brak logo

BBR Biuro Biegłego Rewidenta Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o BBR Biuro Biegłego Rewidenta Sp. z o.o.

nn 2014-04-10 08:49
(usunięte przez administratora) Ludzie uciekają po kilku dniach. Po stażach i praktykach nikt nie chce zostać na dłużej. Ciągle tam kogoś szukają, ale jak się nie szanuje człowieka, wręcz go się zastrasza to nic dziwnego.
8
n 2014-11-06 18:47
Byłam w tej firmie na stażu i kompletnie nie zgadzam się z komentarzem. Zespół jest młody, zgrany i chętny do pomocy. Ale jeżeli ktoś nie ma wiedzy i nie chce mu się pracować, to nic dziwnego, że zostawia takie komentarze....
8
hania 2016-04-27 21:17
To bardzo profesjonalne biuro, pracują tam wykształceni i bardzo doswiadczeni prcownicy znajacy się na branży, wczesniej poszukiwali Ksiegowejdo swojego biura w Lublinie. Było już za pozno na plikacje ale na staże podobno przyjmują
3
hello 2016-11-10 22:32
To jest praca dla ludzi o bardzo silnych nerwach. Nikt inny tam nie wytrzyma...
1
xyz 2017-06-20 15:24
Poza 70-letnią szefową, która wyzywa pracowników od przygłupów, kretynów itp to jest ok. Zespół jest dość młody. Rotacja niesamowita - przyjmowani są generalnie stażyści lub pracownicy na 80% minimalnej krajowej. Byłam tam około roku - koleżanki nie raz siedziały w kuchni i płakały za kolejne ochrzany szefowej. Ale jeżeli ktoś ma silne nerwy - np. jakiś facet, który się nie pierd**li - POLECAM!
Zostaw swoją opinię o BBR Biuro Biegłego Rewidenta Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BBR Biuro Biegłego Rewidenta Sp. z o.o.