Festa Sp. z o.o.

Legionowo

Opinie o Festa Sp. z o.o.

była 2012-03-21 12:38:57
Tomek chyba jesteś prezesem że tak chwalisz tą firme. Ta firma nie ma nic z rzetelnie prowadzona księgowością, poziom zarobków jest marny, wyzusk ludzi.ale prezeosom to i tak mało. Ogłaszaja upadłość za upadłościa aby nachapaś się kasy, i nie płacą zusów,penje też są z opużnieniem...omijajcie tę firmę z daleka!!
była2 2012-03-22 14:17:01
pracowałam w Festa bardzo krótko - na szczęście - masakra wyzysk ludzi do tego umawiają się na co innego a potem trzeba robić mnóstwo dodatkowych rzeczy. Kasa marna....
festyniara 2014-05-27 10:37:02
Pracowałam w fescie kilka lat. O ile z szefem szło się dogadać, to jego żona...brrr. Kasa taka sobie - trochę według listy, reszta pod stołem. Spora rotacja pracowników, co też nie najlepiej świadczy o firmie.
anonim 2016-02-10 15:01:21
Podobno prowadzą rekrutację do tej firmy ze strojami do działu obsługi klienta jak się tam pracuje i na jakie zarobki można liczyć? Kobieta jest szefową chyba ? Może ktoś coś napisać czy naprwdę szkoda sie tam zatrudniać i czy to prawda o tym wyzysku?
masko 2016-04-24 13:14:18
szukają również managera do spraw kluczowych klientów w wawie
okradziony pracownik FESTY -12.000zł 2016-10-28 15:15:06
Festa to jest była Aquilla , a Aquilla to Festa. Teraz działa pod szyldem swojej żony,założył firmę transportową FESTA-AQUILLA ! Skubis oddawaj moje pieniadze!
były 2016-10-28 16:58:33
festa to zaiebista firma.miałem pracowac w tei firmie 4 na 2 a pracowalem 8 na 1. Szef obiecał kupić nawigacje a pużniej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pieniądze
Zostaw swoją opinię o Festa Sp. z o.o. - Legionowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Festa Sp. z o.o.