Akces Biuro Rachunkowe

Szczecin

Opinie o Akces Biuro Rachunkowe

piękna 2015-07-30 14:42:07
Witam, stanowczo nie polecam pracy w tym biurze. Panuje tam pracoholizm, nigdy pracy nie można skończyć po 8 godzinach najlepiej siedzieć do 21 albo i dłużej. Zarobki obiecywane są powyżej 2000, a wychodzi,że dostaje sie najniższa krajową.
lolek 2015-08-02 11:16:40
Potwierdzam beznadziejna panuje tam atmosfera, nie można rozmawiać z sobą, korzystać z internetu.
ja 2015-10-07 12:55:57
Nie polecam tutaj podejmować pracy, w biurze panuje nieład, segregatory leżą na podłodze. Co chwile zmieniający się pracownicy świadczą o panującej tam atmosferze i zarobkach.
Eh 2015-10-13 16:45:18
Całkowita rotacja ludzi. Brak przysługującej 15-sto minutowej przerwy w pracy. Nie można brać urlopów anie zwolnień l4. Atmosfera fatalna. Podzielam opinię o kiepskich zarobkach, obiecywane są wyższe. Praca ponad 8 godzin, najlepiej nadgodziny za darmo. Wszędzie pełno segregatorów, które zagrażają bezpieczeństwu pracy oraz łamią przepisy BHP. ZDECYDOWANIE ODRADZAM
Adrian 2016-04-19 22:03:27
Moim zdaniem Akces Biuro Rachunkowe jest firmą bardzo godną zaufania, jedną z lepszych swoją drogą, więc nie wiem skąd jakiekolwiek negatywne opinie, to prawda, że są spore rotacje, ale też nie jest to ich wina, po prostu szukają najlepszych do pracy
Zostaw swoją opinię o Akces Biuro Rachunkowe - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akces Biuro Rachunkowe