Opinie o Armex Automatyka Przemysłowa w Racibórz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Armex Automatyka Przemysłowa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Armex Automatyka Przemysłowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armex Automatyka Przemysłowa w Racibórz

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Armex Automatyka Przemysłowa dla potencjalnych kandydatów? Na Praca.gov.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko elektromonter.

Kadry

Obecnie nie poszukujemy nowych pracowników.

Kadry Nowy wpis

Obecnie nie poszukujemy nowych pracowników.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Armex Automatyka Przemysłowa? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kadry Nowy wpis

Wszystko zależy od stanowiska na jakie przeprowadzamy rekrutację i szczegóły podajemy w ogłoszeniu.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Armex Automatyka Przemysłowa?

Kadry

Na czas nieokreślony najczęściej po 3 miesięcznym okresie próbnym.

Czy w Armex Automatyka Przemysłowa możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Kadry.

Wynagrodzenia są wypłacane w całości do 10 dnia każdego miesiąca.

Gabriela
@Kadry.

A czy kiedykolwiek zdarzały się jakieś małe, nieistotne opóźnienia?

@Gabriela

Tak, ale były to przypadki incydentalne w całej historii firmy i wszyscy pracownicy znali ich powód.

Marzena
@Kadry

Super. Wypłacanie pieniędzy na czas jest bardzo ważne. A są w firmie jakieś możliwości rozwoju i podwyżek?

@Marzena

Tak i zależy to przede wszystkim od indywidualnego zaangażowania oraz tego efektów.

Gabriela
@Kadry

A o podwyżkę z reguły można ubiegać się raz do roku czy częściej?

@Gabriela

Jest to sprawa indywidualna.

Ewelina
@Kadry

A jak jest z awansem w takim razie? Osoby na wyższe stanowiska są rekrutowane wewnętrznie, czy firma szuka nowych pracownik z zewnątrz?

@Ewelina

Obydwie opcje są praktykowane.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Neonatolog
Racibórz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Racibórz
ACTION Poland Sp. z o. o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Armex Automatyka Przemysłowa?

Kadry

Jej wysokość jest uzależniona m.in. od stanowiska, stażu, zaangażowania, ...

Katarzyna
@Kadry

To chyba logiczne, a można po prostu info o widełkach jako szeregowy pracownik?

@Katarzyna

Od netto 3000zł. do (wcześniejsza odpowiedź).

Mam pytanie .Czy są przyjęcia na produkcję jestem z zawodu ślusarz.

@Nowy

Proszę o przesłanie CV na: armex@armex.biz.pl

Bombelek

Witam czy praca mechanika jest na miejscu czy są delegacje.

@Bombelek

Witam. W ok 80% na miejscu. Praca w delegacji podczas uruchomień i serwisów.

Czy Armex Automatyka Przemysłowa organizuje staże dla studentów?

Kadry

Tak przyjmujemy uczniów technikum oraz studentów na praktyki oraz staże. Wnioski są rozpatrywane indywidualnie i są uzależnione m.in. od aktualnie realizowanych projektów.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Armex Automatyka Przemysłowa?

Ok

O wszystkim decyduje zarząd, jeśli masz wiedze i pokazujesz zaangażowanie. To na pewno zostaniesz wynagrodzony za dobra prace. Awanse są zależne to od sytuacji kadrowej, firma ma spłaszczoną hierarchie kadrową żeby nie tworzyć niepotrzebnych stanowisk kierowniczych.

Czy w Armex Automatyka Przemysłowa są paczki/bony świąteczne?

Kadry

Mamy Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, który decyduje o tych formach świadczeń.

ElRafcio

Paczek i bonów nie ma, ale sa premie. Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych raz do roku przyznaje wczasy pod gruszą.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Armex Automatyka Przemysłowa odbywa się również w języku angielskim?

Kadry

Przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim lub niemieckim nie stanowi problemu.

Dariusz
@Kadry

Oznacza to, że kandydaci muszą znać język obcy na wysokim poziomie i powinni mieć odpowiednie kursy i certyfikaty potwierdzające znajomość? Dodaj jak ilu etapowa jest rekrutacja i czy podczas niej prócz konwersacji rozwiązuje się także testy branżowe.

@Dariusz

Panie Dariuszu, Stopień znajomości języków obcych jest uzależniony od stanowiska i nasze oczekiwania definiujemy na etapie rekrutacji. Najczęściej prowadzimy dwuetapową rekrutację: 1 etap z kierownikiem działu, który weryfikuje wiedzę oraz doświadczenie kandydata np. poprzez test i druga z szefem.

