brak logo

Vag Armatura Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Vag Armatura Polska Sp. z o.o.

admin 2015-08-19 18:42
Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Vag Armatura Polska Sp. z o.o.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.
PEPIK 2016-02-17 21:49
Pracowałem w Vag ponad 5 lat, super atmosfera jak w rodzinie, szacunek dla pracowników. Prezes SZ. dbał o pracowników, o warunki pracy i sprzedaż rosła, a konkurencja z respektem i podziwem mówiła o Vag. Niestety po jego odejsciu nastąpiły amerykańskie rządy tj. chaos, zwolnienia, bałagan i z fajnej firmy zrobił się koszmar.
7
Pico 2016-04-28 13:53
To była fajna firma, teraz zarządzana jest zdalnie z Czech przez niekompetentne osoby, bo jest taniej. Sprzedaż spada na łeb na szyję a atmosfera pracy jest fatalna. Zrobiono konkurencji niezły prezent.
2
Shorty 2017-08-05 19:28
Kiedyś było super. Amerykańskie rządy i głupie zmiany zrobiły z tej firmy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jest to dobry przykład jak zniszczyć dobrze prosperującą i z perspektywami firmę w Polsce.
Zamknąć magazyn, zwolnić wsparcie techniczne, marketing i tylko poganiać handlowców zdalnie z Czech przez niezorientowanego w rynku Polskim pepika.

Zostaw swoją opinię o Vag Armatura Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vag Armatura Polska Sp. z o.o.