Bank Spółdzielczy

Kałuszyn

Opinie o Bank Spółdzielczy

anonim 2011-02-06 12:14:34
Nie wiem z kim Ty rozmawiałes na ten temat, ale tam jest okropnie.to [usunięte przez moderatora] i folwark rodzinny.awans mają tylko znajomi prezesa lub ktos z rodziny, [usunięte przez moderatora] .odradzam odradzam i jeszcze raz odrzadzam!!!!!
anonim2 2014-09-30 15:55:04
ojciec i syn w zarządzie. Nieważna jest prawda obiektywna i oczywista. Prawdą staje się wszystko co da się odwrócić na użytek własny czyli zarząd ma zawsze rację i udowadnia to robiąc innym wodę z mózgu przy akceptacji folwarku. Praca niesamowicie stresująca, bardzo niesprawiedliwe i nierówne traktowanie pracowników.
znawca tematu 2016-04-04 21:58:57
każdy bank spółdzielczy w Polsce to jedna wielka familiada!
dasz 2016-05-19 09:50:08
Widzę, że aktualnie w Banku Spółdzielczym poszukiwany jest kasjer - doradca. Ogłoszenie dotyczy Warszawy. :) Ktoś może podpowiedzieć, czy ta praca jest bardzo wymagająca i jak płatna? Można spokojnie spodziewać się umowy o pracę, więc to cenna informacja :)
Zostaw swoją opinię o Bank Spółdzielczy - Kałuszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Spółdzielczy