Armex Automatyka Przemysłowa

Racibórz

Opinie o Armex Automatyka Przemysłowa

CP 2015-03-27 19:33
Słaba firma nie polecam. Lepiej trzymać się z daleka.
dc 2015-04-11 17:22
niby ta firma cudami się chwali, a zleca maszyny do zewnętrznych biur
marko 2015-05-09 19:46
Bardzo dobra firma. Pełen profesjonalizm. Wykonała projekt rzetelnie i na czas.
Polecam wszystkim.
ARMEX 2015-05-11 07:37
Nierzetelni podwykonawcy zawsze uważają się za pokrzywdzonych. Dużo słów i mało czynów.
inżynier 2016-08-21 11:37
Jako niestety były już pracownik polecam wszystkim ambitnym to miejsce pracy.
Ciekawe projekty, dobra atmosfera, atrakcyjne zarobki i ze względu na różnorodność
tematów nieustanny rozwój. Jedyny minus to presja czasu, ale to specyfika branży.
Misiek 2016-12-06 22:15
Jestem pracownikiem (na dzień pisania posta bynajmniej ;P) i nie narzekam zanadto na warunki tu panujące. Wiadomo że dogodzić każdemu się nie da ale w dobie korporacyjnych firm dojących z pracowników ile się da tu można poczuć nieco inne podejście (mniej tych korporacyjnych zasad ale nie oznacza że jest ich zero). Nie jest to tez firma garażowa więc o partyzanckich warunkach pracy czy działaniach "po kosztach" nie ma mowy - Klienci to wielkie firmy globalne miażdżące lichych wykonawców.
Płaca przyzwoita - o ile się coś ma w głowie, nie ściemnia, nie cwaniakuje czy wypiera własnych błędów - w przeciwnym razie płacy nie ma bo jest wylot.
Generalnie prace w tej firmie polecam każdemu kto szuka różnorodnych projektów ale tych zaraz po studiach przestrzegam że tradycją tu jest od strzału dostać na tapetę naprawdę coś cięższego. Tylko najwytrwalsi i nie bojący się pytać przechodzą tę "falę".
Zostaw swoją opinię o Armex Automatyka Przemysłowa - Racibórz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Armex Automatyka Przemysłowa