Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Unii Lubelskiej

Lublin

Opinie o Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Unii Lubelskiej

..... 2013-05-24 21:48
Praca za najniższą krajową,[usunięte przez moderatora] Robisz jak wół aby centrala dostała premię.Kierownicy regionalni-śmiech na sali.Jest jedna taka gruba co wie mniej niż praconicy na oddziale!!!!!Trzeba jej test zrobić!!!!!
zresztą pół centrali nie ma pojęcia o robocie!!!!!
kropka 2014-02-07 18:15
ludzie tu nie dostaniecie pomocy a w szczególności bez serca jest pani vicepreses
złośnica 2014-10-29 16:14
szkoda ze nie jest już prezesem wywalić trzeba tą viceprezes
dango 2016-04-22 11:41
jeśli chodzi o zaufanie pracowników na wyższych stanowiskach u pracowników na tych niższych to niestety, ale w żadnej firmie nie stoi ono na wysokim poziomie
Klient SKOK Unii L. 2017-06-20 22:12
Ja korzystam od kilkunastu lat i nigdy nie miałem zastrzeżeń. Kolejek nie ma, zatem i obsługa sprawna. Obecnie SKOK Unii L. ma gwarancje skarbu państwa, zatem pieniądze są chyba bezpieczne.
Daga 2017-07-04 14:12
Nie polecam zaciagania krdytow w tum SKOKu sa niekorzystne i bardzo drogie. O ile obsluga w oddzialach jest mila o tyle nie polecam kontaktow z Pania vce prezes. Osoba niewiarygodna i pozbawiona skrupulow. Stwarzanie pozorow zrozumeinia w konsekwencji polityka PiS. Klamstwa, manipulacje i intrygi.
Pamiętajcie ze wspieracie PiS
Zostaw swoją opinię o Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Unii Lubelskiej - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Unii Lubelskiej