dbkb.pl s.c. Daria Blimel Krzysztof Blimel

Szamotuły

Opinie o dbkb.pl s.c. Daria Blimel Krzysztof Blimel

klient 2015-03-23 19:09:29
Zbyt wysokie stawki wynagrodzeń za stosunkowo wąski zakres usług podstawowych. Mało przejrzysty i logiczny sposób ich naliczania, częste podwyżki. To może tworzyć obraz firmy dbkb, jako partnera niestabilnego i mało przewidywalnego.
Kontakt, wartość merytoryczną i sprawność informacyjną oceniam na poziomie zadowalającym.
Wiesław 2016-12-07 10:26:29
Wąski zakres świadczonych usług w umowie standardowej, naliczanie dodatkowych opłat przy każdej nadarzającej się okazji, Pan Blimel wiecznie poza biurem, podobnie Pani Daria, faktyczne księgowe to młode, niskobudżetowe osoby, bez wiedzy i decyzyjności. Biuro w Poznaniu to wynajęty na godziny pokój w biurowcu dla potrzeb wizerunkowych, faktyczne biuro - budynek SKR w Rokietnicy....Dobre opakowani ze słabą zawartością....
Zostaw swoją opinię o dbkb.pl s.c. Daria Blimel Krzysztof Blimel - Szamotuły
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dbkb.pl s.c. Daria Blimel Krzysztof Blimel