Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku

Białystok

Opinie o Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku

eks pracownik 2011-02-10 23:16:39
Pracowałam w PUW przez 2,5 roku i bardzo lubiłam ta pracę i ludzi. Szkoda tylko że nie mogłam tak dłuzej zostać, bo niestety co jest faktem potrzebne były dobre znajomości i później ilekrość ogłaszane były rekrutacje to było to wszystko ustawione z góry. Łatwo było nawet poznać kto już się dostanie albo co gorsza już jest pracownikem tylko potrzeba było publicznego ogłoszenia i naboru. To smutne że ludzie zdolni mają tam drzwi zamknięte a przychodzą i dostają sie znajomi. Tak własnie było w moim przypadku, przyszła na staż kuzynka jednej z pracownic i to mi kazano ją przyuczyć wszystkiego, mi podziękowano a ona pracuje po dziś dzień
Yan 2014-09-06 11:20:15
Odradzam. Jednym słowem MAFIA
Gra 2015-09-24 19:25:40
Dno. Nie polecam.
prawda o PUW 2015-09-25 17:38:55
Podlaski Urząd Wojewódzki – prywatny folwark, którym od lat zarządza pewna pani przy pomocy swoich blond przyjaciółek, które zostały dyrektorami wydziałów i bardzo szybko zapomniały, że nie jest to ich prywatna firma. Arogancja, obłuda, despotyzm i kolesiostwo to norma. Przy tym za swoją nazwijmy to pracę biorą ogromne pieniądze. Najgorsze jest to, że nie mają pojęcia, że nie nadają się na te stanowiska. To są źli ludzie przesiąknięci złośliwością i kompleksami. Dysproporcja w płacach ogromna. Na papierze, w różnych zestawieniach wszystko wygląda pięknie, nawet średnie wynagrodzenie w urzędzie, które zawyżane jest przez stanowiska dyrektorskie. Ale prawda niestety wygląda zupełnie inaczej. Jeśli chcesz zarabiać 1600 -1700 zł po latach pracy to dobry adres. Jeśli chcesz być traktowany jak zło konieczne to dobry adres. Jeśli brakuje ci stresu, nerwów i chcesz być traktowany jak śmieć to również dobry adres. Prawie nikt nie jest zadowolony ze swojej pracy. 90% pracowników szuka innego zajęcia i odeszłaby w każdej chwili lecz niestety białostocki rynek pracy na to nie pozwala. Oczywiście jest to bezwzględnie wykorzystywane przez pracodawcę. Potrzeba tam trzęsienia ziemi, żeby coś zmienić. Widocznie nikogo z góry nie obchodzi co dzieje się w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim. Warto przyjrzeć się temu z bliska. Jeśli więc szukasz pracy w administracji to zastanów się mocno czy chcesz pracować w obozowych warunkach za marne grosze.
As 2015-11-14 12:09:14
Niby państwowe, a jakby prywatne.
Bono 2016-07-28 16:10:31
Na niewolników i posiadających umiejętność niedochodzenia swoich praw oraz braku godności przy przyjmowaniu najniższej wypłaty.
Zooro 2016-10-18 17:04:33
To nie urząd tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jak masz rację to i tak ma być po myśli przełożonego koniec kropka.
Zostaw swoją opinię o Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku