Zenjola S.C. Biuro Rachunkowe Z. i J. Malinowska

Trzebnica

Opinie o Zenjola S.C. Biuro Rachunkowe Z. i J. Malinowska

anonim 2011-10-03 00:01:14
haha - niezła ściema, popłakać się można ze śmiechu, nikt kto choć przez chwile tam pracował, tak by nie napisał!
kolejny byly pracownik 2012-03-06 17:28:39
popieram przedmowce w 100%. jest dokladnie tak jak pisze, nie polecam. praca tam to przyslowiowe "siedzenie na szpilkach" i czekanie na kolejna schize. znam osoby, ktore tam pracowaly i zwolnily sie z podobnych wzgledow. powiem wiecej. wszystkie osoby, ktore pracowaly i zwolnily sie - uwazaja, ze byla to jedna z lepszych decyzji w ich zyciu. nikomu nie zycze takiego pracodawcy.( usunięte przez administratora ) to jest praca wlasnie dla niego. wynagrodzenie? jak na prace tego typu pozostawiam bez komentarza ;) nie polecam ani potencjalnemu pracownikowi ani Klientowi.
pani 2012-06-21 15:57:41
to chyba jesteś nie porozumienie??
praca miła i bez stresowa? nie w tej firmie istny terror, ludzie po 2-3 miesiącach potrafią stamtąd odejść.( usunięte przez administratora ) Co do wypłaty to sie zgadza zawsze jest na czas ale czy to co przychodzi na konto mozna nazwać wypłatą?...
? 2012-09-10 22:33:58
Nie rozumiem. Skoro ta praca jest tak okropna, to dlaczego boisz się, że ją stracisz? Zawsze się możesz zwolnić - skoro to taki ( usunięte przez administratora )to na pewno bez problemu znajdziesz coś lepszego
ja 2012-09-12 13:07:52
a ile płacą? 2 tysiaki doświadczona księgowa wyciągnie?
Także były pracownik 2013-04-08 11:39:37
Czytam te bzdury i aż mnie skręca, pracowałem tam kilka lat i to co jest tu napisane mam wrażenie, że pisze jedna i ta sama osoba.
Wyłączane ogrzewanie? Wyłączane światło? a może jeszcze w piwnicy karzą pracować? bzdura!
Zarówno ( usunięte przez administratora )jako pracodawcy są osobami wymagającymi, natomiast ciągłe niepłatne nadgodziny i terror to kompletna bzdura. Osobiście nigdy nadgodzin nie robiłem, od 8 do 16 i do widzenia, jak potrzebowałem wolne raczej problemu nie było, jeśli potrzebowałem wyjść wcześniej wiadomo te godzinki należało odrobić, ale sam o tym wiedziałem i nikt mnie do tego nie zmuszał, i na litość!!! kto tam każe siedzieć 8 godzin na tyłku?! Dostajesz firmy jesteś za nie odpowiedzialna i tyle! a jeśli ktoś nie ma za grosz odpowiedzialności i zamiast wykonać powierzone czynności siedzi i pisze bzdury na forum, jak to nie jest źle.... zwolnij się , przecież na siłę nikt nie trzyma, w tych czasach na pewno znajdziesz miliony ofert pracy.
333ja 2016-10-03 23:27:24
lepiej unikajcie tego miejsca jak ognia!!!
Zostaw swoją opinię o Zenjola S.C. Biuro Rachunkowe Z. i J. Malinowska - Trzebnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zenjola S.C. Biuro Rachunkowe Z. i J. Malinowska