Daiglob Finance

Bydgoszcz

Opinie o Daiglob Finance

asd 2014-08-11 11:55:49
Zdecydowanie odradzam osobom chętnym podjąć tam pracę, wykorzystują do cna oraz bardzo duże problemy z wynagrodzeniem. A i taka mała ciekawostka, szkolenia z tej firmy są opłacone (hotel, dieta dzienna na wyżywienie) ale nie płatne, czyli tak jakbyśmy nie byli w pracy;)
Były pracownik 2014-10-11 21:43:38
Potwierdzam. W trakcie szkolenia nie zarabiasz. Praca to typowy wyzyska na umowy śmieciowe - zlecenia z wpisaną kwotą 400 zł lub umową na pół etatu z połową najniższej krajowej. Nawet kierownicy takie mają. Poza tym narobisz się (praca po 10-12 h dziennie 26 dni w miesiacu) a zapłacą tak, że w przeliczeniu na godziny to Ci nawet najniższa krajowa nie wyjdzie. Wyzysk i mobing. Nie polecam.
byly pracownik..naszczescie 2014-11-25 21:05:46
zgadzam się z przedmówcami z jednym wyjątkiem (praca 14 godzin dziennie)
obecny pracownik 2015-03-24 10:56:07
Nie wiem gdzie moi poprzednicy pracowali (oddział),ale nie do końca jest to prawdą. Owszem praca na najniższą krajową plus premia (stała). Do tego samochód do swojej dyspozycji oraz tel. bez limitów na cele prywatne. W dużym stopniu to samemu się ustala czas pracy. U mnie średnio w skali miesiąca, średnio na dzień czas pracy wynosi około 9 godzin. Fakt dyspozycyjność może być czynnikiem utrudniającym. Ale z drugiej strony ten typ pracy można zakwalifikować do usług u klienta w domu także w dużym stopniu jesteśmy uzależnieni od klientów. Wynagrodzenie jest zawsze na czas. Atmosfera w pracy bardzo pozytywna. Owszem zdarzyły się sprzeczki z przełożonym ale na przełomie 3 lat były z góra dwie. Aha czasem są soboty pracujące (gdzieś na około 4 godziny), ale jak na razie to na przełomie 3 lat miałem ich raptem 8.
pytający 2015-08-20 12:28:08
Witam,
mam pytanie. Jak jest teraz z pracą w Diaglob? Mam tam ofertę pracy i jestem ciekawy na co mam się przygotować.
drabek 2015-09-09 10:07:53
Praca w tej firmie to : brak możliwości rozwoju, problemy z pensją, brak urlopu, zatrudnienie na pół etatu, klimat beznadziejny niestety, zapomnijcie o jakiejkolwiek premii czy dobrym słowie za dobrą pracę.
Plusem jest auto służbowe , ale nie masz kiedy go używać do swoich celów bo od rana do nocy jesteś w trasie.
x 2015-12-12 07:18:04
Oczywiście że można 4000 zł... pracując dziennie po 14h. + soboty :D
pracownik 2015-12-12 18:35:34
Witam; pracuje już w firmie około 3 lat. Jeśli chodzi o zarobki to są równi i równiejsi. Im pracujesz bliżej Bydgoszczy tym lepsze zarobki. Zarobki na początek od 2000-3000zł, niby ok + samochód. Ale pracujesz od 13-15h dziennie + soboty i tak zwany jeden dyżur niedzielny. Jak sobie podliczymy ilośc godzin pracy to tak naprawdę pracując gdzieś indziej na dwa etaty wyjdzie sie lepiej. Urlop 5 dni w roku. L4 zapomnij. Mobing... czysta jego forma. Zresztą spróbuj a przekonasz sie sam...
123 2015-12-12 21:16:31
Jeden z najbardziej( usunięte przez administratora )i mobingowych pracodawców... 5lat straconych
olek 2016-01-08 18:22:34
Szukają przedstawiciela we Wrocławiu ,
byłem na rozmowie jak usłyszałem warunki to się uśmiałem
umowa zlecenie na pół etatu to nic pracujesz od 8 do 19 a nawet 21 dobre co wynagrodzenie 2500 zł , ale na umowie tylko 800 reszta pod stołem jak ci zapłacą . Ciekaw jaki jeleń pójdzie tam pracować
kary 2016-01-14 14:56:41
ja pracuję od kilku lat jako prewent.nie rozumiem tych którzy piszą brednie na temat szefostwa i działania firmy...kazdy zarabia pieniądze w zależności od zaangażowania i wyników. Mam auto zawsze nowe,telefon bez limitu,tablet itp..Pracę w tej firmie polecam każdemu kto lubi wyzwania i dobre zarobki,,,,a płaczki niech idą do pracy w innych firmach-za grosze.

p
Walery 2016-03-16 23:07:30
Wszystkim dawnym niezadowolonym kolegom i koleżankom polecam pójść w moje ślady, czyli Nobilon. Kasa jest na wszystko i zawsze, ani na pożyczki ani na wynagrodzenia nie brakuje, wszystko na czas, w wysokości umówionej, a i zdarza mi się zrobić podwójny cel sprzedażowy - wtedy biorę podwójną kasę!!!
pax 2016-05-11 21:05:19
jbh, u nich rzadko aplikacje są. Nie ma się co nastawiać.
Zostaw swoją opinię o Daiglob Finance - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daiglob Finance