Bbr Biuro Biegłego Rewidenta Sp. z o.o.

Opinie o Bbr Biuro Biegłego Rewidenta Sp. z o.o.

Witam, gdzie się ogłaszacie teraz za nowymi osobami do zespołu? Na stronie nie udało mi się odszukać zakładki z karierą, jedyne co to ofertę sprzed roku z takiego portalu. Interesuje mnie ta wspomniana możliwość rozwoju, jak przedstawia się ona po latach?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Karolina Sułkowska-Kaczorowska

Pracownik firmy - Księgowa/Członek zarządu

10.08.2023 03:08

Czym zajmuje się Państwa firma?

Karolina Sułkowska-Kaczorowskaikona wywiad

Prowadzimy biuro rachunkowe. Świadczymy usługi księgowe z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz podatkowych. Oferujemy również obsługę kadrowo-płacową.

W jakim mieście znajduje się siedziba Państwa firmy?

Karolina Sułkowska-Kaczorowskaikona wywiad

Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie.

Jak wyglądały początki Państwa firmy?

Karolina Sułkowska-Kaczorowskaikona wywiad

Biuro zostało założone w 1998 roku, więc działamy nieprzerwanie od 25 lat. Przez te lata rozwijaliśmy równocześnie nasze biuro audytorskie, które przez długi czas stanowiło główny filar firmy. Na przestrzeni ostatnich kilku lat, skupiliśmy się jednak na poszerzaniu działalności biura rachunkowego. W związku z tym, zmniejszyliśmy zakres działań w biurze audytorskim.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Karolina Sułkowska-Kaczorowskaikona wywiad

W branży usług księgowych konkurencja jest dosyć duża. Koncentrujemy się, więc na tym, co wyróżnia nas na lokalnym rynku, czyli na obsłudze firm anglojęzycznych. Od wielu lat, z powodzeniem, współpracujemy z podmiotami, posiadającymi kapitał zagraniczny, co przekłada się na spore doświadczenie w tym zakresie.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Karolina Sułkowska-Kaczorowskaikona wywiad

Zatrudniamy 10 osób, w tym dwie specjalistki do spraw kadr i płac oraz samodzielnych księgowych.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Karolina Sułkowska-Kaczorowskaikona wywiad

Rekrutacją w naszej firmie zajmuje się członek zarządu. Proces ten składa się ze wstępnej rozmowy telefonicznej oraz rozmowy kwalifikacyjnej w siedzibie biura. Najczęściej poszukujemy samodzielnych specjalistów do spraw księgowości.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Karolina Sułkowska-Kaczorowskaikona wywiad

Jeśli pozyskamy nowych klientów, i tym samym rozszerzymy naszą działalność, to zapewne będziemy poszukiwać kolejnych specjalistów, zajmujących się księgowością.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Karolina Sułkowska-Kaczorowskaikona wywiad

Za wdrożenie nowego pracownika odpowiada członek zarządu oraz osoba kierująca biurem rachunkowym.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Karolina Sułkowska-Kaczorowskaikona wywiad

Kadra zarządzająca firmy wspiera pracowników, chociażby poprzez cykliczne szkolenia, pozwalające zaktualizować wiedzę. W obliczu ciągłych zmian w zakresach księgowości, podatków, kadr i płac, jest to koniecznością. Pracownicy korzystają również z dostępnej w biurze prasy branżowej. Nasz zespół jest wyjątkowo zgrany i wszyscy mogą liczyć na wzajemną pomoc w trudnych sprawach.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Karolina Sułkowska-Kaczorowskaikona wywiad

Chcielibyśmy umacniać naszą pozycję na rynku usług księgowych i pozyskiwać nowe firmy do obsługi. Zależy nam, przede wszystkim, na firmach z kapitałem zagranicznym. Wykorzystujemy różne rozwiązania marketingowe, aby dotrzeć do jak najszerszego grona osób zainteresowanych współpracą. Nastawiamy się na rozwój, zarówno pod względem merytorycznym, jak i technicznym. Stawiamy na automatyzację procesów księgowych, która umożliwia przeznaczenie zaoszczędzonego czasu na przykład na analizę sytuacji finansowej naszych klientów.

Zostaw merytoryczną opinię o Bbr Biuro Biegłego Rewidenta Sp. z o.o. - Lublin

Firma Bbr Biuro Biegłego Rewidenta Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Specjalista ds. księgowości i ds. kadr i płac, Lublin - Maj 2023
  • Księgowa/Księgowy , Lublin - Listopad 2022
  • SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC, Lublin - Czerwiec 2022
  • Specjalistka/Specjalista ds. Kadr i Płac oraz ds. Księgowości, Lublin - Marzec 2022

Czy pracujesz w firmie Bbr Biuro Biegłego Rewidenta Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Bbr Biuro Biegłego Rewidenta Sp. z o.o.