Bank Zachodni WBK S.A. Placówka Partnerska nr 1

Kolbuszowa

Opinie o Bank Zachodni WBK S.A. Placówka Partnerska nr 1

Monika 2013-01-12 12:37:06
Koleś, który przeprowadza rekrutacje-porażka.Dyrektor placówki ponoć, ale koło dyrektora to on nawet nie stał.Nie wiesz jeszcze nawet czy dostaniesz tą pracę, a każe ci się "wykazywać" umiejętnościami sprzedaży i generalnie najlepiej jakbyś mu za rękę kilku klientów do założenia konta czy wzięcia kredytu przyprowadziła.A kasa? Najniższa krajowa! W banku! Umowa? jak jesteś studentem-zlecenie. Generalnie porażka.Wrażenia z rozmów kwalifikacyjnych (bo jest ich kilka, a później jeszcze wydzwanianie o różnych porach w zupełnie nieisotnych sprawach)-negatywne.Ogłoszenie o nabór na stanowisko średnio co 2 misiące się pojawia na portalach czy stronie urzędu pracy.Sam/a oceń czy warto.Ja stwierdziłam, że szkoda nerwów i odpuściłam.
pozdrawiam,
M.
Paweł 2014-01-14 16:27:45
Czy jest jeszcze ktoś kto mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w tym banku? bo widzę, że ogłoszenie pracy w Kolbuszowej pojawiło się ponownie i rozważam aplikację na stanowisko doradcy, ale ten dyrektor nie sprawia pozytywnego wrażenia-wręcz przeciwnie. (usunięte przez administratora)
vfhj 2016-04-28 18:05:10
serio @ober zarobki powyżej 4000 zł? I rozumiem, że jest to kwota netto? Jeśli tak to naprawde super opcja!
Zostaw swoją opinię o Bank Zachodni WBK S.A. Placówka Partnerska nr 1 - Kolbuszowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Zachodni WBK S.A. Placówka Partnerska nr 1