Witam, jakie są wymagania dla osób sprzątających w tym miejscu? Czy zatrudnia je firma zewnętrzna ?

@Kasia

Witam. Firma zatrudnia bezpośrednio i nie korzysta w tym zakresie z usług firm zewnętrznych. Wymagania, zakres obowiązków, warunki zatrudnienia przedstawiane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy w Armex Automatyka Przemysłowa panuje luźna atmosfera?

Bik

Oczywiście że tak, każdy od sprzataczki do prezesa jest ze sobą na "Ty". Cyklicznie odbywają sie imprezy integracyjne. Nie ma wymagań do dress codu.

Elektromonter

Witam. Praca pewnie jak każda inna aby zarobić trzeba robić ale na jakie pieniązki moze liczyc elektromonter?

@Helena
@Elektromonter

Witam. To zależy od wiedzy, doświadczenia oraz zaangażowania kandydata.

wiwi

Witam Czym różni się ARMEX AUTOMATYKA Sp. z o.o od ARMEX CNC ??

@wiwi

To praktycznie jedna firma. Armex cnc to dział firmy, który zajmuje się obróbka cnc.

Helena

@adept-inżynier, czy Armex Automatyka Przemysłowa przyjmuje również kandydatów na staże? Czy polecasz pracę w tej firmie? Armex Automatyka Przemysłowa prowadzi obecnie rekrutacje i aktualne ofert znajdziecie pod linkiem https://armex.biz.pl/pl/kariera/ Czy jesteście zainteresowani pracą w tej firmie? A może już jesteście ich pracownikami? Czekamy na Wasze opinie.

@Helena

Tak ARMEX Automatyka Sp. z o.o. przyjmuje kandydatów na staże. Podania proszę przesyłać na główny adres firmy: armex@armex.biz.pl

adept-inżynier

Firma odpowiednia dla osob przynajmniej z 3-5 letnim doświadczeniem. Osoby bez doswiadczenia - świeżo po studiach nie maja łatwo. Na start dostajesz projekt i praktycznie samodzielnie wykonujesz prace twórczą. Zarobki adekwatne do umiejętności i obenego rynku pracu. Praca dla osób, ktore nie boją sie wyzwań, mają dobry zmysł techniczny i nie odpowiadają "nie da się" :-)

Prac

Firma bardzo konkretna i profesjonalana, dająca duże możliwości rozwoju zawodowego. Każdy projekt jest inny wiec są duże wymagania ale za to nie ma monotonni i znudzenia zawodowego. Jeśli ma się doświadczenie to zarobki bardzo fajne. Wszystkie wymagania względem pracownika jasno określone, wypłata na czas. Do tego spotkania integracyjne i dobra atmosfera w pracy. Bardzo polecam tą firme

Misiek

Jestem pracownikiem (na dzień pisania posta bynajmniej ;P) i nie narzekam zanadto na warunki tu panujące. Wiadomo że dogodzić każdemu się nie da ale w dobie korporacyjnych firm dojących z pracowników ile się da tu można poczuć nieco inne podejście (mniej tych korporacyjnych zasad ale nie oznacza że jest ich zero). Nie jest to tez firma garażowa więc o partyzanckich warunkach pracy czy działaniach "po kosztach" nie ma mowy - Klienci to wielkie firmy globalne miażdżące lichych wykonawców. Płaca przyzwoita - o ile się coś ma w głowie, nie ściemnia, nie cwaniakuje czy wypiera własnych błędów - w przeciwnym razie płacy nie ma bo jest wylot. Generalnie prace w tej firmie polecam każdemu kto szuka różnorodnych projektów ale tych zaraz po studiach przestrzegam że tradycją tu jest od strzału dostać na tapetę naprawdę coś cięższego. Tylko najwytrwalsi i nie bojący się pytać przechodzą tę "falę".

inżynier

Jako niestety były już pracownik polecam wszystkim ambitnym to miejsce pracy. Ciekawe projekty, dobra atmosfera, atrakcyjne zarobki i ze względu na różnorodność tematów nieustanny rozwój. Jedyny minus to presja czasu, ale to specyfika branży.

Zostaw merytoryczną opinię o Armex Automatyka Przemysłowa - Racibórz

• Jak się pracuje w Armex Automatyka Przemysłowa?

Zobacz opinie na temat firmy Armex Automatyka Przemysłowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armex Automatyka Przemysłowa?

Kandydaci do pracy w Armex Automatyka Przemysłowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Armex Automatyka Przemysłowa