Knorr-Bremse Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Knorr-Bremse Sp. z o.o.

pick 2012-06-28 23:39
Witam,
czy może ktoś pochwalić się bieżącą opinią o Knorr-Bremse Kraków?
Gall 2012-07-14 23:40
Brak kultury podczas rekrutacji i próby zastraszania - nie polecam.
do gall 2012-07-23 18:39
Czy mógłbyś opisać na czym polega to ich zastraszanie?
Al Gore Rythm 2012-09-24 14:54
Fakty są takie, że każdy, kto ma jakiekolwiek ambicje, a znalazł się w KB, przy najszybciej nadarzającej się okazji stamtąd ucieka. Szczególnie dotyczy to inżynierów, bo inżynierii z prawdziwego zdarzenia tam nie ma. Poza tym zarządzanie i ogólne standardy podejścia do pracownika mocno kuleją - takie typowo \\\"polskawe\\\" podejście do sprawy.
Czau Czau 2012-11-23 18:48
Al Gore Rythm - 2012-09-24 14:54:09

Na pierwszy rzut oka wydawać się może, że skoro mamy niemiecki kapitał to firma o światowych standardach. Nic bardziej mylnego - właśnie "polskawe" podejście do rekrutacji, czyli możemy potencjalnego kandydata na pracownika traktować jak byle co. Standardy rekrutacji mierne (jak na taką firmę) począwszy od takich detali jak przekładanie terminu spotkania o kilka godzin i informowanie w tym samym dniu (praktycznie w drodze na rozmowę). Co do warunków proponowanych to same atrakcje - roczne umowy, lojalki (pod pozorem rzekomej inwestycji w rozwój pracownika) itd. Jeżeli komuś to pasuje na pewno się odnajdzie.
shotgun 2014-01-09 00:07
Zarobki w firmie raczej niskie, ale z drugiej strony praca niewymagająca. Przeciętnie ambitny technik z językiem, z pewnością poradził by sobie w KB na stanowisku inżynierskim.
hunter 2015-10-15 12:35
cvbnm daruj sobie HRowski bullshit
tfr 2016-09-03 23:22
Ciekawe czy to ogłoszenie na koordynatora ds. zintegrowanego systemu zarządzania jest jeszcze aktualne, umowa zawierana jest na czas nieokreślony, więc stabilna praca jest zapewniona. Ciekawe tylko czy wypłata jest terminowa.
Jan 2017-03-13 19:28
Ty chciałaś sama narzucić termin spotkania rekrutacyjnego? Rozumiem że studentka bez doświadczenia zaraz po studiach ? Do pracy też przychodziłabyś wedle własnego uznania ?
Takie mamy teraz pokolenie...

Zostaw swoją opinię o Knorr-Bremse Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Knorr-Bremse Sp. z o.o.