ETL Łódź Spółka Biegłych Rewidentów Sp z o.o.

Łódź

Opinie o ETL Łódź Spółka Biegłych Rewidentów Sp z o.o.

anonim 2011-03-17 08:08:36
Popracujesz tam to zmienisz zdanie:) ( o kadrze zarządzającej głównie ...)
frania 2011-04-04 06:26:56
Firma porażka, stresująca i nerwowa atmosfera, brak pomocy ze strony kierownictwa, brak kultury osobistej [usunięte przez moderatora] Zdecydowanie nie polecam.
anonim 2011-07-20 00:39:11
Zgadzam sie w pełni z tą wypowiedzią. Kultura to słowo, które państwu [usunięte przez moderatora] jest totalnie obce. Wcale by mnie to nie zdziwiło, gdyby tą pierwszą ( pozytywną ) opinię o tej firmie napisał jej właściceel:):)
Marcin 2016-08-30 20:30:37
Piszę bo miałem styczność z właścicielem tego galimatiasu. Jak dla mnie - zwykłego zjadacza kaszanki - firma o zasięgu międzynarodowym oferuje zarobki na start dla każdego (bez względu na wykształcenie i doświadczenie ) na poziomie minimum - to samo w sobie świadczy o poziomie pracodawcy. Nie żądam aby ktoś oferował w okresie próbnym 2500 na rękę - bo mam wyższe wykształcenie i staż 10 letni pracy, ale 1900 netto dla takiego prestiżowego przedsiębiorcy na próbę 1 miesiąca to chyba nie jest ani wielkie ryzyko, ani wielkie wyzwanie. Jak się okazuje jest. Trochę niesmak pozostaje jak na taka rangę organizacji.
Zostaw swoją opinię o ETL Łódź Spółka Biegłych Rewidentów Sp z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ETL Łódź Spółka Biegłych Rewidentów Sp z o.o.