Business Mind Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Business Mind Sp. z o.o.

admin 2015-08-19 19:18:34
Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie Business Mind Sp. z o.o., produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!
Mała Ania 2016-10-15 09:15:57
Niestety nie polecam tego pracodawcy. Zarobki są na dość wysokim poziomie - to trzeba przyznać, jednakże zarobki nie rekompensują pracy w tak niemiłej atmosferze. Właściciele firmy ukierunkowani są na jak największy zysk - klienci płacą bardzo dużo za bardzo nieprofesjonalne podejście.
Pracownicy są przeciążeni pracą i pracują w niepłatnych nadgodzinach.
Rotacja pracowników jest większa niż w osiedlowym sklepie spożywczym.
Nie polecam ani pracownikom ani przedsiębiorcą korzystanie z usług biura rachunkowego Bussines Mind w Gdańsku.
MH 2016-10-15 14:56:22
Moja propozycja jest taka - proszę podać nas do sądu za niepłatne nadgodziny. Proszę mi powiedzieć komu nie zapłaciliśmy jakiejkolwiek nadgodziny? Powiem krótko - kłamstwo.
Pozdrawiam
MH
MH 2016-10-17 16:14:27
W nawiązaniu jeszcze do mojej odpowiedzi na żałosny "fake" - pani Lucyno, uczciwie stawiam sprawę - albo pani poda nas do sądu albo my panią podamy. Jeżeli pani już w naszym biurze nie pracuje i stawia pani nam takie zarzuty, to po pierwsze dlaczego się, pani Lucynko, nie podpisze pod nim z imienia i nazwiska, a po drugie (tak jak napisałem w pierwszej odpowiedzi na pani fałszywy zarzut) dlaczego nie poda pani nas do sądu. Sąd jest dla cywilizowanych ludzi, spotkajmy się tam i uczciwie niech pani postawi nam zarzut niepłacenia, wykorzystywania czy cokolwiek - zapraszam. Obawiam się, że to pani ma coś na sumieniu.

Pozdrawiam i zachęcam do cywilnej odwagi.
MH
222 2016-10-19 10:18:02
mała aniu - skoro jednak tak bardzo chwalisz wysokość wynagrodzenia w tej firmie to jednak możesz podać konkretnie o jakich kwotach tutaj mówimy, okej?
Zostaw swoją opinię o Business Mind Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Mind Sp. z o.o.