
Odnoszę wrażenie, że tyle negatywnych opinii nie bierze się z powietrza :D
Zostaw swoją opinię o Lubuska Grupa Kapitałowa - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lubuska Grupa Kapitałowa