Knorr-Bremse Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Knorr-Bremse Sp. z o.o.

pick 2012-06-28 23:39:55
Witam,
czy może ktoś pochwalić się bieżącą opinią o Knorr-Bremse Kraków?
Gall 2012-07-14 23:40:23
Brak kultury podczas rekrutacji i próby zastraszania - nie polecam.
do gall 2012-07-23 18:39:58
Czy mógłbyś opisać na czym polega to ich zastraszanie?
Al Gore Rythm 2012-09-24 14:54:09
Fakty są takie, że każdy, kto ma jakiekolwiek ambicje, a znalazł się w KB, przy najszybciej nadarzającej się okazji stamtąd ucieka. Szczególnie dotyczy to inżynierów, bo inżynierii z prawdziwego zdarzenia tam nie ma. Poza tym zarządzanie i ogólne standardy podejścia do pracownika mocno kuleją - takie typowo \"polskawe\" podejście do sprawy.
Czau Czau 2012-11-23 18:48:18
Al Gore Rythm - 2012-09-24 14:54:09

Na pierwszy rzut oka wydawać się może, że skoro mamy niemiecki kapitał to firma o światowych standardach. Nic bardziej mylnego - właśnie "polskawe" podejście do rekrutacji, czyli możemy potencjalnego kandydata na pracownika traktować jak byle co. Standardy rekrutacji mierne (jak na taką firmę) począwszy od takich detali jak przekładanie terminu spotkania o kilka godzin i informowanie w tym samym dniu (praktycznie w drodze na rozmowę). Co do warunków proponowanych to same atrakcje - roczne umowy, lojalki (pod pozorem rzekomej inwestycji w rozwój pracownika) itd. Jeżeli komuś to pasuje na pewno się odnajdzie.
marcys 2013-11-28 13:12:39
zarobki - niskie, podejrzewam ze tak ponizej 2000 netto zarabia inżynier, rekrutacja prowadzona przez jakichs amatorow po studiach - pyskowka, ble ble ble po angielsku, i glupie podchwytliwe pytania. Nie wiem co tam te dzieci robią, ale chyba sa tania sila robocza dla niemcow i dlatego sie tak zle traktuja, taka prawda. Jeśli chodzi o dalszą pracę, nie dostałem się niestety, bo powiedziałem powzyej 2500 netto na reke, jak dla inzyniera jest to duzo(tak powiedziala Pani z Human Resources) - to juz przestaje wierzyc w ogole w inżynierię w tym kraju.
Brutalna prawda jest taka ze Niemcy zatrudniaja polakow do roboty tutaj bo nie chca wysylac niemieckich inżynierow do obslugi tramwajow w Krakowie - ze wzgledow wlasnie finansowych.
shotgun 2014-01-09 00:07:18
Zarobki w firmie raczej niskie, ale z drugiej strony praca niewymagająca. Przeciętnie ambitny technik z językiem, z pewnością poradził by sobie w KB na stanowisku inżynierskim.
hunter 2015-10-15 12:35:08
cvbnm daruj sobie HRowski bullshit
xyz 2016-08-19 19:21:58
Just go and kill ur self ^^. Na szybko i konkretnie:

- branza RAIL,
- firma raczej dotknieta nepotyzmem (po znajomosci ale niestety "po polsku"),
- troche szczurow scigajacych sie glownie z samymi soba,
- zarobki nie sa ani niskie ani wysokie (raczej przecietne),
- inzynierowie niech nie licza na ogromny rozwoj (praca polega na skladaniu systemu z istniejacych elementow),
- fajne laski w HR ;)
- czeste imprezy firmowe z fajnymi laskami z HR ;)

Podsumowujac: na poczatek moze byc.
tfr 2016-09-03 23:22:01
Ciekawe czy to ogłoszenie na koordynatora ds. zintegrowanego systemu zarządzania jest jeszcze aktualne, umowa zawierana jest na czas nieokreślony, więc stabilna praca jest zapewniona. Ciekawe tylko czy wypłata jest terminowa.
Zostaw swoją opinię o Knorr-Bremse Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Knorr-Bremse Sp. z o.o.